Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Lülita Notice ka välja ...

Praegu tuleb terve hunnik selliseid kirju

[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_reimg.php on line 138: Array to string conversion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vabandused. Unustasin ära selle. Jäi debugimisel peale.

 

-- 29 Juun 2013, 15:08 --

 

Mõned uued nupud postitamisel.

 

  Kas see tõesti on nii ?  
think.gif

 

[think]Kas see tõesti on nii ?[/think]

Uue välimusega spoiler kast

 

 

Spoiler

 

 

[spoiler]Spoiler[/spoiler]

Mahatõmmatud tekst

 

[strike]Mahatõmmatud tekst[/strike]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui oma teemasse teha teine postitus järjest, siis pannakse see eelmisega kokku ja keegi ei pane tähelegi et Sa midagi kirjutasid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enam ei saa teha kasutajad topeltpostitusi. Tehes uue postituse peale enda oma lisatakse uus postitus vanale juurde koos uue daatumiga.

Jep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enam ei saa teha kasutajad topeltpostitusi. Tehes uue postituse peale enda oma lisatakse uus postitus vanale juurde koos uue daatumiga.

Jep.
Poodide teema kaotab igasuguse mõtte nii. Mina näiteks tegin eelmise postituse oma teemasse 18 juuni (seega ma ei spammi iga päev) ja nüüd tahtsin sooduspakkumisest teada anda, aga kuna see pandi eelmise postitusega kokku, siis ei pane seda keegi tähele ja seega on mõtetu siin üldse sooduspakkumistest teada anda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rahu.

Kui teed postituse ja tahad teist teha ühe päeva jooksul siis lisatakse see kokku. Nii on vähemalt seadistatud.

18 juunist kuni 14 juulini on vähem kui 1 päev? See seletab miks mulle tundub et aeg nii kiiresti läheb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mine tee postitus esmalt ikka kah.

Mis sa pead mind hulluks või? Kui ma postitust poleks teinud, kuidas ma peaksin siis teadma et see eelmisega kokku pandi? Ma tegin postituse, kaks korda proovisin kusjuures, aga kuna see eelmise postitusega kokku pandi, siis kustutasin selle eelmisest postitusest ära sest nii pole sellel mingit mõtet. Kui foorumis sooduspakkumisi ka enam teha ei või, siis mille jaoks see foorum üldse on? Ainult Poola ja Hiina promomiseks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jazz, chill, no stress.

Ma üsna chill, lihtsalt vaikselt hakkab kõrini saama... Ma üritan võimalikult viisakas olla, mitte postitada igas teemas oma linke, mitte sekkuda nendesse teemadesse kus keegi ärib midagi, isegi oma teemasse postitan võimalikult harva (paistab et nüüd ei lasta seda ka enam teha). Viitan oma e-poes sellele foorumile kui sõltumatule infoallikale, sest tahan et inimesed teaksid mida nad ostavad (mis ei ole ärilis mõttes üldse mõistlik), Järjest rohkem tekib tunne et see on viga ja sõltumatut ei ole siin foorumis ammu juba midagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu teada, nii palju kui ma tean, on see foorus s6ltumatu ja kui miski riivab sind, siis see on natuke paranoiline. uff ronib persest v2lja ja teeb seda k6ike oma vabast tahtest ja ajast. siin pole mingit vanden6ud ja rahalisi tehinguid vahel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mine tee postitus esmalt ikka kah.

Mis sa pead mind hulluks või? Kui ma postitust poleks teinud, kuidas ma peaksin siis teadma et see eelmisega kokku pandi? Ma tegin postituse, kaks korda proovisin kusjuures, aga kuna see eelmise postitusega kokku pandi, siis kustutasin selle eelmisest postitusest ära sest nii pole sellel mingit mõtet. Kui foorumis sooduspakkumisi ka enam teha ei või, siis mille jaoks see foorum üldse on? Ainult Poola ja Hiina promomiseks?

Rahune, ma ei ole hulluks kedagi pidanud. Keegi ei keela sul midagi teha ei praegu ega ka tulevikus.

Seadetest on määratud kui viimase posti tegemisest on 24h möödas siis ei liideta seda juurde vaid tehakse eraldiolev uus. See on sellepärast kuna hakkas tekkima läbu mida oleks saanud panna ühes postis kirja mitte kahes või enamas. Just proovisin ennem, määrasin aja 30 sekundi peale. Tegin postituse, tegin teise järgi kohe ja liideti kokku nagu peab. Ootasin paar hetke ja tegin uue ning see postitus oli juba eraldiseisev. Vaatasin eraldi kõik seaded iga alamfoorumi kohta läbi ja igalpool on samad seaded

 

Minu teada, nii palju kui ma tean, on see foorus s6ltumatu ja kui miski riivab sind, siis see on natuke paranoiline. uff ronib persest v2lja ja teeb seda k6ike oma vabast tahtest ja ajast. siin pole mingit vanden6ud ja rahalisi tehinguid vahel.

Ainukesed rahalised "tehingud" on olnud need kui foorumi algusaegadel sai ostetud trafficut lehele. Parandamaks natukenegi googles nähtavust kuna tegemist oli nii uue saidi ja domeeniga. Summad jäid vist 20€ piiri kokku. Käsi südamel, mina ei eelista mitte ühtegi müüjat/poodi siin foorumis. Nagu ma ütlesin kõigil on võrdsed õigused.

Jazz sa peaksid nägema seda foorumi osa post12776.html#p12776 Tegin just sinna postituse ja foorum vormistas selle kenasti uue postitusena mitte ei liitnud juurde. Näed isegi mina ei saa teha topeltpostitusi kiiremini kui 1 päev.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu teada, nii palju kui ma tean, on see foorus s6ltumatu ja kui miski riivab sind, siis see on natuke paranoiline. uff ronib persest v2lja ja teeb seda k6ike oma vabast tahtest ja ajast. siin pole mingit vanden6ud ja rahalisi tehinguid vahel.

No põhimõtteliselt on 3 varianti, neid piiranguid lisatakse kas läbimõtlematult, vigaselt või mingi eesmärgiga.

 

Rahune, ma ei ole hulluks kedagi pidanud. Keegi ei keela sul midagi teha ei praegu ega ka tulevikus.

Seadetest on määratud kui viimase posti tegemisest on 24h möödas siis ei liideta seda juurde vaid tehakse eraldiolev uus. See on sellepärast kuna hakkas tekkima läbu mida oleks saanud panna ühes postis kirja mitte kahes või enamas. Just proovisin ennem, määrasin aja 30 sekundi peale. Tegin postituse, tegin teise järgi kohe ja liideti kokku nagu peab. Ootasin paar hetke ja tegin uue ning see postitus oli juba eraldiseisev. Vaatasin eraldi kõik seaded iga alamfoorumi kohta läbi ja igalpool on samad seaded

No fakt on see et minu postitus lisati eelmisele postitusele mis oli tehtud 26 päeva tagasi (proovisin 2 korda). Seega mina olen siis mingi eri staatusega?

Ma ei saa aru mis selle piirangu point on? Kui ma tahan oma eelmisse postitusse midagi lisada, siis selle jaoks on Edit nupp olemas, ma kusjuures kasutan seda üsna tihti.

Teoreetiline küsimus, kas parem on siis kui ma teen iga asja kohta, mis mul öelda on, uue teema? See vist pole piiratud (ma pole proovinud)? Teemasid on modedel lihtsam kustutada kui topelt poste? Palju neid topelt poste tehakse? Ilmselt poed teevad vahest, ilmselt olen ise ka teinud oma poe teemas, aga mujal mulle küll see veel silma pole jäänud.

 

EDIT: Ma paraku ei saa postitamist enam uuesti proovida, sest paar head inimest on pidanud vajalikuks minu teemasse postitada et ma saaksin postitada sinna (juba see lause kõlab üsna jaburalt ja point on veel jaburam).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah mõni mod võibolla vigane kui lisand. Tegemist on vabavaralise tarkvaraga ja enamus MODid on juba aastaid vanad ja ei sobi uuema phpbb foorumiga. Peab ise alati jamama, muutma ja mässama. Enamused olen saanud korda. Ma ei ole progreja vaid pean kõik google abiga tegema ja nuputama. Sa ei kujuta ette mis aega sellele läheb.

Jah sina võid teada seda EDIT nupu olemasolu aga väga paljud seda ei kasutanud. Tead kui tüütuks läks ühe inimese poolt tehtud kolme postitust pidevalt liita. Kõike pidi käsitsi tegema. Ma ei saa aru mis selle vastu nüüd on kui seda tehakse automaatselt. See ju säästab mõtlemast kas muuta posti või tehakse uus kohe otsa kaks minutit hiljem. Lihtsalt kenam jääb pilt kui öeldakse ühe postitusega ära see mida tehti vahel kahe, kolme postitusega kohe üksteise järel mõne minutiliste vahedega. Mitte miskit pole piiratud. Mis on selles halba kui postitus pannakse kokku kui sa teed oma viimase postitusele uue postituse 24h jooksul ? Peale 24h tehtud postitus oma viimasest lisatakse kui uus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saad sa aru et 26 päeva hiljem tehtud postitus ei lisatud uuena vaid pandi eelmisega kokku? See on 26x24h.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võib vist öelda et see värk ei toimi eriti hästi.

 

Võid mu topelt postid kustutada kui liiga palju tüli ei tee.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtf

Demokraatia araabias ei tööta, ei töööta ka siinses foorumis. Keegi tahab lahkuda, palun väga. Ei hoita vägisi kinni (Y)

Piiranguid pole samuti näinud, kõik saavad sõna. Nii hiinlane, poolakas kui uzbek.

Ja ma pole faking agent ega krd e myya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võib vist öelda et see värk ei toimi eriti hästi.

 

Võid mu topelt postid kustutada kui liiga palju tüli ei tee.

Tapatalk töötab teisel põhimõttel ja seal on keeruline asja muuta. Infoks sulle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rahu jazz, pole siin mingit vandenõud, ufo ajab oma vaatenurgast seda teemat nagu oskab ja nagu korduvalt mainitud täiesti heategevuslikus korras.

 

Ufo - jazz'l point sees, samal päeval võib mitu erinevat teemat tulla mis peaksidki erivad postid olema. Vahe liitmisel võiks olla mõned minutid ehk või tõesti see funktsionaalsus ära kaotada, mina selles kahjuks pointi ei näe. Ma muidugi ei tea mis sul sellel suurem point taga on.

 

Rahvas, kas seda privaatselt ei oleks saanud teha, "mölisemist" üksteise kallal?

Tõenäoliselt nüüd kui emmotsioonid möödas võiks ehk need postid maha võtta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võib vist öelda et see värk ei toimi eriti hästi.

 

Võid mu topelt postid kustutada kui liiga palju tüli ei tee.

Tapatalk töötab teisel põhimõttel ja seal on keeruline asja muuta. Infoks sulle.

Ma ilmselt tean php'st rohkem kui sina, infoks sulle ;) Aga äkki ei läheks nii isiklikuks ja sa vaatad selle asja üle, nii et saaks vähemalt siis 24h hiljem uue postituse teha, ilma et peaks Tapatalki selleks kasutama.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina selgitan asja täitsa rahulikult. Seda aega võin maha võtta aga ära kindlasti mitte. Ei jõua ka mina ning teised moderaatorid neid poste kokku liita ja siis kustutada.

 

Tea rohkem kui tahad aga seda ei tundu teadvat mismoodi tapatalk töötab. Foorum kasutab oma posting.php faili ja tapatalk oma. Piirang rakendubki posting.php faili kaudu mitte tapatalki.

 

 

Aga äkki ei läheks nii isiklikuks

Vaata parem oma jutt üle ja siis mõtle uuesti kes läheb isiklikuks ja kes mitte. Järgmine kord ma selgitusi rohkem ei jaga kuna kui üritada selgitada asja ning leida lahendust siis "minnakse isiklikuks".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, siis sul point oma koormuse vähendamine ja see täitsa arusaadav.

Aga kas seal ei saaks jätta kasutajal valida järjestikustel postidel kas liita või mitte? Või läheb keeruliseks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...