Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Kena verk ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saaks aga üle minu laiba et seda jubedust kasutada :) Nende käest peab küsima paar asja.

Pealegi on foorumisse võimalik postitusele pilte lisada ning upload.e-suits.eu olemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saaks aga üle minu laiba et seda jubedust kasutada :) Nende käest peab küsima paar asja.

Pealegi on foorumisse võimalik postitusele pilte lisada ning upload.e-suits.eu olemas.

nyyd kui sa upload.e-suits.eu kirjutasid siia, siis tuli see meelde....... pole seda upload.ee vajagi

aga kas seda postitamise lahtri alla ei saaks lisada ( või ma pime lihtsalt)?

et kui vajutan selle peale, siis viskab järgmises tabis sinna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[attachment=0]loos.jpg[/attachment]

 

Paraku sinna ma ei oska hetkel öelda kuidas lisada. Ükskord proovisin ja katsetasin aga nii ei saanud tööle nagu vaja. Põhimõtteliselt on igale postile võimalik lisada ka pilt ju kohe juurde. Lae manus ülesse alt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

võiksid 6 peale teha kuskil, enamus pildi progesi teevad pildi automaatselt 5,5 sinnakanti suuruseks, siis ei peaks spetsiaalselt hakkama neid veel lõikama ja mässama nendega (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga õige märkus. Nüüdsest saab oma teemasi sulgeda ärifoorumi all.

Lisaks keelasin müügiteemades oma postituste muutmise ära.

 

võiksid 6 peale teha kuskil, enamus pildi progesi teevad pildi automaatselt 5,5 sinnakanti suuruseks, siis ei peaks spetsiaalselt hakkama neid veel lõikama ja mässama nendega (Y)

Muutsin 7mb peale!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lisaks keelasin müügiteemades oma postituste muutmise ära.

Mida jama juttu :o nt Spezz peaks oma sahtlit iga kord uuesti postitama :lol::?:

 

Normaalne on võimalus alati muuta ja tegelikult peaks teema algataja saama kogu oma businessi maha võtta ehk ära kustutada, sest kellele on vaja vanu kuulutusi hoida :?:

 

(õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normaalne on võimalus alati muuta ja tegelikult peaks teema algataja saama kogu oma businessi maha võtta ehk ära kustutada, sest kellele on vaja vanu kuulutusi hoida

Väga õige märkus. Nüüdsest saab oma teemasi sulgeda ärifoorumi all.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezz on moderaator, Tema saab alati muuta. Lihtsalt nii säilitab müügiteema originaalse kuju. Las nad on ega halba ei tee. Kasutaja paneb ise lukku ja vajub unustuse hõlma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezzil tulebki kraanid kinni keerata ja ta näpud oma sahtli vahele lükata. Vereimeja, euro kaan, kapitalistlik siga, kindlustused ja pangad tema kõrval süütumad, kui koiliblikas teflonile.

 

Strohher is spoken (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezz on moderaator, Tema saab alati muuta. Lihtsalt nii säilitab müügiteema originaalse kuju. Las nad on ega halba ei tee. Kasutaja paneb ise lukku ja vajub unustuse hõlma.

Tehke mulle selgeks nt kellele krt on vaja lugeda, et Kalle Jõgeva müüs märtsis 2 potti nikovedelikku? (psühho) Kui vaja politsei päringutele vastamiseks, siis tehke arhiiv, mida avalikkus ei näe (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei, teeb arhiivi siis. Mulle lihtsalt meeldiks kui see jääks avalikult kuna google korjaks paremini märksõnu ülesse!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei, teeb arhiivi siis. Mulle lihtsalt meeldiks kui see jääks avalikult kuna google korjaks paremini märksõnu ülesse!

Google minu teada surnud asjade vastu enam huvi ei tunne, ta nuhib reitingu jaoks just värskeid postitusi :?:

 

Muidugi võib ärifoorumi jaoks teise konto ka teha :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

arvan, et arhiivi on vara teha, las keskkond areneb

see nõuab ketast(raha)

Copy-paste ärifoorum Notepadi ja vaata mitu kb saad :D Aga raha kuluks muidugi ära (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezz on moderaator, Tema saab alati muuta. Lihtsalt nii säilitab müügiteema originaalse kuju. Las nad on ega halba ei tee. Kasutaja paneb ise lukku ja vajub unustuse hõlma.

Tekib küsimus miks osasid müüjaid eelistatakse teistele?

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kedagi ei eelistata. Spezz on lihtsalt foorumis moderaator ja juhtumisi teeb ühistellimusi. See, et muuta ei saa on lihtsalt sellepärast vältimaks segadust müügiteemades. Saab ju alati teha kasutaja järgmise postituse kus uus info kirjas. JazZ see kehtib vaid ärifoorumi all, poodide teemas saab ikka muuta postitusi. Pidasid silmas seda ?

 

Eks vaatab asja, kui ei sobi ikka kellegile siis võib kaaluda postituste muutmise lubamist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...