Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Minu arvates on pidevalt ekraanile hüppav bänner on juba asja üle vindi keeramine - segab pidevalt lugemist (N)

Loogilisem oleks, et pärast sisselogimist kaoks ta ära või vähemalt ühekordsest sulgemisest peaks aitama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(N)

need tuleb avada siis mõne aja pärast on rahu majas, ehk ei loobi neid enam nii agressiivselt.

samas nende avamisega teenib foorumile vähe ressurssi ka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saa aru mille üle kurdate, androidiga tahvlil küll reklaamid ei tülita :)

Mul absoluutselt igal leheküljel - ridade lõpud kinni, kommenteerimine raskendatud (psühho) Krt, foorumisse kiikamiseks eraldi brauserit kasutada on ka ajuvaba (N)

 

[attachment=0]Rek.jpg[/attachment]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult ei oleks probleemi kui foorum joondada vasakule ja teha nõks kitsamaks, siis jääks paremale piisav ruum mille võib paksult reklaami täis panna kui soov on. Kaoks ära ka Adblock jms kasutamine ;)

 

[attachment=0]forum.jpg[/attachment]

Sisu lugemise takistamine on natuke halva maiguga ja levinud peamiselt warezi ja porri pakkujate juures kes ise sisu toodavad. Siin aga pakuvad sisu liikmed ja neile näkku hüppamine on minu arvates liiast...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist

 

Ma olen korduvalt öelnud, ma ei saa valida reklaami ja selle asukohta. Kas kõik või mitte midagi on valikud. E-kodanik ja nagu sa privaatsõnumis mainisid siis tegemist pole mingisuguse äriprojektiga. Hetke "teenistus" on kehvem kui keskmise kasutaja e-sigareti komplekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 uffile, sellest on ennem ka juttu olnud. Klikkige aga hoolega, paar korda on isegi väärt reklaami olnud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist

 

Ma olen korduvalt öelnud, ma ei saa valida reklaami ja selle asukohta. Kas kõik või mitte midagi on valikud. E-kodanik ja nagu sa privaatsõnumis mainisid siis tegemist pole mingisuguse äriprojektiga. Hetke "teenistus" on kehvem kui keskmise kasutaja e-sigareti komplekt.

Kirjutasin, et joondada seadetest foorumit (align="left" style="width: 90%"). Praegu on tühja, kasutamata halli tausta nagu muda, aga reklaam pressitakse sellegi poolest sisu peale. Tuleks arvesse võtta, et Adblocki kasutajatelt pole üldse lootust ühtegi klikki saada, sest nad lihtsalt ei näe võimalikult huvipakkuvat reklaami ;)

 

Mõistliku lahenduse leidmine peaks lõppkokkuvõttes kasulikum olema kõigile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inimene kes kasutab madalamat resolutsiooni sellel lükkab siis väga foorumi kokku. Sellega oli juba algul probleeme ja sellepärast sai otsustatud sellise lahenduse kasuks nagu praegu.

 

Aga tänud kindlasti soovituste eest, ma katsetan paari ideed ja kui tundub hea siis teeb ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi saaks testida tapatalki ? Uuendasin viimase versioonini!

Push notification'id ei toimi enam.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi saaks testida tapatalki ? Uuendasin viimase versioonini!

Push notification'id ei toimi enam.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Nüüd toimib mingil põhjusel jälle.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...