Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

3x hurraaa kiiretele vendadele

1.koht läheb m-e-vedelikud-tartus-tallinnas-t1234.html

peale liitumist 9 min ja teema üleval

2. koht aeg 14 min muua-e-vedelikud-tartus-t1215.html

3. koht m-e-vedelikke-ule-20-maitse-kohe-saadaval-t925.html läks vähem kauem, aga selle eest suutis 2 kontot teha- on mida upitada(ufu võiks talle eri preemia välja panna nt. kontode suurpuhastuse näol)

Pole ühtegi märki, et tegemiat samade inimestega. Või ma millestki ilma jäänud ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Re: Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage süd

 

Lugemata postitusPostitas militar » 35 minutit tagasi

 

ufo56 kirjutas:Pole ühtegi märki, et tegemiat samade inimestega.

 

 

Kuidas siis ei ole kui diileri esimeses postis m-e-vedelikke-ule-20-maitse-kohe-saadaval-t925.html on levia .ee andmed! Arvad, et diiler kasutab levia.ee`ga kahepeale sama telefoni või lihtsalt promob sõbra poodi ?

Tegelikult on asi palju professionaalsemalt ära ajatud. Neil on 1 number ja sarnaselt panka helistades, pannakse sind ooteliinile ja siis vaba klienditeenindaja võtab sind vastu esimesel võimalusel.... (psühho)(psühho)(psühho)

See tagab ka võimaluse, et üks mees kükitab Rakveres ja teine Tallinnas. Ärigeeniusega tegemist!! (Y)

 

EDIT: Ooor nooooooooooooooooot..... (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole ühtegi märki, et tegemiat samade inimestega.

Kuidas siis ei ole kui diileri esimeses postis m-e-vedelikke-ule-20-maitse-kohe-saadaval-t925.html on levia .ee andmed! Arvad, et diiler kasutab levia.ee`ga kahepeale sama telefoni või lihtsalt promob sõbra poodi ?

Ahsoo, seda mõtlesid. Ta kunagi kirjutas mulle viisakalt ja lubasin ühte eraisiku kontot ja teist poe oma. Erandkorras. Esimene ja viimane (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Teema tõstmine lubatud kord 72h jooksul. 
2) Korrektne teema pealkiri, mida müün/ostan/vahetan/annan ara. M: (Müün) | O: (Ostan) | M/V: (Müün/Vahetan) | O/V: (Ostan/Vahetan) | AÄ: (Annan Ära). Informatiivne pealkiri ja mida rohkem infot on esimeses postituses, seda vähem tekib asjatuid küsimusi/arutelu ning seda kiiremini on lootust kaubale saada.	(kattub punktidega 9 ja 10)
3) Kui soov müüa oksjoni stiilis siis märkida mõistlik alghind (AH) millega võiks ka kaubaks minna ning soovikorral OK hind millega läheks kaubaks kohe.
4) Kõik pakkumised teemasse. Vältida privaatsõnumite teel pakkumiste tegemist eriti kui on oksjoni stiilis müügiga.
5) Peale tehingu tegemist sulgeda teema, vältimaks läbu. Teema lõpus (paremal) valides "Kiirmodereerimine - Sulge Teema"
6) Mitte muuta esimest postitust peale tehingu toimumist ära. Loe punkti 5 uuesti. Kui ei soovita oma kontaktandmeid mingil põhjusel jätta sinna teemasse pärast tehingut siis on lubatud kustutada ainult kontaktandmed ära.
7) Toote hinda ei kommenteerita/arutata! Tehingu algatajal on õigus otsustada oma nägemise järgi toote hind!
8) Tehingute teemades mitte läbustada. (üle lugeda punkt 7 veelkord)
9) Teemasse lisada kauba asukoht.
10) Toote kohta vähemalt lühike tutvustus (kirjeldus, hind, seisukord, kangus, kogus) Soovitatavalt lisada samuti ka pilt. Kasutatud asja tehingu korral kindlasti mainida seda kohe teemas.
11) Teadlikult võltsitud toodete müük originaali "pähe" keelatud. Kui on päritolu teadmata või pole selles kindel, siis mainida seda kindlasti teemas vältimaks hilisemaid arusaamatusi. E-vedelikude müügi korral mainida kindlasti ära tootja. Juhul kui segatud ise siis postituses seda mainida.

Hetkel sai siis mõne peaga pandud kokku miskit sellist. Avaldage arvamust...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole ühtegi märki, et tegemiat samade inimestega.

Kuidas siis ei ole kui diileri esimeses postis m-e-vedelikke-ule-20-maitse-kohe-saadaval-t925.html on levia .ee andmed! Arvad, et diiler kasutab levia.ee`ga kahepeale sama telefoni või lihtsalt promob sõbra poodi ?

Ahsoo, seda mõtlesid. Ta kunagi kirjutas mulle viisakalt ja lubasin ühte eraisiku kontot ja teist poe oma. Erandkorras. Esimene ja viimane (Y)

Kusjuures igati abiks oleks kaks kontot, muidu seostatakse kõike mis kirjutad kohe äriga. Aga miks siis mõlema konto alt äriga tegelema peab, vot see jääb mulle arusaamatuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar ettepanekut küsimuse vormis:

1) Kas oksjonite puhul oleks vajalik määratleda korraldaja poolt pakkumise samm? Senini küll otsest vajadust pole täheldanud, aga ...

2) Kas poleks siiski mõistlik paigutada omaette alamfoorumisse teemad, kus müüakse ainult vedelikku ja tehakse seda alaliselt? 15-20 müüjat mahuks vabalt ühele lehele ja automaatselt kaoks vajadus oma teemat pidevalt upitada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Pakkumise samm võiks olla mõistlik lihtsalt. Ei pea määratlema aga 1 sendi kaupa ka nagu pole mõtet.

2) Pigem võiks asjad ikkagi koos olla ma usun. Pole ausalt öelda sellele väga mõelnud. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga miks siis mõlema konto alt äriga tegelema peab, vot see jääb mulle arusaamatuks.

Vat selle vastu ma protestingi, et mees lahmib kahel rindel identsete asjadega (ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täiesti nõus, et mõistlikkus hoiab asju enamasti ise raamides.

Aga mis puutub eraldiseisvasse alajaotusse vedelike müügil, siis tuleks küsida, miks nad upitavad. Aga selleks et kogu aeg pildil püsida. Kui oleks tagatud nende pildil püsimine ilma upitamata, oleks kõik osapooled rahul - teema õiges kohas lihtsalt leitav ja seal ka silma all.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga miks siis mõlema konto alt äriga tegelema peab, vot see jääb mulle arusaamatuks.

Vat selle vastu ma protestingi, et mees lahmib kahel rindel identsete asjadega (ullike)
+7

Nii võiks ju kõik dubleerida.

Topelt kontod peaks keelatud olema, arvan, et siin erandeid küll ei tasuks teha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures igati abiks oleks kaks kontot, muidu seostatakse kõike mis kirjutad kohe äriga.

Topelt kontod peaks keelatud olema, arvan, et siin erandeid küll ei tasuks teha

Poe pidajatel võiks ikka lubada topelt kontot omada kuid nö. tavakonto alt ei tohiks lubada müügiga seotud postitusi teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma siin tegin ettepaneku, aga see polevat teostatav.

Kui teed 2 posti järjest, siis seda ei loetaks uue postina.

Olgem ausad, enamus vaatab " vaata lugemata postitusi" ja seal see häiribki.

Tuleks siis uut tavaari jne, aga oma nime, numbrit, asukohta võib 100 erineval viisil kirjutada.

 

Kes otsib midagi, see kasutab muid radu ja seal vahet pole, kas lugemata/uus vms postitused

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures igati abiks oleks kaks kontot, muidu seostatakse kõike mis kirjutad kohe äriga.

Topelt kontod peaks keelatud olema, arvan, et siin erandeid küll ei tasuks teha

Poe pidajatel võiks ikka lubada topelt kontot omada kuid nö. tavakonto alt ei tohiks lubada müügiga seotud postitusi teha.

Poolt!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures igati abiks oleks kaks kontot, muidu seostatakse kõike mis kirjutad kohe äriga.

Topelt kontod peaks keelatud olema, arvan, et siin erandeid küll ei tasuks teha

Poe pidajatel võiks ikka lubada topelt kontot omada kuid nö. tavakonto alt ei tohiks lubada müügiga seotud postitusi teha.
Ma olen sellele mõelnud ja jõudsin selleni et sellel pole pointi, nagunii seostatakse kõike mis kirjutad äriga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olgem ausad, enamus vaatab " vaata lugemata postitusi" ja seal see häiribki.

Tuleks siis uut tavaari jne, aga oma nime, numbrit, asukohta võib 100 erineval viisil kirjutada.

Mina vist olengi see enamus :D ja krt ajab ikka sita keema küll päevast-päeva üht ja sama telefoni numbrit ja meili adret vahtides. Teemat ikka nagu tahaks piiluda, et äkki midagi uut ja revolutsioonilist müüki paisatud kuid[attachment=0]untitled.png[/attachment]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võibolla alguses tõesti nii oli, minu silmis on asi muutunud ikka neutraalsemaks.

Yldiselt ega siin paljud äri/eraisikud sõna ei võta foorumis, ses suhtes ma ei näegi mõtet topeltkontot lubada.

Kui näiteks kysida millegi kohta, näiteks clero, siis ma ikka arvestan sellega, et sa ütled oma arvamuse selle kohta, mitte ei lähtu sellest et poes on asi myygis. Senini pole nagu eriti probleeme olnud. Ei sin, spezzi ega kellegi muuga.

Vahel mõni lihtsalt ei sobi, see ei tähenda et shit oli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures igati abiks oleks kaks kontot, muidu seostatakse kõike mis kirjutad kohe äriga.

Topelt kontod peaks keelatud olema, arvan, et siin erandeid küll ei tasuks teha

Poe pidajatel võiks ikka lubada topelt kontot omada kuid nö. tavakonto alt ei tohiks lubada müügiga seotud postitusi teha.

Poolt!

Ka poolt.

 

Eraisikuna ei ole ma näinud teda kuskil sõna võtmast, va oma teemat upitamas samaaegselt poe omaga...

Kui ajad ikka ainult äri, siis ühest kontost täitsa piisab. Samuti ei pea seda 10x jutti upitama niisama.

 

Antud kasutaja nimedest võib juba välja lugeda, et mõlemad on rohkemal või vähemal määral ärilise suunitlusega ja siin sõna võtta antud isik ei soovigi teistel eesmärkidel. Or mõistan ma nimest "Diiler" natukene valesti...

Võib ka olla väga halb juhuste kokkusattumus :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võibolla alguses tõesti nii oli, minu silmis on asi muutunud ikka neutraalsemaks.

Yldiselt ega siin paljud äri/eraisikud sõna ei võta foorumis, ses suhtes ma ei näegi mõtet topeltkontot lubada.

Kui näiteks kysida millegi kohta, näiteks clero, siis ma ikka arvestan sellega, et sa ütled oma arvamuse selle kohta, mitte ei lähtu sellest et poes on asi myygis. Senini pole nagu eriti probleeme olnud. Ei sin, spezzi ega kellegi muuga.

Vahel mõni lihtsalt ei sobi, see ei tähenda et shit oli

See on positiivne et Sa suudad vahet teha, paraku kõik ei suuda ja ühe või kahe konto omamine ei muuda siin mitte midagi. Välja arvatud juhul kui lihtsalt ei teata et tegu on x poes töötava inimese kontoga.

 

Mina jätan viimasel ajal oma arvamuse paljude asjade kohta lihtsalt välja ütlemata, sest ma leian et mul ei sobi seda teha või ma arvan et seda seostatakse kohe minu äriliste eesmärkidega. Näiteks teemades mida arutatakse teiste müüjate teemades või arutelud teemadel kui palju kellegi juurdehindlus on. Selles osas ei aitaks ka nö eraisiku konto, sest enamus nagunii teaks kes ma olen ja seostaks seda reklaami või jumal teab millega.

 

Seega miks on vaja kahte kontot, mis kasu sellest on? Ainuke põhjus mille mina suudan välja mõelda on see et need kes müüvad nikotiiniga vedelikke ei taha et seda tegevust seostatakse nende ettevõttega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See jääb ainukeseks erandkorraks. Pole tõesti mõtet lubada kahte kontot. Upitamise maa peale toomiseks lähevad varsti reeglid käiku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No minu arvates on küll normaalne, et kui müüa tahab siis üks on nö. poe konto ja teien suhtlemiseks... MITTE UPITAMISEKS

Share this post


Link to post
Share on other sites

See jääb ainukeseks erandkorraks. Pole tõesti mõtet lubada kahte kontot. Upitamise maa peale toomiseks lähevad varsti reeglid käiku.

Mida nimetatakse upitamiseks? Juba praegu on see 24H teema, mis mind kohati häirib. Näiteks, keegi kirjutab minu teemasse "tänud, kaup käes" vms. Viisakas oleks teda vastu tänada eks? Paraku on korduvalt olnud nii et ma ei saa seda teha, sest ma tean et tahan järgmise päeva hommikul uut toodet tutvustada vms ja kui ma täna kirjutan, siis ma homme ei saa seda teha (liidetud postitust ei pane keegi tähele). Uue toote tutvustus on enamuse jaoks ilmselt asjalikum ka kui igaühe eraldi (vastu) tänamine.

 

Seega kas on vaja mõne üksiku upitaja pärast kõigil viisakas olemine ära keelata? Ideaalis võiksid muidugi kõik seda tagasiside vormi kasutada, aga paljudele ilmselt on see keeruline või mitte piisavalt personaalne. Lihtsam oleks ilmselt "Thanks" nupp vms.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...