Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Kas keegi saaks testida tapatalki ? Uuendasin viimase versioonini!

Push notification'id ei toimi enam.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Nüüd toimib mingil põhjusel jälle.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Ja jälle ei toimi. Huvitav kas viga on minus, Tapatalkis või foorumis?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tegi küll häält ifooni peal, ios7. Androidi peal ei teinud. Igatahes nendepoolt viimane plugin peal ja tapatalki lehel näitab "all ok"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tegi küll häält ifooni peal, ios7. Androidi peal ei teinud. Igatahes nendepoolt viimane plugin peal ja tapatalki lehel näitab "all ok"

Ok, siis on ilmselt tapatalk'i poolel see viga kui ios'ile teated kohale jõuavad. Mul on täna täielik vaikus igal juhul.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ma olen ainuke, kellel viimased päevad viskab reklaami 90% mobla ekraani ulatuses ja siis muutub väiksemaks (nagu alati olnud)

Jube rõve on ausalt öeldes. Kindlasti oleneb see mobla resost, aga paha paha ikkagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foorumi külastamine Ipad'i vahendusel on viimastel nädalatel muutunud minu jaoks valdavalt negatiivseks kogemuseks. Ma ei tea, kas asi selles, et Ipad ei lae lehte nii kiiresti ära kui lauaarvuti või on need reklaamid spetsiaalselt väikese viitega, aga iga seansi jooksul juhtub vist oma 10 korda seda, et leht tuleb ette ning täpselt sel momendil, kui ma hakkan mingile lingile vajutama, laetakse ära ka kõige ülemine reklaamriba, mistõttu leht lükkub täpselt nii palju allapoole, et klikk läheb inertsist mingile bannerile. Paremale kargavast reklaamist ei hakka halamagi hetkel. Et kuidas siis on, kas teeks äkki kuidagi vähem kasutajat mõnitavaks selle keskkonna või lisaks kuutasulise ad-free variandi või...?

 

Tänane naljakaim elamus oli see, et logisin sisse, tahtsin vajutada "Uued postitused", aga selle asemel hoopis logisin välja. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

seda varianti pooldaks mina ka, et uffi rahaliselt toetada. foorum jookseb ikkagi ainult tema enda missiooni tundest ja puhtalt tema rahakoti peal. mis arvate, teeks miski korjanduse või mis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

uff võiks miski arve avada või siis enda oma kuhugi riputada, saaks kohe algust teha :D

+1

 

Kuna siinne foorum kasvab ju iga päevaga, siis oleks ikka päris loogiline, et kasutajaskond ka seda oma võimaluste piiris toetaks. Kedagi muidugi sundida ei saa, aga ega see raha valesse kohta ka ei läheks. Minu meelest on foorum üliinformatiivne ning selle haldaja peaks saama ka muud tunnustust, kui vaid äitäh sõna. Ise istuksin veel analoogi otsas, kui seda foorumit poleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kummaline .. ühed kerjavad youtubes ja teised teevad midagi nii väärtuslikku, et inimesed ise tahavad toetada (Y)

Mul kontonr ja nimi olemas aga ilma tema nõusolekuta neid pigem siia ei riputa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

masmre kirjutas:

uff võiks miski arve avada või siis enda oma kuhugi riputada, saaks kohe algust teha :D

Ka Taskulambid.eu on nõus oma käe viisakale ja teemakohasele foorumikujundusele alla panema. Minu isiklik arvamus on, et foorum ei peaks meenutama valimiseelset linnapilti.

 

Kas siis e-sigarettide müüjad ei ole huvitatud mõistliku (mitte näkkukargava) suurusega relaampinnast siinses foorumis? Arvestades siinse kommuuni sõbralikku suhtumist ja olukorda e-sigarettide turul, siis mina oleksin ammu ufo ees märgade silmadega reklaampinda anumas. See oleks igati bro, kui foorumi omaja saab ise reklaami valida ning selle suuruse ja "näkkukargavuse" üle otsustada, veelgi lahedam oleks, kui foorumi aktiivseimatele kasutajatele antaks ka selles suhtes väike sõna kaasa rääkida - hoiaks "prahi" turult eemale.

 

Kui see suur saladus pole, kui suured on igakuised kulud, et kogu seda asja siin korras hoida ja toimetada (võib ka PMi panna kui avalikult maha hõigata ei taha)?

Meie küll e-sigarette ei müü ja pole ka plaanis, kuid nt akude/laadijate reklaami eest oleks nõus maksma küll (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina eraisikust müüjana olen võimalust mööda toetanud ja reklaami(bannereid) selle eest tasuks ei taha. Huvilisi jagub niigi kuhjaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina eraisikust müüjana olen võimalust mööda toetanud ja reklaami(bannereid) selle eest tasuks ei taha. Huvilisi jagub niigi kuhjaga.

(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uhvo purjus või pohmellis ?

 

tavaliselt ikka vastab siin teemas :roll:

 

-- 19 Okt 2013 20:23 --

 

bänneri free eest tee kasvõi kohe kande. see topis olev reklaam on savi, ei häiri

 

nagu ma arusaanud olen, siis asi on kinni tasulises platformis. parandage, kui eksin.

kui nii, siis kamba peale maksame kinni jasi klaar (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahaks teada kui palju iga kuu see foorum ufo käest raha kasseerib. Siis saaks enam-vähem mingi donate nr-i välja mõelda/arvutada. Ise aitaksin kah heameelega võimaluste piires. Jääb ju nüüd E-Pläru imedes see raha säästu näol üle mis kulus ennisti analoogi peale. :):P

 

PS! Võib-olla on see summa siin kusagil läbi käinud aga see foorum on algaja jaoks ikka liiga mahukas ja inforikas, et ei jõua kõiki teemasid läbi lugeda. :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle annetuse kohapealt - eneseltmõistetavalt paljud inimesed ei anneta niikuinii. Mis aga võiks neid rohkem selle poole kallutada on mõni "lisa". Näiteks täheke nime kõrval või hoopiski oranžikas või mis iganes värvi grupp. Eriti hästi töötab see, kui foorumil oleks oma chatbox, ei tea küll, kuidas foorumi hostingul andmesidega on. Olen ise foorumit, millel oli liikmeid umbes 10 korda rohkem, administreerinud ja seal läks see väga peale. Oli piiramatu bandwidth.

 

Kõnealune mod: http://startrekguide.com/community/view ... 127&t=8675

 

Vajab muidugi veidikene nokitsemist, aga vajab ainult algaja tasemel php oskusi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka nüüd siin.

 

Kahjuks jah mobiilsetel seadmetel on need reklaamid nagu nad on. Ei vaidle vastu. Miskit teha pole ka.

Otsesed kulutused ei ole väga suured seega ei olegi plaaninud mingit donate asja teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...