Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Mõtlesin sellist asja. Kas oleks ideel jumet kui teha juurde üks alamfoorum kus on kasutajate enda teemad.

Iga soovija teeb oma teema kus räägib oma varustusest, kogemustest ja tarkustest, selline niinimetatud isikuteema.

Pole paha mõte aga komenteerimine disabled, oleks nagu blogi formaat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks hetkel süsteem küll ei võimaldaks midagi sellist. Seal saaksite üksteise peal välja elada (relv)

 

Lihtsalt tekkis mõte selline. Kuna hetkel on põhimõtteliselt ainult Pildid varustusest teema kus saab oma varustusega seffata (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga tee uus alateema,kus kõik saaks ennast välja elada. Näiteks on selline teema Tere tulemast. All võiks olla kohe teema Tule sõimama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga tee uus alateema,kus kõik saaks ennast välja elada. Näiteks on selline teema Tere tulemast. All võiks olla kohe teema Tule sõimama.

:D :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin sellist asja. Kas oleks ideel jumet kui teha juurde üks alamfoorum kus on kasutajate enda teemad.

Iga soovija teeb oma teema kus räägib oma varustusest, kogemustest ja tarkustest, selline niinimetatud isikuteema.

Pole paha mõte aga komenteerimine disabled, oleks nagu blogi formaat?

Mäh ... kui normaalne blogi siis saab ikka kommnteerida ka. Ufo idee hea (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga tee uus alateema,kus kõik saaks ennast välja elada. Näiteks on selline teema Tere tulemast. All võiks olla kohe teema Tule sõimama.

selline olemas, erilistele närvihaigetele (psühho)

 

-- 16 Apr 2014 18:04 --

 

Uues süsteemis olemas juba (Y)

 

Kahjuks ei tea kuna selle uueni jõuab reaalselt. Ei anna lubadusi.

millest viivitus tingitud on,.tõlge?

 

-- 16 Apr 2014 18:11 --

 

Esilehel, paremal üleval.

uues foorumis paluks lisada see ka "vaata lugemata postituste" alla (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd küll siuke tehniline mõte ... kas uute postisuse osa ei saaks laadida js'ga ... ja seda siis regulaarselt??? Põhjuseks siis F U F5.

Arendma pole mõtet hakata seda aga äkki on olemas selline lahendus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii palju kui koodi sai uurida siis uues lahendab selle asja ajax ära, vähemalt tundus.

Test versioonis see vist aktiivne pole? Hetkel seal tühjus....

Share this post


Link to post
Share on other sites

manuaalne sync andmebaasil jah. Eks see kolimine ongi nii et see foorum kinni. Sync + 101 muud asja ja siis avada. Hetkel on see mure et paari testkasutajaga proovinud ja tundub et phpbb3 md5 ei taha sobida või õigemini mingite paroolidega jama. Näiteks kui siin foorumis on paroolil mõni "special character" sees siis seal logida ei saa mingil põhjusel. Korraks tundus töötavat aga siis vajus jälle ära. Muidugi kui reset password teha kasutajale siis töötab aga see pole lahendus kuna paljud ei viitsiks ilmselt resettida...

 

Sina muidu oma kasutajaga sisse saad logida ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

manuaalne sync andmebaasil jah. Eks see kolimine ongi nii et see foorum kinni. Sync + 101 muud asja ja siis avada. Hetkel on see mure et paari testkasutajaga proovinud ja tundub et phpbb3 md5 ei taha sobida või õigemini mingite paroolidega jama. Näiteks kui siin foorumis on paroolil mõni "special character" sees siis seal logida ei saa mingil põhjusel. Korraks tundus töötavat aga siis vajus jälle ära. Muidugi kui reset password teha kasutajale siis töötab aga see pole lahendus kuna paljud ei viitsiks ilmselt resettida...

 

Sina muidu oma kasutajaga sisse saad logida ?

Saan ilusti ligi... aga mul ei ole väga keeruline parool ka :oops: .

Kui sa tead mis kasutajatega probleem tekib siis anna neile lihtsalt märku... palju neid special character'edi kasutavaid kasutajaid ikka on?

Kui seal uus kasutaja teha siis seda probleemi pole?? -Ehk siis kui probleem ainult üle viimisel siis minu arvates olenevalt andme mahust pole mõtet sageli selliste probleemidega pikalt pead vaevata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellest saab jagu vast. Mõned ideed netist leidnud.

Tahaks foorumisiseseid linke korda saada samuti.

Se viimane on oluline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu arust võiks setup teema olla, kus siis on eraldi välja toodud russian, trident, igo jne

Kogenumad kasutajad võiks kirjuta mida ta kasutab, palju keerde jne..

 

Algajal oleks sealt hea vaadata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teine suur viga on see et tehinguid ei anna üle viia. See pole samas suur viga. Saan manuaalselt kõigile lisada tehingute arvu, lihtsalt kommentaarid jäävad ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terv.

 

Pole viitsinud tervet seda teemat läbi lugeda - ehk ei tea kas on selline asi juba läbi käinud aga..

 

Kas poleks lihtsam orienteeruda foorumis, kui lüüa lahti teema "Akud". Hetkel on selle all nii akud ise, kui modid ja meh modid. Leian, et oleks palju parem kui Akude all oleks jutt ainult akudest, Mod-ide(APV või mida iganes) all siis erinevad personaalsed aurustajad(vamod, provarid ja svd-d) ja siis eraldi veel meh mod-id.

 

Väike mõte lihtsalt.

 

Jõudu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma hetkel kaldun arvama et siis läheks asi liiga laiali. Kuna meie foorumi kasutajatel on niigi komme teemadest mitte väga kinni pidada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :
Njamh, üldiselt ma nõustun 4ulariga. Mul on kaks tuttavat tüdrukut, kes ei logi foorumisse enam kuna küsimuste peale nähvatakse palju ja üleüldse peavad seda hullemaks, kui delfi kommentaarium. :D Nüriks teeb asja aga see, et üks neist on ajakirjanik, kes meid aitama pidi :(

 

See nüüd muidugi küll hea pole... Samas ajakirjanik nii õrna hingega?

Üldiselt halvasti ütlemised on ära korsitatud .... ma ei tea kas mingid sanktsioonid ka tehtud või mitte. Mina midagi teeks kui inimene ikka viisakalt teist kuu peale ei oska saata siis võiks natuke veel koolis käia.

Nähavatakse siis kui teema on väga mitu korda läbi arutatud ... erinevates teemades korduvalt tõstatud... vastatud... ja veelkord vastatud ja kui siis ka ikka küsitakse sama asja siis no... laiskus, laiskus, laiskus ... või puudulik lugemise oskus - mõlemad peaks olema hea tahtmise korral ravitavad. Tuleks ennem olemasolev info läbi lugeda ja otsinguga sõbraks saada mitte loota, et samale küsimusele jälle kohe keegi uuesti viiskalt viitsib vastata... eriti kui vastus 2lk tagasi olemas.

NB! mina tegin esimese postiuse foorumisse ~1 kuu peale liitumist ... sinna maani tegelesin lugemisega :D.

 

-- 13 Mai 2014 21:44 --

 

Ja ma ei tea kas ühe kasutaja alusel on õige terve foorumi suhtumise kohta järeldusi teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...