Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Asi pole koormuses. Vaid selles kui inimesed teevad paari sõnalisi postitusi üksteise järgi. Millejaoks seda vaja on ? Enamikes foorumites ei saa topeltpostitust teha ühelgi tingimusel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

asi kisub juba kole naljakaks.

eelmine kamm oli samast kohast (N)

keegi krt liiga kellelegi ei tee, kas võtame nyyd digitaalse kodaniku ka liistule, et äri alustas?

vaba foorum ja need vähesed reeglid on kõigile samad (Y)

head ööd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellega nõus et kohati jookseb seda sisse (jeesusele ei vihja :))

Samas on kohati järjestikuseid poste ka vaja, eelkõige äride juures nagu jazz sellele vihjas.

Aga kas valikut ei saa lisada, uus post või liidab eelmisega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mina olen rahul selle liitmisega.

edit nuppu ei pea tampima.

näiteks fasttechi teemas muutsin tyr 5 korda posti nende lammaste pärast. ma olen rahul, et kirjutan uue posti alla ja lisatakse olemasolevale (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina selgitan asja täitsa rahulikult. Seda aega võin maha võtta aga ära kindlasti mitte. Ei jõua ka mina ning teised moderaatorid neid poste kokku liita ja siis kustutada.

 

Tea rohkem kui tahad aga seda ei tundu teadvat mismoodi tapatalk töötab. Foorum kasutab oma posting.php faili ja tapatalk oma. Piirang rakendubki posting.php faili kaudu mitte tapatalki.

Ma seda proovisingi et kas sa tegid muudatused ikka kõigis kohtades kus vaja. Mis mõte on piirangus mis toimib ainult kindlast kohast postitades ja ei toimi üldse kolmandast kohast postitades?

 

Ilmselt see et mina ka 26 päeva hiljem uut postitus teha ei saanud, on siis sellest et kuskil on sul miskit panemata jäänud.

See quick reply teema all on ka mod ja sealt ma oma postituse kirjutasin, lisaks vaatasin vahepeal ka postituse eelvaadet, ilmselt seal vahel kuskil läheb osa sellest aja piirangu infost kaduma ja seetõttu liidetakse ka hiljem tehtud postitused vanaga.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff: Paistab et ma ei ole ainuke kelle jaoks see 24h limiit ei toimi nii nagu Sina räägid:

 

post14252.html#p14252

 

Esimene postitus on tehtud 06 Juul 2013 16:30

Teine -- 08 Jul 2013 17:07 --

Kolmas -- 10 Jul 2013 14:37 --

Neljas -- 12 Jul 2013 13:39 --

Viies -- 14 Jul 2013 14:11 --

Minu meelest on kõik need postitused tehtud rohkem kui 24h vahega, aga ikka on nad ühes postituses koos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult on sama asi ka 'palju õnne' teemas juhtunud. Seal näha ilusti, kus ufole õnne soovisin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ikkagi ei suuda oma nähtavasti lonkava loogikaga kuidagi aru saada, miks ei saa autor ärifoorumis hapuks läinud teemat kustutada ja kord tema enda poolt lukku pandud teemat taasavada kui teema oleks uuesti aktuaalne/kasutatav ehk milleks peab vorpima korduskuulutusi? Nõme (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ikkagi ei suuda oma nähtavasti lonkava loogikaga kuidagi aru saada, miks ei saa autor ärifoorumis hapuks läinud teemat kustutada ja kord tema enda poolt lukku pandud teemat taasavada kui teema oleks uuesti aktuaalne/kasutatav ehk milleks peab vorpima korduskuulutusi? Nõme (N)

1) Hetkel on teemad sellepärast , et foorumisse tekitada contenti juurde. Lisaks annab see teistele müüjatele julgust müüa kuna müüja näeb äritegeuvust foorumis. Kui ma laseks tõsta need arhiivi siis jääks sinna paar kuulutust ja potsentsiaalne müüja/ostja vaataks asja teistmoodi.

 

2) Sellise segaduse tekitamine jääb küll nüüd ära. Ma isegi ei saa aru milleks see üldse hea oleks. Jäävad teemad kus on müüdud 10 asja ja iga selle kohta omakorda postitused mis ei puutu müüdavasse kaupa isegi. Meil ei saa ruum otsa nagu juhtus see Mart Laaril facebookis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtan arvesse ;) Mahla ühistellimised tuleb siis ära jätta :(

 

Terviseamet kontrollib pidevalt netipoode, foorumeid...

Venelastel on hea ütlemine: Kavo jebjot tshuzhoje gore :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

ma ei tea miks aga mind häirib se logo natuke :D "loobu suitsetamisest" ja siis tuleb " e - suits ", võiks olla nt " loobu tubakatoodetest" või midagi sellist :D ma ei tea kas saate mu loogikast aru, aga jahm :P ei muidu täitsa vinksvonks foorum (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

E-suits on aurutamine ju :)

ma tean jah, aga sõnastus on imelik natuke :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu aurst on üks tavaline Offtopicu teema puudu, võiks olla kas igakuine, ala ''Juuli offtopic'', järgmine kuu siis ''Augusti offtopic'', või lihtsalt perm Offtopicu teema, kõikides muudes foorumites kus olen, selline asi olemas ja seal hea mingit kelbast ajada või ka tava asjade üle arutada.

 

Kui sobib võiks ära teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E-suits on aurutamine ju :)

ma tean jah, aga sõnastus on imelik natuke :P

+1
Off-Topic :
Arvestades aktiivseid suvepuhkusi pole hetkel erilist mõtet, aga sügise poole tuleks vist laiemalt ülesse tõsta teema eestikeelsest sõnavarast ja terminoloogiast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Romka aga palun vabateema-f41.html

 

Rääkige millest soovite!

Ei mõtle subfoorumit, vaid lihtsalt ühte Topicut, sellesse samasse subfoorumisse nagu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...