Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Ettepanek, et kui ärifoorumil pole mingit updated näiteks 2 kuud, siis oleks luba see lukku lükata. Järsku hakkab keegi gravediggeriks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Näieks, ostsid aastal 2013 (veebr) nautilluse klaasi. Aga teema lukus pole. Ja järsku gravedigger pakub sulle 2014 oktoobri kuus seda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aa, nyyd sain aru.

Reegel juurde, et kui pole 2 kuud postitanud siis teema lukku. Loogiliselt peaks seda ka automaatselt teha saama

 

 

Edit:

 

 

 

 

 


teen ettepaneku, see kes saab hoiatuse, siis too saaks teada mille eest selle ka sai. hetke suht must maa olukord muidu  8-)

 

raske on hoida enda tagasi millegi ees, mida sa ei tea  :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuall kombib alles piire ja õpib taevaste vägede poolt antud võimeid kasutama, seega ei saa väga pahaks panna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kust kohast saab selle ära võtta, et näitaks, millal viimati foorumis oli? mul on seal koguaeg 'offline' ja 'private'. Olen pime vist...kuidagi ei leia seda kohta... (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saa pilti lisada , roosal taustal tekst: You are not allowed to use that image extension on this community :( ??

 

Ehh mul ei ole isegi seda pildi lisamise kohta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täpsustage probleemi, mis faililaiend ja kus pole pildi lisamise kohta!

Pildi http://www.independent.ie/videos/article30169750.ece/BINARY/Exploding+e-cigarette+sets+barmaid%27s+dress+on+fire+%28Generated+thumbnail%29.jpg eelvaates näitab aga postitusse salvestada ei lase: You are not allowed to use that image extension on this community.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pildi http://www.independent.ie/videos/article30169750.ece/BINARY/Exploding+e-cigarette+sets+barmaid%27s+dress+on+fire+%28Generated+thumbnail%29.jpg eelvaates näitab aga postitusse salvestada ei lase: You are not allowed to use that image extension on this community.

Ei oska öelda siis. Jpg igast otsast lubatud, ju siis on midagi kahtlast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufo. Tee ufokick korda ja anna teada, kui korras.

Kergelt kopajuhi tunne juba...

 

Ei hakka enne sisse logimagi, sest info läheb kõik kaotsi...eriti privad vms, mis vahepeal tehtud ja siis kick saadud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufo. Tee ufokick korda ja anna teada, kui korras.

Kergelt kopajuhi tunne juba...

 

Ei hakka enne sisse logimagi, sest info läheb kõik kaotsi...eriti privad vms, mis vahepeal tehtud ja siis kick saadud.

Pole miskit teha tundub enam, see aeg niigi juba kümnetes tundides mis määratud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on ka omaette teema, kas jutuka privas ikka peab arutama teemasid, millest pikemaks ajaks märk maha peab jääma. Lisaks kick-le võib ka browser ja/või arvuti kokku joosta või midagi muud juhtuda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on ka omaette teema, kas jutuka privas ikka peab arutama teemasid, millest pikemaks ajaks märk maha peab jääma. Lisaks kick-le võib ka browser ja/või arvuti kokku joosta või midagi muud juhtuda ;)

Pigem on asi tellimustes jms.

Kuna ma seal sees olen, siis rohkem või vähem neid läbi jutuka üritatakse jooksvalt teha.

 

Salaja seljataga maailmavallutusplaane nagunii ei teosta :D

 

Aga kui ei toimi, siis ei toimi. Ei hakka enda närve ka kulutama + kes vedeliku soovib, see võib arvata, et ma mingi ülbik ja ei vasta lihtsalt.

 

ufo: sa seda mirciga siduda ei saa? See vähemalt toimib, kui server üleval ja käitub normaalselt - vähemalt siis, kui ma seda viimati regulaarselt kasutasin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...