Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Krt paanin, et olen rahul ... aga siis ei saanudki kommentaari lisada. Ma ei tea pole suurem asi FB kasutaja aga foorumis võiks küll like nupp olla ... siin vahest viskab eriti häid pärleid ja niisama naeru näoga kommida on ka imelik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen vist esimene kes pole foorumiga rahul- müügi teemade süstemaatiline upitamine käib tõsiselt närvidele. Teema on tehtud, kontaktid kirjas ja las jäädagi nii kui midagi uut ja põnevat pole müüa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reeglites on ka kirjas, et sisutühjade postituste tegemine on keelatud.

 

-- 14 Veebr 2014 22:42 --

 

Apteitigu oma esimes posti siis nagu Spezz teeb sahtliga mitte kuulutada, et lisandus uusi maitseid või mahlad saadaval siin ja seal. Kel huvi helistab, meilib, saadab pssi ja uurib ise .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen vist esimene kes pole foorumiga rahul- müügi teemade süstemaatiline upitamine käib tõsiselt närvidele. Teema on tehtud, kontaktid kirjas ja las jäädagi nii kui midagi uut ja põnevat pole müüa.

Olen täitsa nõus. Vähemalt ma ise pole üritanud tühja upitada teemat, kui miskit pole just lisada. Enamus kas kiidavad või vinguvad niisama :P:D

 

Samas kui mõni mees tellib 10 uut maitset, siis üle päeva saab ühe maitse lisada ja jälle "uuendus" :D Mul sellise tempoga oleks unlimited uuendus müügiteemale (psühho)

 

Samas eks on ka näha inimeste ärilist vaistu. Kes ikka järjest tühja postitab, siis järelikult pole inimesed kaubaga rahul või tellitakse lihtsalt vähe...

Mõni mees meil ju foorumis kahe nimega end upitab kahes teemas - ei ütleks, et eriti viisakas sedasi.

Spezzil teema upitab end ise - järelikult bisniss on paigas (Y)

 

ufo: sa võid upitajatele pakkuda rahalist rippumist - nagu HV. Kedagi väga ilmselt ei koti, et kaup on nüüd siin või seal saadaval :D Mõni veoautojuht võiks sedasi iga paari tunni tagant upitada oma teemat (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No eks see ole ka mulle silma jäänud aga mul müüjana pole viisakas sel teemal vingu üles tõmmata. Vajadust ka mitte, sest mu teema ujub iseenesest ettepoole koguaeg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

3x hurraaa kiiretele vendadele

1.koht läheb m-e-vedelikud-tartus-tallinnas-t1234.html

peale liitumist 9 min ja teema üleval

2. koht aeg 14 min muua-e-vedelikud-tartus-t1215.html

3. koht m-e-vedelikke-ule-20-maitse-kohe-saadaval-t925.html läks vähem kauem, aga selle eest suutis 2 kontot teha- on mida upitada(ufu võiks talle eri preemia välja panna nt. kontode suurpuhastuse näol)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovi kuidagi eraldada need kes foorumis ainult oma kraami müüvad ja need kes müüvad ning teistes teemades ka asjalikku sõna sekka ütlevad.

Väike AI vaja progeda? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Audiclub foorumis on näiteks uutele kasutajatele 30 päevane piirang müügiteemades postitamisele. Peaks ka ära hoidma lihtsalt ühe müügiteema jaoks tehtud kasutajad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovi kuidagi eraldada need kes foorumis ainult oma kraami müüvad ja need kes müüvad ning teistes teemades ka asjalikku sõna sekka ütlevad.

Väike AI vaja progeda? :D
  tuleb hurrdurr palgale võtta, tundub, et ta töötu, jutukas pole teda enam kohanud (esiga)  
think.gif

 

-- 17 Veebr 2014 21:21 --

 

Audiclub foorumis on näiteks uutele kasutajatele 30 päevane piirang müügiteemades postitamisele. Peaks ka ära hoidma lihtsalt ühe müügiteema jaoks tehtud kasutajad.

see oleks ehk liiga karm, arvestades, et me alles pisi-pisid

mõni tuleb siia, et osta a la ego pulga asemel mõni vingem aparaat ja vana tahab maha lykata vms

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea kuidas... aga vahe võiks olla selles, et kui keegi tahab mingit asja müüa mis vedeleb või üle jäänud vms... siis mingied eri reegleid ei tohiks olla. Need kes aga tegelevad kaubandusega nendel võiks natuke mingid erireeglid olla. Tegelt minu pärast las upitavad oma teemat vms... aga kuna seda tehakse ärilistel eesmärkidel siis see on koht kus foorum võiks mingi kopika saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingeid piiranguid ei hakka seadma. Lihtsalt reeglid millest kinni pidada ja paar näpunäidet teema tegemisel. Reeglid mille järgimine ei võta tükki küljest.

Minu eesmärk pole kedagi piirata.

 

 

 

 

Jesus, HurrDurr puhkab hetkel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nuh jah, aga kuidas sa eraldad need myyjad ? :roll:

need reeglid ei ole ju poovad, enamus ikka teevad seda normaalselt ja pole probleemi

 

yldiselt reegleid ongi vaja just vähemuse jaoks

Share this post


Link to post
Share on other sites

nuh jah, aga kuidas sa eraldad need myyjad ? :roll:

need reeglid ei ole ju poovad, enamus ikka teevad seda normaalselt ja pole probleemi

 

yldiselt reegleid ongi vaja just vähemuse jaoks

Täpselt. Mõned käivad oma teemasi tõstmas liiga tihedalt näiteks. Ma panen need reeglid varsti siia(vaja natuke äkki sõnastust parandada :oops: ) ja siis näevad kõik neid ja saab täiendada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui reeglid paikka saavad siis moded ja admin saavad algul noomituse teha siis teema kustutada ja viimases hädas bänni anda.

Banniga ei hakka andma. Üritaks ikka sõbralikult asju ajada. Viimases hädas. Õnneks siiamaani pole kellegiga olnud nii vaja käituda. Kui siis paari alaealisega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3x hurraaa kiiretele vendadele

1.koht läheb m-e-vedelikud-tartus-tallinnas-t1234.html

peale liitumist 9 min ja teema üleval

2. koht aeg 14 min muua-e-vedelikud-tartus-t1215.html

3. koht m-e-vedelikke-ule-20-maitse-kohe-saadaval-t925.html läks vähem kauem, aga selle eest suutis 2 kontot teha- on mida upitada(ufu võiks talle eri preemia välja panna nt. kontode suurpuhastuse näol)

Miks see Sind häirib? Ise neilt ei osta, aga äkki keegi ostab ja on rahul. Suht loogiline, et vedeliku müüjad siia tulevad ja oma kraami ärivad. Eluterve konkurets on ju ainult kasuks? See igapäevane uppimine mind ka suurt ei koti aga kui foorumi toimimist kuidagi segab, võiks ehk piiranguid seada.

 

(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...