Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Miski taplemist ei tule, velled. Ema ikka ei löö või mis? 

Oot, aga ma ei saa aru, kas ta annihileerib selle siis koheselt ära ka või? Kusagile ta peab ju selle peitma enne kui majast välja konteinerisse viib? Seda peidukat ei anna ära arvata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun selle üle, et kui otsida natuke viisakamat kohta kui mcdonalds, siis laupäeva õhtul kell 22 on kõik kas kinni või teatavad, et meil on köök suletud ja saad ainult suupisteid ja jooke :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun selle üle, et kui otsida natuke viisakamat kohta kui mcdonalds, siis laupäeva õhtul kell 22 on kõik kas kinni või teatavad, et meil on köök suletud ja saad ainult suupisteid ja jooke :|

 

Hesburger?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun selle üle, et kui otsida natuke viisakamat kohta kui mcdonalds, siis laupäeva õhtul kell 22 on kõik kas kinni või teatavad, et meil on köök suletud ja saad ainult suupisteid ja jooke :|

Mul süüa jagub, köök 24/7 lahti, tule kui tahad :D

 

Sent from my R8106 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.e-cigarette-forum.com/forum/attachments/moochs-battery-safety-grades-pdf.503753/

 

Sealt selline väike väljalõige:

post-524-0-45823900-1447538712_thumb.jpg

 

 

Ma ei saa aru nendest tabeli veergudest -- mis mõttes wattage uses 3.2V, resistance uses 3.9V -- milleks ja mismoodi ma midagi kasulikku sellest tabelist niimoodi ammutama peaks? Vbl. lihtsalt väsinud hetkel.

 

Allikas: https://www.e-cigarette-forum.com/forum/blog-entry/18650-safety-grades-picking-a-safe-battery-to-vape-with.7447/

Seal on kirjas küll kasutamiseks juhend (otsi "You can use these tables in two ways:"), aga mul jääb kuidagi uduseks, kas ja kuidas täpselt need vatid, oomid ja amprid seal veeru lõikes omavahel seotud on. Ja et millest see 3.9/3.7V jaotus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah omnivas täitsa pidur peal.
30 nov jõudis pakk Eestisse heal juhul redeks 5dets lubatakse Tartusse..... wtf nad on juba umbes oma asjadega... kas jälle tulid jõulud ootamatult`?`? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen solidaarne. Oleks mul endal lihtsalt pidur peal... Jõudis "osalise" trackingu kohaselt üks saadetis 23. nov Eestisse, edasi ei kippu ega kõppu. Või noh, seal on kirjas, et reached border point of destination country, aga kurat teab, mis kantri neil välja kukkus :) Tegu on mingi paljulaidetud Asendia-nimelise postifirmaga ning ma isegi ei kujuta ette, et kui üldse, siis kelle kätte see pakk edasi anti. Omnivas käisin uurimas, seal mu nime kusagil ei paistnud. Kraami väärtus on ca. 123€ koos transaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jura jah, mul ka üks saadetis kusagil limbos, muuhulgas on seal Uwell Crowni RBA pead, tundub, et jõuluhullus on postiasutused endasse haaranud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen solidaarne. Oleks mul endal lihtsalt pidur peal... Jõudis "osalise" trackingu kohaselt üks saadetis 23. nov Eestisse, edasi ei kippu ega kõppu. Või noh, seal on kirjas, et reached border point of destination country, aga kurat teab, mis kantri neil välja kukkus :) Tegu on mingi paljulaidetud Asendia-nimelise postifirmaga ning ma isegi ei kujuta ette, et kui üldse, siis kelle kätte see pakk edasi anti. Omnivas käisin uurimas, seal mu nime kusagil ei paistnud. Kraami väärtus on ca. 123€ koos transaga.

Sain täna teatise ja kontorist kätte.

 

Asendia osaline tracking:

Fri 20.11.2015    17:39    Departure from border point of origin country    Asendia SCL Germany

Mon 23.11.2015    02:36    Arrival at border point of destination country

 

Omniva poolt kleebitud pakikood näitab:

Saadetise andmed registreeriti süsteemi     28.11.2015 16:12     Sorteerimiskeskus (kirjad)

Saadetis on teel järgmisesse postiasutusse     29.11.2015 19:26     Sorteerimiskeskus (pakid)

Saadetis saabus postiasutusse     01.12.2015 10:25     Mustika postkontor

Saadetis väljastati saajale     03.12.2015 12:31     Mustika postkontor

 

Et siis 10 päeva Eestis (5 päeva ilma süsteemi registreerimata). Oleks saanud hullemini minna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, mul jõudis hiinlaste andmetel pakk Tallinna 22.11 ja alles täna sain sõnumi, et tule kontorisse järele. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

So somehow my big bag caught on fire in the middle of the night last night and 90% of all my vape equipment and juice burnt up so I'm kind of stuck without anything except for the few that I had sitting on my nightstand

11225338_10204088838376111_5537535828222937213_n.jpg

12341163_10204088838096104_9138574015289007250_n.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahan vinguda. Mulle ei meeldi foorumi domeen, nimetus ja alamfoorumite pealkirjad. Need viitavad suitsule ja suitsetamisele, mille halvast mainest püüame eemale hoida. Pigem võiks kommuunis vähemalt omavahel olla kokkulepe, et me ei räägi põlemisel tekkivatest gaasidest, vaid aurust-udust-vms.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahan vinguda. Mulle ei meeldi foorumi domeen, nimetus ja alamfoorumite pealkirjad. Need viitavad suitsule ja suitsetamisele, mille halvast mainest püüame eemale hoida. Pigem võiks kommuunis vähemalt omavahel olla kokkulepe, et me ei räägi põlemisel tekkivatest gaasidest, vaid aurust-udust-vms.

 

Domeeni järgi peaksid siin hoopis vahvad rätsepad koos käima   :D

(suits = ülikonnad)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahan vinguda. Mulle ei meeldi foorumi domeen, nimetus ja alamfoorumite pealkirjad. Need viitavad suitsule ja suitsetamisele, mille halvast mainest püüame eemale hoida. Pigem võiks kommuunis vähemalt omavahel olla kokkulepe, et me ei räägi põlemisel tekkivatest gaasidest, vaid aurust-udust-vms.

Ma olen ka nõus sellega. Aga ega seda enam muutma hakka :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellega on see probleem ka, et isegi kui mõni filoloog kapis paar värdsõna välja on mõelnud, siis reaalselt mingit üldsusele teadaolevat paremat terminit ei ole ja kui siin oma pisikese pundiga mingit slängi kasutame, siis pole kõige parem mõte seda doomenis ja teemapealkirjades kasutada kuna siis ei leiaks uued kasutajad seda foorumit üldse üles ja/või ei suudaks siin orienteeruda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...