Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

oufakk, mis draama siin käib?

jazz, e-kodanik. POED ja MODED said muuta oma postitusi. eraisikutest müüjad mitte. Milles on probleem?

Ma isiklikult tahaksin näha eraisiku teemat algusest peale, ilma muutmisteta

 

(näide: vaatasin veloclubbersitest üht maastikuratast. hind oli 1000€. kaalusin ostu, kontakteerusin müüjaga ja loobusin. paar nädalat hiljem soov.ee-st märkasin sama ratast, sama müüja, aint hind oli 650€ peale kukkunud. 1000€ hinnast polnud jälgegi. järelikult, midagi mäda selle rattaga, sest kesse kurat langetab 350€ korraga hinda?)

 

Lisaks jääks igast tehingust jälg foorumisse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah Leino umbes midagi pidasin ma ka silmas aga siin hakatakse kohe selgitama kuidas enam pole miskit aus ja kõik keerleb ümber Spezzi.

Jah ei saa salata, et ta on panustanud foorumisse palju aga ma kordan veelkord see ei tähenda automaatselt mingeid privileege mitte mingis halvas mõttes aga lihtsalt. Tema võib müüa oma kraami oma tahte järgi ja nii võivad kõik teha, VÕRDSELT! Kõik müüjad ja kasutajad on täiesti võrdsed, mina ei eelista kedagi. Kuidas seda selgitama peab, et aru saadaks ?

 

nähtavasti jääb aususestt ja julgusest või mõlemaid puudu. Kahju.

Mis aususest ja julgusest ? Kuidas või mida ma ütlema pean, et see jõuaks kohale ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

oufakk, mis draama siin käib?

jazz, e-kodanik. POED ja MODED said muuta oma postitusi. eraisikutest müüjad mitte. Milles on probleem?

Ma isiklikult tahaksin näha eraisiku teemat algusest peale, ilma muutmisteta

 

(näide: vaatasin veloclubbersitest üht maastikuratast. hind oli 1000€. kaalusin ostu, kontakteerusin müüjaga ja loobusin. paar nädalat hiljem soov.ee-st märkasin sama ratast, sama müüja, aint hind oli 650€ peale kukkunud. 1000€ hinnast polnud jälgegi. järelikult, midagi mäda selle rattaga, sest kesse kurat langetab 350€ korraga hinda?)

 

Lisaks jääks igast tehingust jälg foorumisse.

Ei suuda mõista kellegi haiglast huvi teiste inimeste tehingute vastu ja veel tagantjärgi jälitamine (psühho)

 

Vähemalt minul kadus küll igasugune tahtmine siin nendel tingimustel midagi müüa kuigi aja jooksul on kogunenud asju, mida võiks väga normaalse hinnaga müüki panna :(

Niigi käib teatud asjade äri väga hallis tsoonis ja mida vähem infi lekib, seda stabiilsemalt tehingud toimuvad ning hinnad ei lähe üle mõistuse (riski eest tuleb ka maksta!) Mis siin keerulist on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vähemalt minul kadus küll igasugune tahtmine siin nendel tingimustel midagi müüa kuigi aja jooksul on kogunenud asju, mida võiks väga normaalse hinnaga müüki panna

Ei mis sulle nüüd siis ei sobi sooviks teada ?

 

Kas sa käid meelega mingit kiusu taga ajamas või mis ? Mitte ei saa aru sinu eesmärgist hetkel

Share this post


Link to post
Share on other sites

e-kodanik. okei. teen asja puust ja punaseks.

 

Kasutaja "X" müüb nikotiiniga e-vedelikke, 50mg 50ml. Ostan.

Telefoni teel lepime kokku, tehing käib käest kätte.

Hiljem ta muudab postituse ära, et nikotiinituid vedelikke müüb.

 

Kodus avastan, et hoopis nikotiinitu vedeliku müüs mulle.

 

Kui ta ei oleks saanud oma postitust muuta, oleks minul olnud avalik tõend sellekohta, et ta müüs nikotiiniga vedelikke.

Got it?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vähemalt minul kadus küll igasugune tahtmine siin nendel tingimustel midagi müüa kuigi aja jooksul on kogunenud asju, mida võiks väga normaalse hinnaga müüki panna

Ei mis sulle nüüd siis ei sobi sooviks teada ?

 

Kas sa käid meelega mingit kiusu taga ajamas või mis ? Mitte ei saa aru sinu eesmärgist hetkel

Puust ette ja punaseks: ei meeldi, et suund on mingisuguse ostu-müügi andmebaasi koostamise poole kuna ei taheta lubada postituste muutmist ning aegunud kuulutusi ei kustutata :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vähemalt minul kadus küll igasugune tahtmine siin nendel tingimustel midagi müüa kuigi aja jooksul on kogunenud asju, mida võiks väga normaalse hinnaga müüki panna

Ei mis sulle nüüd siis ei sobi sooviks teada ?

 

Kas sa käid meelega mingit kiusu taga ajamas või mis ? Mitte ei saa aru sinu eesmärgist hetkel

Puust ette ja punaseks: ei meeldi, et suund on mingisuguse ostu-müügi andmebaasi koostamise poole kuna ei taheta lubada postituste muutmist ning aegunud kuulutusi ei kustutata :lol:

Ütlen neljandat korda. Rahvarahutuste vältimiseks muutsin selle ära, et saab postitusi muuta juba eile. Müügiteemadega vaatab mis saab.

 

 

 

Nüüdsest saab profiilis panna enda varustuse kirja ja nähtav on see kui kuvada kasutaja profiil ning teemat kuvades profiili all.

Väike näide profiilist millel varustus märgitud

 

[attachment=0]shot_130606_140545.png[/attachment]

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeesus188 ja ufo56 võiksid lõpuks aru saada, et minu point ei olnud mitte keelamises või lubamises, ja mitte ka Spezz'is. Mind häiris suhtumine et keelame ära, siis avastame et kellegil (antud juhul Spezz'il) oleks siiski vaja seda keelatud asja teha ja siis teatame et ta on ju mode, seega tema saab nagunii ja pole probleemi. Kui ma küsisin selle kohta, siis teatati veel sirge seljaga et kedagi ei eelistata?! Ja siis loeti ette rida põhjuseid miks Spezz'i peaks eelistama... No andke andeks onju, otsustage ära.

 

Ma olen isegi nõus et teatud mõttes on hea kui müügi kuulutusi ei saa muuta, aga siis peaks see kehtima kõigi kohta (kaasa arvatud modede). Või siis peaks vähemalt olema kõigil usaldusväärsetel müüjatel võimalik selline võimalus saada, aga nii palju kui mina aru saan, siis sellist tehnilist lahendust ei ole. Ma sügavalt kahtlen et te hakkate kõiki usaldusväärseid ühistellimuse korraldajaid modedeks tegema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On võimalus anda usaldusväärsetele müüjatele võimalus oma postitust muuta ainult.

Tõesti ma ei viitsi enam vaielda, aru nagunii ei saada, räägi nagu seinaga. Las on nagu on. Saavad kõik muuta ja jutul lõpp!

 

Ma olen isegi nõus et teatud mõttes on hea kui müügi kuulutusi ei saa muuta, aga siis peaks see kehtima kõigi kohta (kaasa arvatud modede). Või siis peaks vähemalt olema kõigil usaldusväärsetel müüjatel võimalik selline võimalus saada!

See on võimalik teha alati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeesus188 ja ufo56 võiksid lõpuks aru saada, et minu point ei olnud mitte keelamises või lubamises, ja mitte ka Spezz'is. Mind häiris suhtumine et keelame ära, siis avastame et kellegil (antud juhul Spezz'il) oleks siiski vaja seda keelatud asja teha ja siis teatame et ta on ju mode, seega tema saab nagunii ja pole probleemi. Kui ma küsisin selle kohta, siis teatati veel sirge seljaga et kedagi ei eelistata?! Ja siis loeti ette rida põhjuseid miks Spezz'i peaks eelistama... No andke andeks onju, otsustage ära.

 

Ma olen isegi nõus et teatud mõttes on hea kui müügi kuulutusi ei saa muuta, aga siis peaks see kehtima kõigi kohta (kaasa arvatud modede). Või siis peaks vähemalt olema kõigil usaldusväärsetel müüjatel võimalik selline võimalus saada, aga nii palju kui mina aru saan, siis sellist tehnilist lahendust ei ole. Ma sügavalt kahtlen et te hakkate kõiki usaldusväärseid ühistellimuse korraldajaid modedeks tegema.

Kuidas siis moded foorumit hallata saaksid? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõesti ma ei viitsi enam vaielda, aru nagunii ei saada, räägi nagu seinaga. Las on nagu on. Saavad kõik muuta ja jutul lõpp!

Sellega peaks asjale punkti panema, aga mis me sellest õppisime :?::?::?:

 

Minu ettepanek oleks asjaomastel väike fooruminurk võtta ja asjad selgeks rääkida...mismoodi ja kuidas foorumit edasi arendada,missugused on huvigruppide/indiviidide ootused/lootused jne, jne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeesus188 ja ufo56 võiksid lõpuks aru saada, et minu point ei olnud mitte keelamises või lubamises, ja mitte ka Spezz'is. Mind häiris suhtumine et keelame ära, siis avastame et kellegil (antud juhul Spezz'il) oleks siiski vaja seda keelatud asja teha ja siis teatame et ta on ju mode, seega tema saab nagunii ja pole probleemi. Kui ma küsisin selle kohta, siis teatati veel sirge seljaga et kedagi ei eelistata?! Ja siis loeti ette rida põhjuseid miks Spezz'i peaks eelistama... No andke andeks onju, otsustage ära.

 

Ma olen isegi nõus et teatud mõttes on hea kui müügi kuulutusi ei saa muuta, aga siis peaks see kehtima kõigi kohta (kaasa arvatud modede). Või siis peaks vähemalt olema kõigil usaldusväärsetel müüjatel võimalik selline võimalus saada, aga nii palju kui mina aru saan, siis sellist tehnilist lahendust ei ole. Ma sügavalt kahtlen et te hakkate kõiki usaldusväärseid ühistellimuse korraldajaid modedeks tegema.

Kuidas siis moded foorumit hallata saaksid? :lol:

Tegelt ka ei saanud aru või lihtsalt nokid? Mõeldud oli seda et foorumi reeglid peaksid kehtima ka modedele ja modele antud õigusi ei tohiks ära kasutada oma teemades enda kasu eesmärgil. Lihtsalt minu isiklik arvamus muidugi ja foorumi omanik otsustab kuidas siin foorumis on. Selle pärast ma sõna võtsingi, et teada saada, kas nüüd hakkabki nii olema siin foorumis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõistan JazZi muret. Ei hakka olema nii, teatavad plussid jäävad moderaatoritele ikka ja nii on igas foorumis aga eks peab mõtlema pikemalt kuidas ja mis teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuline teema :D

1) miks pooldan müügiteemades algse posti muutmine keelustamist- sest, kui näen kuulutust, et keegi müüb nt akut, vaatan ja pean kalliks ning veidi hiljem muudab müüja algses postituses hinda aga uuendust mina ei näe, sest see ei lähe lugemata postituste alla.

2) teemad mille algset posti saab muuta võiksid olla "ühistellimused" ja nt teha midagi sellist "kohe olemas", mis mõeldud inimestele, kellel pidevalt on midagi pakkuda.

See, et algset posti on nendes teemades muudetud võiks ka kuidagi näha olla..

Või ma pole lihtsalt aru saanud, kuidas seda vaadata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See, et algset posti on nendes teemades muudetud võiks ka kuidagi näha olla..

Olen mõelnud aga ei oska kuidagi teostada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paraku jah suht raske standardlahenduse puhul eristada teemasid, mille esimene post peab ja võib muutu(d)(m)a sellisest, mis peab samaks jääma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuline teema :D

1) miks pooldan müügiteemades algse posti muutmine keelustamist- sest, kui näen kuulutust, et keegi müüb nt akut, vaatan ja pean kalliks ning veidi hiljem muudab müüja algses postituses hinda aga uuendust mina ei näe, sest see ei lähe lugemata postituste alla.

See on müüja probleem kui muudab esimest posti ja jätab sellele tähelepanu pööramata, sest selle all kannatab (arvatavalt) edukas müük :D

 

Teisalt kui panna nt midagi Spezzi sahtli sarnase nimekirjaga müüki, siis iga tühise koguse muutmiseks tuleks kogu nimekiri jälle täies ulatuses copy-paste - see on ju täielik jama.

 

Ja mis puutub vanade ostu/müügi teemade mahavõtmisse, siis nähtavasti on peamine põhjus selles, et iga teema kommentaarid tuleb ühekaupa kustutada ja alles siis saab kustutada teema ehk aegunud kuulutuse enda :?: Muutmise keelamisega aga tekitamine täiendavaid kommentaare ja seega ka võimalikku lisatööd tulevikus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mis puutub vanade ostu/müügi teemade mahavõtmisse, siis nähtavasti on peamine põhjus selles, et iga teema kommentaarid tuleb ühekaupa kustutada ja alles siis saab kustutada teema ehk aegunud kuulutuse enda

Teema saab ikka kohe kustutada ka. Üks klikk ja saab lasta terve alamfoorumi tühjaks. Saab midagi mõelda, et liigutatakse teemad kuhugi peitu, hetkel las jääb see.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei maksa unustada, et Maksu-ja Tolliamet tegeleb usinalt kuulutuste kammimisega internetis ja siin saab ta ühe hiireklikiga suvalise foorumi liikme ajaloo ette manada, sh ka kogu ostu-müügi käibe kui selline peaks olema. Siililegi selge, et mida vähem infi eest leitakse, seda väiksem huvi uuesti nuhkima tulla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...