Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

Maandusin bulgaarias, lennukis mahvisin istekohalt, kuid suutsin korra squape lekkima ajada, kuid kadus kiiresti, samuti kui panin modi ja squape tagurpidi sinna kummist asjade vahele siis see ka aitas lekkimist tagasi hoida

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind teeb rõõmsaks see, et Poolas sai IGAST bensukast, keskusest, putkast osta mahlasi. Kuhjasin kokku Liqueeni ja Best Quality mahlu, varsti testin....kui julgen :D

 

Ahjaa ja speedway bensukatest saab hea hinnaga iPhone'e ... vähe tõmmumate kujude käest :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind teeb rõõmsaks see, et Poolas sai IGAST bensukast, keskusest, putkast osta mahlasi. Kuhjasin kokku Liqueeni ja Best Quality mahlu, varsti testin....kui julgen :D

 

Ahjaa ja speedway bensukatest saab hea hinnaga iPhone'e ... vähe tõmmumate kujude käest :D

No poola on ju ekvaatori poole rohkem, eks nad juba päevitanud :P

 

Aga muidu kena trippi! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõnus olemine, telekast tuleb jalka, tinistan napoleoni veini ja kerge sumin hakkab pähe tekkima :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joppas :D. Mul hea tuju sest suutsin täna oma läpaka täiesti juppideks võtta, ära puhastada tolmust ja isegi uuesti kokku panna. Elagu YouTube :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joppas :D. Mul hea tuju sest suutsin täna oma läpaka täiesti juppideks võtta, ära puhastada tolmust ja isegi uuesti kokku panna. Elagu YouTube :D

mitu kruvi alles jäi?

 

Aga olen õnnelik, et sain hana modil sisu välja vahetatud.. ja töötab isegi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joppas :D. Mul hea tuju sest suutsin täna oma läpaka täiesti juppideks võtta, ära puhastada tolmust ja isegi uuesti kokku panna. Elagu YouTube :D

 

 

mitu kruvi alles jäi?

 

Aga olen õnnelik, et sain hana modil sisu välja vahetatud.. ja töötab isegi

 

 

Ma paar nädalat tagasi tegin ka arvuti suurpuhastust, ja jäi üle mingi 4 kruvi ja ei nuputanud enam välja kuhu need keeramatta jäid.

Ptui ptui siiavaani töötab nagu loom. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saingi aastakese täis nüüd ilma sigaretita (õlut)

No ok, ühe keerasin ja tõmbasin jaanuaris, aga muidu patust prii. Foorum aitas tublisti kaasa infiga (õlut) (õlut) (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saingi aastakese täis nüüd ilma sigaretita (õlut)

No ok, ühe keerasin ja tõmbasin jaanuaris, aga muidu patust prii. Foorum aitas tublisti kaasa infiga (õlut) (õlut) (õlut)

tubli!

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...