Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Läbi google adsense lisasin paari kohta täna reklaamid. Need tulevad selle järgi kus kasutaja ise käinud on :D Ju siis spezzil skysmoke suur sõber.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kedagi ei eelistata. Spezz on lihtsalt foorumis moderaator ja juhtumisi teeb ühistellimusi. See, et muuta ei saa on lihtsalt sellepärast vältimaks segadust müügiteemades. Saab ju alati teha kasutaja järgmise postituse kus uus info kirjas. JazZ see kehtib vaid ärifoorumi all, poodide teemas saab ikka muuta postitusi. Pidasid silmas seda ?

 

Eks vaatab asja, kui ei sobi ikka kellegile siis võib kaaluda postituste muutmise lubamist.

Tehke mulle selgeks nt kellele krt on vaja lugeda, et Kalle Jõgeva müüs märtsis 2 potti nikovedelikku? :?::?::?:

Share this post


Link to post
Share on other sites

minu hinnangul samuti võib foorum ka vähemalt oma kulude katteks mingitiki tulu teenida.

ufo ka korduvalt maininud, et on seni teinud seda ainult heast tahtest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kedagi ei eelistata. Spezz on lihtsalt foorumis moderaator ja juhtumisi teeb ühistellimusi. See, et muuta ei saa on lihtsalt sellepärast vältimaks segadust müügiteemades. Saab ju alati teha kasutaja järgmise postituse kus uus info kirjas. JazZ see kehtib vaid ärifoorumi all, poodide teemas saab ikka muuta postitusi. Pidasid silmas seda ?

 

Eks vaatab asja, kui ei sobi ikka kellegile siis võib kaaluda postituste muutmise lubamist.

Tehke mulle selgeks nt kellele krt on vaja lugeda, et Kalle Jõgeva müüs märtsis 2 potti nikovedelikku? :?::?::?:

ma ei saa su probleemile pihta

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul vilguvad krt ainult kaalujälgijate bännerid-ise küll ei mäleta et oleks külastanud selliseid lehti (lamp)

Tuleb välja et naine siis vist klõpsib salaja vastavaid lehti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kedagi ei eelistata. Spezz on lihtsalt foorumis moderaator ja juhtumisi teeb ühistellimusi. See, et muuta ei saa on lihtsalt sellepärast vältimaks segadust müügiteemades. Saab ju alati teha kasutaja järgmise postituse kus uus info kirjas. JazZ see kehtib vaid ärifoorumi all, poodide teemas saab ikka muuta postitusi. Pidasid silmas seda ?

 

Eks vaatab asja, kui ei sobi ikka kellegile siis võib kaaluda postituste muutmise lubamist.

Ei ma ei pidanud üldse ennast silmas, ma ei plaani müügi teema all midagi väga müüa ja ei vaja ka muutmis võimalust. Lihtsalt mõtlesin üldiselt ja Sinu enda postituses jäi silma just see lause:

Spezz on moderaator, Tema saab alati muuta.

See kõlab küll minu meelest nii et TEMA saab ikka, nagu TEMA oleks mingi erand kes peab saama. Mis moodi see siis kellegi eelistamine ei ole, kui keegi teine ei tohi, aga tema tohib?

 

Ühesõnaga, minu point oli selles et kui ei ole lubatud seal alateemas postitusi muuta, siis ei tohiks see lubatud olla ka moderaatoritele.

 

Mitte et mul Spezz'i vastu miskit oleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul vilguvad krt ainult kaalujälgijate bännerid-ise küll ei mäleta et oleks külastanud selliseid lehti (lamp)

Tuleb välja et naine siis vist klõpsib salaja vastavaid lehti :D

Mul vilkus Office 365 (microsoft) banner silmees.Tea, kas üritatakse linuxi kasutaja microsofti usku pöörata? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kedagi ei eelistata. Spezz on lihtsalt foorumis moderaator ja juhtumisi teeb ühistellimusi. See, et muuta ei saa on lihtsalt sellepärast vältimaks segadust müügiteemades. Saab ju alati teha kasutaja järgmise postituse kus uus info kirjas. JazZ see kehtib vaid ärifoorumi all, poodide teemas saab ikka muuta postitusi. Pidasid silmas seda ?

 

Eks vaatab asja, kui ei sobi ikka kellegile siis võib kaaluda postituste muutmise lubamist.

Ei ma ei pidanud üldse ennast silmas, ma ei plaani müügi teema all midagi väga müüa ja ei vaja ka muutmis võimalust. Lihtsalt mõtlesin üldiselt ja Sinu enda postituses jäi silma just see lause:

Spezz on moderaator, Tema saab alati muuta.

See kõlab küll minu meelest nii et TEMA saab ikka, nagu TEMA oleks mingi erand kes peab saama. Mis moodi see siis kellegi eelistamine ei ole, kui keegi teine ei tohi, aga tema tohib?

 

Ühesõnaga, minu point oli selles et kui ei ole lubatud seal alateemas postitusi muuta, siis ei tohiks see lubatud olla ka moderaatoritele.

 

Mitte et mul Spezz'i vastu miskit oleks.

 

kamoon, ta algusest peale sahtlit pidanud, yhistellimusi teinud, siis milleks vastu voolu joosta :roll:

nagu öeldi, poed saavad ka muuta...sa ka ju pood

ma ei sa pihta su vinguviiulist. muudatused on mõeldud tavakasutajatele, mille alla sa ei käi. samas ma käin ( ei tunne hetkel yldse ärritust/viha millegi vastu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ärilises mõttes on Jazz'l siiski õigus, ehk konkurendile on antud mingi eelis. iseenesest ei oma mitte mingit tähtsust milline see eelis on aga see on olemas. kui keegi midagi protsessima viitsib hakata siis on see oluline koht.

samas kas Spezz äriga tegeleb on teine teema, ehk tema käsitlemine konkurendina - kui ta kasu ei teeni siis ei ole mitte mingit vahet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

minu hinnangul samuti võib foorum ka vähemalt oma kulude katteks mingitiki tulu teenida.

ufo ka korduvalt maininud, et on seni teinud seda ainult heast tahtest.

Põnev projekt samuti. Hetkel on asi selles et saaks foorumit reklaamida! Nii et rahu :) Isegi kui keegi ei taha tulevikus reklaami siis sellest ei muutu miskit.

 

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

kamoon, ta algusest peale sahtlit pidanud, yhistellimusi teinud, siis milleks vastu voolu joosta :roll:

nagu öeldi, poed saavad ka muuta...sa ka ju pood

ma ei sa pihta su vinguviiulist. muudatused on mõeldud tavakasutajatele, mille alla sa ei käi. samas ma käin ( ei tunne hetkel yldse ärritust/viha millegi vastu)

Njah ja siis väidetakse sirge seljaga et kedagi ei eelistata...

 

Ma lihtsalt ei saa aru reeglitest mis ei kehti kõigile, muud midagi.

 

ärilises mõttes on Jazz'l siiski õigus, ehk konkurendile on antud mingi eelis. iseenesest ei oma mitte mingit tähtsust milline see eelis on aga see on olemas. kui keegi midagi protsessima viitsib hakata siis on see oluline koht.

samas kas Spezz äriga tegeleb on teine teema, ehk tema käsitlemine konkurendina - kui ta kasu ei teeni siis ei ole mitte mingit vahet.

Ma ei võtnud seda üldse ärilisest otsast. Pean vist omale eraisiku konto ka tegema, et vabalt suhelda saaks, muidu seostatakse kõike äriga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ärilises mõttes on Jazz'l siiski õigus, ehk konkurendile on antud mingi eelis. iseenesest ei oma mitte mingit tähtsust milline see eelis on aga see on olemas. kui keegi midagi protsessima viitsib hakata siis on see oluline koht.

samas kas Spezz äriga tegeleb on teine teema, ehk tema käsitlemine konkurendina - kui ta kasu ei teeni siis ei ole mitte mingit vahet.

Igaks juhuks täpsustan: Ma teenin pisut kasu aga võrreldes mu põhitööst tuleva palgaga on see pigem kommiraha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kamoon, ta algusest peale sahtlit pidanud, yhistellimusi teinud, siis milleks vastu voolu joosta :roll:

nagu öeldi, poed saavad ka muuta...sa ka ju pood

ma ei sa pihta su vinguviiulist. muudatused on mõeldud tavakasutajatele, mille alla sa ei käi. samas ma käin ( ei tunne hetkel yldse ärritust/viha millegi vastu)

Njah ja siis väidetakse sirge seljaga et kedagi ei eelistata...

 

Ma lihtsalt ei saa aru reeglitest mis ei kehti kõigile, muud midagi.

 

ärilises mõttes on Jazz'l siiski õigus, ehk konkurendile on antud mingi eelis. iseenesest ei oma mitte mingit tähtsust milline see eelis on aga see on olemas. kui keegi midagi protsessima viitsib hakata siis on see oluline koht.

samas kas Spezz äriga tegeleb on teine teema, ehk tema käsitlemine konkurendina - kui ta kasu ei teeni siis ei ole mitte mingit vahet.

Ma ei võtnud seda üldse ärilisest otsast. Pean vist omale eraisiku konto ka tegema, et vabalt suhelda saaks, muidu seostatakse kõike äriga.
ära nyyd solvu :roll:

 

mõtle nyyd loogiliselt..

kas spezz myyb mingi osa sama asju mis sina....jah....vaata sahtli hinda

kas sa myyd jooki......ei

kas see on ta põhitöö ......ei

miks ta seda yldse teeb.... sest ta on loll (heas mõttes) ja tahab teistele head. ta vist myynud sitax t3 komplekte (xxx) number. Ega kasutaja ei pea yhistellimust tegema, saab sama hinnaga ise ka osta.

mind absoluutselt ei huvita palju ta vahelt teenib, kui ma saan sama hinnaga mis kodulehel

algusest kuni tänaseni on ta myynud samade hinnetega, samas eesti hinnad on kõvasti alla läinud ja asja point ongi ju selles!

 

 

siin foorumis on osadel õigused ja osadel mitte, lepi sellega ( nii on igas foorumis, mitte pahapärast) (Y)

mul on ka õigused, vähemalt ausalt midagi öelda :lol:

muid õigusi kahjuks ei ole (vist isegi pakuti), aga mul pole neid vaja (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezz on andnud hindamatu panuse siia foorumisse. Ühesõnaga rahu nüüd. Muudan endise oleku tagasi ja vast saab teema lõpetatud. Ma ei eelista kedagi, kõik on võrdsed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on mu lemmik teema siin. Mulle meeldib hommiku kohvi kõrvale ja (esiga) tehes värsket sõnasõda lugeda. Niimoodi võib ühel toredal kokkutulekul juukseid lendama hakata :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on mu lemmik teema siin. Mulle meeldib hommiku kohvi kõrvale ja (esiga) tehes värsket sõnasõda lugeda. Niimoodi võib ühel toredal kokkutulekul juukseid lendama hakata :P

jäid paljuski ka ilma, aga see selleks (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koju jõuan muudan tagasi!

 

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Aga siiamaani pole keegi selgitanud MIKS oli vaja AINULT ärifoorumis sellised imelikud muutmiskeelud peale panna :?: Ja miks peab seal vanu kuulutusi igavesti alles hoidma ja ka tulevatele põlvedele lugemiseks pakkuma :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah vanad teemad saavad ka tõstetud arhiivi või mingi muu süsteem leitud kui rohkem neid on.

 

Igatahes praegu kui on mõned teemad siis mingit arhiivi ei tule.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah vanad teemad saavad ka tõstetud arhiivi või mingi muu süsteem leitud kui rohkem neid on.

 

Igatahes praegu kui on mõned teemad siis mingit arhiivi ei tule.

Ikkagi küsimustele vastust ei saanud - ümmargune jutt nagu riigikogu kõnepuldis - nähtavasti jääb aususestt ja julgusest või mõlemaid puudu. Kahju.

 

Nüüd Ärifoorumi probleemist ka. Näiteks 10x suuremas (üle 7000 liikme) foorumis http://www.digi-tv.ee käivad ostu/müügi/vahetuse asjad nii, et kui teemasse pole 30 päeva tehtud ühtegi postitust kustub see automaatselt. Väga normaalne lahendus minu arvates. Kõike ei pea ise leiutama vaid õppida neilt, kes "sünnitusvalud" juba üle elanud on ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küll te tekitate probleeme olematutest asjadest. Elu võib nii ikka kole keeruline olla. Ma selgitasin ülevalpool, et miks see oleks hea. Hetkel enam pole oluline kuna võtsin selle keelu maha. Siin niigi juba selline paanika!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...