Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

võiks olla vastavalt ilmale...praegu sobiks vihmapiisad paremini :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind küll ei sega. Kasutan kroomi ja mõni tera aint tuleb, vahelduseks täitsa lahe (Y)

Muidugi meeldiks mulle strippavad jõulunäitsikud rohkem aga noh kõike ka ei saa (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul juhtus selline asi, et sain maili. Uus privaat tulnud. Login sisse, vaatan PS'sse null. Polegi uut :o Lähen privaat sõnumite alla ja seal ikkagi on uus sõnum. Mingi bugi vist...

See probleem siiani vähemalt minul. Näitab 0 uut sõnumit ja sõnumitesse sisenedes on uued sõnumid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahaks panna foorumi signatuuri bänneri oma postituste alla, aga valikus puudub aasta 2014

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahaks panna foorumi signatuuri bänneri oma postituste alla, aga valikus puudub aasta 2014

Nüüd peaks 2014 aasta valikus olema. Tänud et veast teada andsid!

Share this post


Link to post
Share on other sites

17.05

 

Uus foorum siis üleval.

 

Kui kellegil peaks juhtuma parooli mitte sobimine või probleem sisselogimisega siis palun tellida parooli meeldetuletus ja vahetada parool ära.

  • Mitte tähele panna keelelisi iseärasusi kui kuskil on inglise keelseid juppe veel. Tõlgin endiselt nii kuidas jaksu on. Uskuge mind neid fraase on palju.
  • Kahjuks osade kasutajate avatare ei õnnestunud üle tuua. Põhjus teadmata. Kui kellegil on nii unikaalne ja hea avatar ning puudu siis panen ülesse käsitsi.
  • Tagasiside süsteem pole avalikuks tehtud kuna vajab tõlkimist ja vanast foorumist feedbacki ületoomine.
  • Kasutajakirjeldused vajavad sättimist.
  • Teada anda kui kuskil on tõlge täiesti arusaamatu.

 

Teada anda siis kõigist anomaaliatest siia teemasse

 

Mobiiliga vaadates on ka nüüd eraldi ja mugav theme

 

2014-05-17 14.39.51.png

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Plaanis on siis muuta foorumi "mootorit" ennast ning ka kujundust. Ma isiklikult usun, et aeg oleks minna funktsionaalsema ja modernsema foorumi poole kui hetkel olev PHPBB3 mootoril jooksev süsteem.

Plussid
*Üle saab viia kõik foorumi postitused, privaatsõnumid jms. Kaduma ei lähe miskit.
*Palju paremini optimeeritum süsteem nii kiiruse, kasutusmugavuse kui ka SEO poolelt.
*Uuem ja moodsam kujundus. Optimeeritud nii PC, tahvelarvutitele ja ka mobiiltelefonidele.
*Töökindlam pikemas perspektiivis. Tasulise tarkvara eelised.
*Turvalisem. Ei pea tegema ise muutusi erilisi kuna kõik vajalik hästi toimivaks süsteemiks on olemas. Erinevalt praegusest mis on päris ohtralt moditud, õnneks mitte nii palju segamaks üleviimist teise süsteemi, veel!
*Neid pluss pooli on veel palju. Neid ülesse lugeda on keeruline. Igaüks saab süsteemiga tutvuda siin http://foorum.e-suits.eu/ipb logides sisse oma siin oleva kasutaja ja parooliga.

Miinused
*Foorum kinni umbes 5-6 tundi. Eilse kogemuse põhjal
*Kasutajatel uuega harjumine.
*Kindlasti miskit veel.

Igaüks saab süsteemiga tutvuda siin http://foorum.e-suits.eu/ipb logides sisse oma siin oleva kasutaja ja parooliga. Postitused on tõstetud sinna umbes eilse päevase (22.01, 14.00) seisuga! Loomulikult kui asi käima läheb siis ikka kõik viimnegi. See lihtsalt test hetkel seal.

Soovitused ja ettepanekud siia! Ärge sinna foorumisse postitage, need postid siia ei jõua. See seal testileht vaid!

Kasutaja ja pw on saidile ligipääsuks esuits

Share this post


Link to post
Share on other sites

levia reklaam juba jookseb, eriti kiired:)

Tõstsin üle lihtsalt kõik. Toetajate eest nagunii peidus. Seal pole kõik paigas. Lihtsalt hetkel nii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vist kogenematus, kuid vanas meeldis link "vaata uued postitused". Kas uues ka tuleb või kus ta peidus on? :)

 

Muus osas mul ükskõik, kus chat. Visuaalne hetkel harjumatu, natukene silmale väsitav...aga eks inimene harjub kõigega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

View New Content üleval

 

Eks hetkel ongi et tõlkimata ja sellised nipet-näpet mugavus asjad tegemata. Lihtsalt uuringi siin asja. Mis huvid rahval on või nii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga hea... mulle meeldib küll uue kujundus rohkem. Ma kasutasin seda foorumit ka inglise keeles alguses aga kuna peale logimist tegi keele vahetuseks lisa reloadi siis panin tagasi est keele peale. Seega keel küll probleem pole ... mulle vähemalt mitte. Eesti keeles kõlavad mõned asjad tõlgituna natuke opakalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oh, väga viis, hea näha, et uff aint korgi peal väljas ole.

 

teisi värvilahendusi tuleb ka?

 

ma seal mingit backroundi üritasin timmida, kuid ei jäänd peale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kodumaine leht ikka tuleb eesti keelne, alati saab eng peale tagasi panna soovijatel.

Loomulikult ei mõelnudki, et peaks eng keeles olema... see puhtalt minu väga subjektiivne arvamus.

Aga ootame siis uuendust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oh, väga viis, hea näha, et uff aint korgi peal väljas ole.

 

teisi värvilahendusi tuleb ka?

 

ma seal mingit backroundi üritasin timmida, kuid ei jäänd peale

Üritaks jääda ühe theme juurde. See originaalne "ip board" ja siis "e-suits" Kerid lehe alla ja seal change theme. Näed siis täitsa originaalset varianti. Seda "e-suits" nimelist ma üritan kindlasti paremaks teha, et see jääks ikkagi default nagu. Pean mõtlema kuidas ja kus kohast kontrasti lisada. Hetkel juba parandatud natukene võrreldes originaaliga mis oli liiga hall eos juba.

 

Äkki sul mingi kehv formaat või liiga väike pilt. Ise panin full hd testiks http://foorum.e-suits.eu/ipb/user/1-admin/

 

 

Kodumaine leht ikka tuleb eesti keelne, alati saab eng peale tagasi panna soovijatel.

Loomulikult ei mõelnudki, et peaks eng keeles olema... see puhtalt minu väga subjektiivne arvamus.

Aga ootame siis uuendust.

(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üld tausta ära küll mustaks pane.

Kui kontrasti juurde tahta siis keera siniseid tekste tumedamaks ja halle natuke mustemaks.

Taustad (sinised) on enamvähem.

Fondi suurus on masendavalt väike... 14px peaks minimaalselt olema.. 15px oleks optimaaalne.

Mulle meeldivad "like this nupud"... vahest nagu midagi tarka öelda juurde pole aga on hea postitus :D... muidugi nende nuppude kontrast on suht olematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...