Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Rinx

Mitu mahvi e-sigaretti = üks päris suits.

Recommended Posts

Tekkis lihtsalt selline küsimus enda peas. Kuna ma olen nii kaugele jõudnud, et kodus olles teen ainult e-sigaretti, kuid tööl siiski suitsetan tavalisi, sest ei lubata teha kohapeal e-sigaretti. Mõtlesin, et ma teen kuskil 16-18mg kangusega vedelikke ning, mis on orienteeruvalt ühe päris suitsu jagu mahve, et siis piiri pidada ja mitte koguaeg pahvida või siis, et tööjuures välja minna ja e-sigaretti vajalik arv kordi tõmmata, et see tunnike ära olla ilma suitsuta. Muidu teen musta winstonit, mis on 0.4mg nikotiiniga (pakipeal kirjas)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esiteks on 18mg võrdne vast punase malboroga või isegi kangema suitsuga ja eks sa loe oma kõhvid ära ja pärast proovi e-suitsuga sama arv tõmmata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et see on siis praktiliselt 1:1 mahvide arvuga?

 

Tundus teisi lihtsalt, sest kodus ikka pahvin iga 5 minuti tagant uuesti mõned mahvid. Hea soe on vähemalt, ei pea õue külmetama minema, et suitsu teha aga eesmärk oleks siiski täielikult asendada suitsetamine selle võrratu e-sigaretiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleneb sellest, kui kange vedelik on ja ikka ole ettevaatlik - üledoosi on lihtne saada. Reeglina saab e-suitsust väiksema koguse nikotiini kätte, sellepärast peab veidi rohkem pahvima ka, aga kui liiga palju peab pahvima, et isu täis saaks, siis on vast vähe volte või lahja segu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lisaks tuleb arvestada sellega, et nikotiini kandvad tahma osakesed suitsus on sadu kordi väiksemad kui e-vedeliku auru piisad. Kui suitsust jõuab nikotiin verre 1 minuti jooksul siis aurust alles 10 min jooksul. Mahve on raske arvestada(eri vedelikud, eri pikkused mahvid, eri võimsused) aga vedeliku koguse kohta ütleks, et 2ml annab sama tulemuse mis 1 pakk suitsu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lisaks tuleb arvestada sellega, et nikotiini kandvad tahma osakesed suitsus on sadu kordi väiksemad kui e-vedeliku auru piisad. Kui suitsust jõuab nikotiin verre 1 minuti jooksul siis aurust alles 10 min jooksul. Mahve on raske arvestada(eri vedelikud, eri pikkused mahvid, eri võimsused) aga vedeliku koguse kohta ütleks, et 2ml annab sama tulemuse mis 1 pakk suitsu.

18mg vedelik... minu tõmbamise juures annab siis ca 4pakki päevas?? ... oh saa juudas kül (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

siis ei ole nikotiini seisukohast minul sittagi muutunud ,praegu 3ml päevas enne 1,5 pakki .

Share this post


Link to post
Share on other sites

So 1 box of cigs is roughly equivalent to 2ml of 36mg juice or 3ml of 24mg juice.

 

Vähemalt mind kui algajat selline info aitas maha rahuneda ;)

Ise ostsin nicorexi komplekti ja kasutan vahelduva eduga 18mg ja 12 mg segusi. Järelikult kui kasutan päevas kuskil 3-4 ml 12 mg vedeliku polegi hullu. Ehk siis pakk päevas enamvähem. Lisan alla ka ühe copy/paste ühest eesti poest kes müüb vedelike ja milepärast ma ültse seda uurima hakkasin.

 

eGo-T (Tank System) komplekt kasutab uusi aurustajaid, millel ei käi sees enam padrunid vaid paagid. Ühe täidetud paagiga saate e-sigaretti pahvida terve päeva ning enamgi. Paakide täitmiseks on vaja eraldi osta juurde e-vedelik! eGo Tank System e-sigareti aku kestvus on max. 2 päeva ning paak mahutab 1,2 ml e-vedelikku = 45 -50 tavasigaretti.

 

 

Seega arvasin et popsutan seda e värki ikka kenasti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

So 1 box of cigs is roughly equivalent to 2ml of 36mg juice or 3ml of 24mg juice.

 

Vähemalt mind kui algajat selline info aitas maha rahuneda ;)

Ise ostsin nicorexi komplekti ja kasutan vahelduva eduga 18mg ja 12 mg segusi. Järelikult kui kasutan päevas kuskil 3-4 ml 12 mg vedeliku polegi hullu. Ehk siis pakk päevas enamvähem. Lisan alla ka ühe copy/paste ühest eesti poest kes müüb vedelike ja milepärast ma ültse seda uurima hakkasin.

 

eGo-T (Tank System) komplekt kasutab uusi aurustajaid, millel ei käi sees enam padrunid vaid paagid. Ühe täidetud paagiga saate e-sigaretti pahvida terve päeva ning enamgi. Paakide täitmiseks on vaja eraldi osta juurde e-vedelik! eGo Tank System e-sigareti aku kestvus on max. 2 päeva ning paak mahutab 1,2 ml e-vedelikku = 45 -50 tavasigaretti.

 

 

Seega arvasin et popsutan seda e värki ikka kenasti :)

Lõpeta Nicosita promo!

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei promo mitte kedagi. Lihtsalt kirjutasin mida kasutan sest tõesti tundub et seda ja a kulub palju mul. Ei tea kas vedelik vale või lihtsalt tunne. Ei saa ju kirjutada kh mis vedeliku kasutan muidu arvad veel et promon seda ka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realistlikke vedeliku kulu hinnanguid pole vist küll ühelgi kodumaisel internetipoel. Aga eks alati saab väita, et kõik on individuaalne. Loogikast võib ju aru saada - inimene, kes hakkab endale e-suitsu soetama, vaatab kalkulaatoreid ja rõõmustab selle üle kui palju ta hakkab rahaliselt kokku hoidma. Reaalsuses, eriti kui ta hakkab kasutama arenenumat tehnikat, on vedeliku kogused hoopis teised ja sellele järgneb ehmatus, et nüüd on ka nikotiinikogused meeletult kasvanud.

Enda jaoks olen võrdluses kasutanud 30% arvestust ehk siis arvan, et minu organism omastab ca 1/3 e-vedelikus sisalduvast nikotiinist. Seda kogust võrdlen viimati kasutatud analoogist saadud nikotiini kogustega. Hetkel e-suitsuga tarbitavad kogused väiksemad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul saab 10 mahviga 18mg isu täis. Vahel ka rohkem. Kas siis nö edasijõudnute pillid kasutavad rohkem veeeliku või siis vähem? Mis vahe neil ültse on et kas on poest ostetud nö nicosit või siis see t510 (ainuke mis meelde jäänud :D )

Selge on see et minul endal oleks vaja juba uut asja sellepärast et ei meeldi 2-3x päevas täita paaki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(ullike) Enne lahmimist, loeme foorumit natukene, eks.

nicoshit on ülemakstud sitt, mille akud ja clearod ei ole just parim sümbioos. (takistus vs aku võimus [fikseeritud]) Arvestamata, et ka vedelik on neil ca. 700% juurdehindlusega.

Ja ampluaad on palju laiem, kui t510.

Selle nico pasa eest oleksid juba saanud spinneri+korraliku clearo ja vedeliku pealekauba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina tõmban kuskil 4-5ml umbes 9mg vedeliku päevas. Pole nagu liiga palju nikotiini täheldanud organismis. Muidugi ligi kolme kuuga on 5kg juures, aga jõul oli ju ka vahepeal :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

See eespool olev lause on skysmoke lehelt, nicorex neid ürgaeseid tank süsteeme ei müügi vist.

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojaa ostsin kah kunagi alguses skysmoke stardika ja vedeliku, panin vedeliku sisse ja heas usus uskusin, et sellega saan päev otsa läbi. Nuh läks mõni päev mööda ja sain aru, et ma pole ebanormaalne, kes tõmbab 3-5 milli päevas. Kui tavalist suitsu tegin nii 10 mahviga ära, siis lugesin mahve, kui palju saan sellest ce4 pasast, see oli ca 68. Seega ilmselgelt ma ei saanud hakkama terve päev. Tegin ikka päevas pakki ikka ära ja kui 68 korrutada 3'ga siis tuligi nii 3-4 milli. Aga üldiselt on meeldiv vaadata, et vaikselt hakkab tulema e-suitsetajaid juurde ja palju on neid, kes mõtlevad hakkata kasutama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(ullike) Enne lahmimist, loeme foorumit natukene, eks.

nicoshit on ülemakstud sitt, mille akud ja clearod ei ole just parim sümbioos. (takistus vs aku võimus [fikseeritud]) Arvestamata, et ka vedelik on neil ca. 700% juurdehindlusega.

Ja ampluaad on palju laiem, kui t510.

Selle nico pasa eest oleksid juba saanud spinneri+korraliku clearo ja vedeliku pealekauba.

Ega mul sai ostetud nö möödaminnes see asi. Olin eelnevalt proovinud korra ja meeldis. Nüüd juba usun et ostan spezzi käest midagi paremat mingi aeg. Ilmselge et inimestel on lihtsam osta seda nicosita ja ego-d jne kui hakkata kammima kuskil foorumites ja googeldada. Las ta siis olla kallim ja sittem aga mina arvasin nt et sellised need kõik ongi (facep)(lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...