Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Loomulikult saab kõike Google kaudu ajada. Saab ka selle infi kätte mis siin foorumis liigub. See ei tähenda ju, et foorum oma uksed sulgema peaks, kuna Google on nagunii juba olemas.

 

Mõningad asjad lihtsalt toimiksid mõnusamalt, kui oleks vastav tugi loodud. 

 

Ma olen kohanud foorumites varianti, kus teatud sõnad tekstis on teist värvi. Näppides seda sõna hiirega, viskab ette mingi reklaami. Sama süsteemi saaks siduda tegelikult ka teatmeteosega. On tekstis Russian 91%, ning see sõna on kantud teatmeteosesse, siis on sõna värviks automaatselt näiteks sinine ja sõnale hiirega klikkides tekib info. Info omakorda, kerkib ette hüpikaknana selle sama teksti kohale, teemast ega lehelt väljumata.

 

Täna on meid siin foorumis veel vähe. Tulevikus arvatavalt sitaks rohkem. Kui sillutada teed uutele, tekib ka teatmeteose täiendajaid juurde. 

 

Ma olen küll iti alast suht kaugel ja paras tumm tumm, kuid minu arust ei tohiks sellise rakenduse kasutusele võtmine eriti raske olla. Kui asi läheb p..se, saab alati lõpetada, kuid kui käima läheb, oleme kõik tibake õnnelikumad.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

See EMTA pakutud variant oleks väga tüütu. Nii kui hiirega üle sõna tõmbad viskab mingi kasti ette. See võib tunduda hea idee, kuid tegelikult see seda pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1. Korra saad hiirega üle vedades kiiremini teada, millega tegemist kuid kõik järgmised korrad häirib, et see lahti kargab.

 

Ühest küljest olen nõus, et võiks olla mingi wiki laadne koht, mis asjad ilusti lihtsas keeles lahti seletab. Teistpidi jälle pole väga tõenäoline, et sinna nüüd arvestatav hulk kvaliteetset infot koguneb, sellise baasi koostamine ja up-to-date hoidmine on ikka päris suur töö ja kunagi ei suuda me koondada siia kõike, mis laias maailmas kirjutatakse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

You can upload up to  Piiramatu of files (Max. single file size: 2GB)

täiendatud redigeerijas, võiks kõik ära tõlkida või üdse tõlkimata jätta   :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:oops:

 

leitsin vist õige nupu

 

 

kusjuures mul FF-ga seda probleemi pold

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

The IP.Chat room limit has been reached. You will not be able to join the chat room until some users first leave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimased päevad ei saa jututuppa sisse.

Sihuke pilt jääb ette, ükski asi ei aita. Refreshitud, restarditud kõike, ei miskit....

http://prntscr.com/4a68ku

 

Edit: Sama täpselt Chrome'ga ja ka IE-ga

 

Edit2: Samas näitab, et olen aktiivne kasutaja

http://prntscr.com/4a6jkn

 

Edit3: Praegu on kõik korras taas. Ei saa aru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimased päevad ei saa jututuppa sisse.

Sihuke pilt jääb ette, ükski asi ei aita. Refreshitud, restarditud kõike, ei miskit....

http://prntscr.com/4a68ku

 

Edit: Sama täpselt Chrome'ga ja ka IE-ga

 

Edit2: Samas näitab, et olen aktiivne kasutaja

http://prntscr.com/4a6jkn

 

Edit3: Praegu on kõik korras taas. Ei saa aru :)

Parem nüüd ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

paistab, et täna terve päev kõik OK. 

ufo, mis iganes sa ei teinud seal, tundub et oli abiks. Tänud  (Y)  :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väike idee. Kuna aeg-ajalt teevad välismaa poed meile siia teemasid, siis võiks olla kuskil inglisekeelne teadaanne, et võib nende ja nende kasutajate poole pöörduda, et tekst tõlkida. 

Saaks tunduvalt parema teksti, kui gtranslatega saab (korter top (flat top) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem võiks olla foorum international vms., kuhu need välismaised müüjad postitavad. Võibolla seal all ka eraldi alamfoorumid loba ja müügiteemade jaoks. Aga see link peaks olema kindlasti foorumi avalehel, muidu hakatakse nagunii google translate abil sobivat kohta otsima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...