Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Kui müügihinna kommenteerimine lubada, siis tekib alati kellegil midagi ütleda ja tõesti võtad ju müügi lahti ja seal on kümneid teemasid järjest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tunnistan ausalt ja palun kergemat karistust, siis hetkel pole aega olnud tegeleda(vahepeal jõudsin osta endale mining masina mis palju aega ära võtnud :oops: ).

Mõned tekkinud küsimused tuleks lahendada.

Üks neist suurim, kas kolida foorum otse e-suits.eu domeenile ja praegune esileht kaotada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tunnistan ausalt ja palun kergemat karistust siis hetkel pole aega olnud tegeleda. Mõned tekkinud küsimused tuleks lahendada.

Üks neist suurim, kas kolida foorum otse e-suits.eu domeenile ja praegune esileht kaotada.

No sellisel kujul tal vist väga mõtet ei ole.

Loomulikult kui sinna keegi viitsiks kirjutada ülevaateid uutest toodetest, siin olevatest huvitavamatest teemadest blogi vormis kokkuvõtteid teha jne... siis oleks see väga tänuväärne ja kindlasti ka loetav asi. Seega küsimus pigem sulle endale kas on aega ja tahtmist sellega regulaarselt tegelda kui mitte siis korra kuus uue artikli lisamine või mingi toote teh. näitajate kopeerimine küll mingit lisaväärtust ei loo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pean ausalt tunnistama, et pole sinna sattunud.......ma ei mäletagi millal

 

ja värskeim uudis on 4 kuud vana, enne seda veel 3 kuud tagas.

otsingus ka e-suits annab foorumi vaste.

 

nii et see leht on suht surnult sündinud :roll:

need samad asjad on siin foorumist leitavad ja palju suuremas mahus

 

nii et otse e-suits.eu (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul pole sellega küll otseselt probleemi, aga huvitaks siiski, miks suuremal osal kasutajatest on rank Algaja, Vanem kasutaja, kogenud e-sigarist jne., aga minul ja veel mõnel kasutajal pole selle koha peal üldse midagi? Mingid erilised tüübid, keda ei oskagi kuidagi nimetada? :D Või kaasnes see rankingu kadumine mõnda aega tagasi foorumile tehtud annetusega(kui registreerisin, siis vist alguses oli rank algaja, aga rohkem ei pööranud sellele eriti tähelepanu)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paistab, et ufo56 muutis selle käsitsi ära. Postituse tegemise hetkel mul ranki ei olnud. Siin on veel üks näide kasutajast, kellel rank puudub:

post185.html#p185

Kas mitte alla 50 postitusega kasutajal polnudki ranki ette nähtud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uue foorumiga enamvähem okei. Nüüd lihtsalt üks suurem mure seal millega varem polnud avastanud. Vaikselt asjaga tegelenud. Kiiret pole.

 

-- 25 Mär 2014, 14:25 --

 

Paistab, et ufo56 muutis selle käsitsi ära. Postituse tegemise hetkel mul ranki ei olnud. Siin on veel üks näide kasutajast, kellel rank puudub:

post185.html#p185

Kas mitte alla 50 postitusega kasutajal polnudki ranki ette nähtud?

Jah, just nii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On olemas teema algatajal teema kinni panemise võimalus.... Võiks olla olemas ka selle taasavamise võimalus (kui on olemas, ärge näkku lööge, mina ei leidnud.) Saaksin oma kraami müümiseks ühte teemat kasutada, ei peaks uut tegema, kui vana olen jõudnud lukku panna.

Hetkel tegin just ühe sellise "topeltpostituse" sellepärast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ese müüdud, ei ole ju ka teemal mõtet enam. Võiks nagu kuhugi tahapoole ära vajuda, aga kui juurde kirjutatakse teemasse, siis ta ei kao kuhugi. IMO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezzi sahtel on ju üks teema. Kui inimesel on ikka palju asju müüa ja aeg-ajalt kaubale lisa saabub, siis minu arvates on mõistlikum kui ta ühes teemas toimetab. Aga eks see piir ole jah hägune.... kui müün midagi täna ja poole aasta pärast tahaks uuesti midagi müüa, siis on tõesti parem uus teema teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezzi sahtel on väljaspool arvestust anyway.

teised myyjad, kes müüvad, teevad seda koguaeg.

Uue teema tegemine ju tykki ei võta ja ruum otsa ei tohiks saada :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah eraldi teemad ikka. Ruu(m)m ots ei saa (Y)

Ja rummiisu tekkis.... külmkapikallale minema.

 

Teemasse kah... Varsti müügiteemade lehekülgi juba nagu bemmiklubi foorumis, ülemõistuse palju :P raske lapata, kui iga asja jaoks eraldi teema. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah eraldi teemad ikka. Ruu(m)m ots ei saa (Y)

Ja rummiisu tekkis.... külmkapikallale minema.

 

Teemasse kah... Varsti müügiteemade lehekülgi juba nagu bemmiklubi foorumis, ülemõistuse palju :P raske lapata, kui iga asja jaoks eraldi teema. :)

Esialgu müüakse siin fiatte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...