Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Ma ise arvan et kui hinnad mõistlikuse piires ikka on siis ei oleks mõtet midagi öelda, mis sest, et kellegilt teiselt odavamalt saab vb.

Samas kui on nagu mingi tohutu juurde hindlus võiks tõesti mainida, et sellise hinnaga sa väga ostjat ei leia näiteks.

Eks inimesed saavad ikka eri hinnaga seadmeid kätte, mingid hinna erisused on ikka loomulikud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks muidugi on veits imelik nagu kellegile hinna kohta kriitikat tegema hakata, igaühe oma valik mis hinnaga müüb ja mis hinnaga ostab.

 

Ise ilmselt ei ütleks midagi isegi kui arvaks, et ülemõiistuse hinda küsitakse.

 

-- 25 Veebr 2014 10:23 --

 

Kes liialt kalli hinnaga müüb langeb niikui nii seal müügi foorumis tahapoole ära ja parimad pakkumised ikka ees otsas alati.

Kui akata hinda kritiseerima seal eks ta siis trügib etepoole muidugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samas kui on nagu mingi tohutu juurde hindlus võiks tõesti mainida, et sellise hinnaga sa väga ostjat ei leia näiteks.

Aga milleks seda teemat siis kommenteerides tõsta kui nagunii sellise hinnaga ostjat ei leia, nagu Sa ise väidad?

 

Mina olen selle poolt et igaüks võib oma asju müüa täpselt sellise hinnaga millega ta soovib ja ma ei saa aru mis vajadus on inimestel teiste teemades vinguda hindade üle kui neil endal puudub igasugune huvi midagi osta. Eriti jaburaks läheb asi siis kui hakatakse kõrvale hiina hindasid tooma, mis kehtivad siis kui 2000tk ostad ja ei sisalda mingeid makse, halvemal juhul pole tegu isegi mitte sama komplektsusega.

Teine asi on muidugi siis kui otseselt valetakse, näiteks müüjakse koopiat originaali pähe vms.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakuks aruteluks vahele ka ühe keerulisema sõnastuse - "Eraisiku poolt müüdava kauba hinda ja kvaliteeti võib kommenteerida vaid koos viitega Eesti internetipoe lehele, kus pakutakse samasugust eset"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga milleks seda teemat siis kommenteerides tõsta kui nagunii sellise hinnaga ostjat ei leia, nagu Sa ise väidad?

Ma juba vahepeal täpsustasin arvamust selle kohta, et pigem ei akkaks kellegi hindu kritiseerima, vaid müüb igaüks sellise hinnaga nagu heaks arvab, sama siis ka ostmise kohta.

 

Kui kellegil ostu nõu vaja siis peaks niipalju ikka mõistust olema, et küsida, ja muidugi on siin teemasid küllalt selliste küsimustega vist juba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakuks aruteluks vahele ka ühe keerulisema sõnastuse - "Eraisiku poolt müüdava kauba hinda ja kvaliteeti võib kommenteerida vaid koos viitega Eesti internetipoe lehele, kus pakutakse samasugust eset"

Juba parem idee (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kvaliteedi hindamiseks ilmselt piisaks ka sellest kui oled ise sama tootja samat asja kasutanud juba. Olenematta siis sellest kus seda müüakse.

See kvaliteedi hindamine vist käib üldjuhul muu teema alla ka kui müük seda on.

 

Aga hinna kohapealt siis ma ei tea, eks ta siuke natuke kahtlase väärtusega on see niiöelda hindade määramine siis müüja eest.

Kaudselt nagu akkaks keegi teine hinda määrama minu eest sel juhul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina jätaks hindade kommenteerimise üldse ära. Muidu suunavad kõik lingid spezzu uue e-poe suunas (no offence, ega spezz süüdi pole).

 

ufo: mõte: tee üks sticki teema, kus on enimlevinud kaupade orienteeruvad hinnad. Siis kaob iga postituse juures see vajadus ära. Inimene, kes astub müügiteemasse saab kohe näha. Keegi seda peale sinu ei saa muuta, seega ei muutuks see ka läbuks.

Algajale ju vahalik ego-de ja vedelike hinnad, vb mõned clearod ka. Üldjuhul ju vahemik teada - näiteks 5-15eur. Mure lahendatud.

Mind vabsee ei erutaks see, et kui keegi üritab müüa iclear16 näiteks 10 euroga. Ja kui müüjal õnnestub, siis palju õnne. Iga nädal võidab keegi ka bingo lotoga - aga mitte mina....

Kindlasti teema lõppu paksult soovitus - lugeda läbi rohkem kui üks müügiteema või tutvuda mõne e-poe müüdava kaubaga.

 

Mina näiteks ei tea autodest mitte persetki peale selle, et rooliga keeran, käike vahetan ja diislit ei soovita bensupaaki vahetada, sest siis väga üle 1km ei sõida :lol::lol::lol::lol: .

Suure tõenäosusega peale autohooldust esitatud arvel võib kõik asjad olla oma hinnaga või +400%. Ma tõesti ei tea. Senikaua kuni ma usaldan müüjat, siis ma ka tarbin.

Õnneks mul hea tuttav, kelle suhtes usaldus on täiest olemas, vähemalt ta pole seda ära kasutanud.

 

-- 25 Veebr 2014, 11:49 --

 

Näiteks.

Vedeliku hinnad 3-8eur 10ml kohta.

Väikesed paagid (näiteks iclear16, VT jms - siia võib tuua väikese loetelu enimlevinud valikust) 5-12eur.

Suured paagid (nautilus jms) 12-25eur.

akud 5-25eur, hind sõltub aku mahtuvusest ja lisavõimalustest.

 

Sellise algteadmisega ma väga ei ütleks, et uued nüüd petta saavad...

 

EDIT: Veel lisaks - Äris kehtib siiski reegel, et käibe pealt teenid suuri summasid. Ühekordne +500% müügikasum pikas perspektiivis ei ole kasumlik.

Senikaua kuni nicorexid ja skysmoked on turuliidrid ja monopoli hoidjad, siis senikaua kahjuks nad jäävad. Foorum ei muuda seda fakti päeva pealt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ütleks kah sõna sekka :D

Minu arvates ei saa igaks-juhuks-stiilis tapeedipikkuste ettekirjutustega kellegi elu lihtsamaks teha. Lõpuks on nii, et foorumis tuleb hakata käima läbi isikliku advokaadi (nali muidugi).

 

Siin enim vaidlusi tekitanud ostu-müügi teema kiibitsemise probleemid kaoksid kohe kui müüja saaks soovi korral võimaluse oma postituse kommenteerimine kinni keerata (see ei ole teema lukustamine, sest sellega kaotab kuulutaja võimaluse oma kuulutuse muutmiseks/täiendamiseks). Kogu suhtlus võib vabalt käia läbi PM vms.

 

Veel ei saa kordamata jätta, et aegunud kuulutuste sundkorras säilitamine on repressiivne - kelle asi see peaks olema, mida keegi kunagi müüs või ostis? Võib vabalt juhtuda, et sellise meetodiga tehakse karuteene nt kõigile nikovedelike müüjatele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Y)(Y)(Y) See pole üldse paha mõte - müügiteema hoida up to date. Kui müüdud kaubast või teema algatamisest on x-päeva möödas, siis kaub kuskile arhiivi eest ära. See kaotab ka mõtetult pika müügiteema. Hind teadaolevalt on ka ajas muutuv ning vägagi suhteline. Üks ütleb, et 80eur on palju, teine ostab 2 asja. Kummal nüüd õigus on - ilmselt mõlemal.

 

Müügiteema algatajal (ka ostjal) tuleb x-päeva pärast ala meeldetuletus, et kas suuname arhiivi või veel vajalik. Siis kinnitab või laidab. Kui ei vasta, siis läheb arhiivi. Alati võimalus uus tekitada vajadusel.

 

Ma isegi jätaks ilmselt arhiivi üldse välja, lihtsalt kaoks maamunalt. :)

 

Müüjal on alati võimalus tellida sõnum meilile ja iga normaalne inimene jälgib oma e-maile. Seega ei saa foorumi teadet ka märkamata jätta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ütleks kah sõna sekka :D

Minu arvates ei saa igaks-juhuks-stiilis tapeedipikkuste ettekirjutustega kellegi elu lihtsamaks teha. Lõpuks on nii, et foorumis tuleb hakata käima läbi isikliku advokaadi (nali muidugi).

 

Siin enim vaidlusi tekitanud ostu-müügi teema kiibitsemise probleemid kaoksid kohe kui müüja saaks soovi korral võimaluse oma postituse kommenteerimine kinni keerata (see ei ole teema lukustamine, sest sellega kaotab kuulutaja võimaluse oma kuulutuse muutmiseks/täiendamiseks). Kogu suhtlus võib vabalt käia läbi PM vms.

 

Veel ei saa kordamata jätta, et aegunud kuulutuste sundkorras säilitamine on repressiivne - kelle asi see peaks olema, mida keegi kunagi müüs või ostis? Võib vabalt juhtuda, et sellise meetodiga tehakse karuteene nt kõigile nikovedelike müüjatele...

Nõus, Nõus, Nõus. See kes vastamist kinni ei keera see saabki ka hindade ja sisu üle arutada. Küsimus kas tehniliselt see võimalus on uues foorumis olemas? ;)

Loomulikult kellegi kommentaar pole aluseks hinna muutmisele. Aga mind kül väga ei morjendaks kui müün midagi 10nega ja kuskilt saab 5'ga... mis siis 10 minu hind ja kui ei taha ära osta. Ega keegi midagi ette kirjutada ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Y)(Y)(Y) See pole üldse paha mõte - müügiteema hoida up to date. Kui müüdud kaubast või teema algatamisest on x-päeva möödas, siis kaub kuskile arhiivi eest ära. See kaotab ka mõtetult pika müügiteema. Hind teadaolevalt on ka ajas muutuv ning vägagi suhteline. Üks ütleb, et 80eur on palju, teine ostab 2 asja. Kummal nüüd õigus on - ilmselt mõlemal.

 

Müügiteema algatajal (ka ostjal) tuleb x-päeva pärast ala meeldetuletus, et kas suuname arhiivi või veel vajalik. Siis kinnitab või laidab. Kui ei vasta, siis läheb arhiivi. Alati võimalus uus tekitada vajadusel.

 

Ma isegi jätaks ilmselt arhiivi üldse välja, lihtsalt kaoks maamunalt. :)

 

Müüjal on alati võimalus tellida sõnum meilile ja iga normaalne inimene jälgib oma e-maile. Seega ei saa foorumi teadet ka märkamata jätta.

See läheks keeruliseks. Tehnilises mõttes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga kui sa annad müügiteema andminnimise mõnele aktivistimale tegelasele - kas see ei lahendaks tehnilist poolt?!

Sina saad ju tõsta asju siia-sinna, teatud teema admin õigused peaksid selle lahendama, or not? Nagunii foorumi kasutajaskond suureneb ja selle haldamise lihtsustamise mõttes pole paha mõte imho..

Seda ei pea tegema iga päev, kord nädalas või kuus on täiesti piisav imho :)

 

Pole väga it-inimene :oops: aga mulle tundub, et see toimiks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automaatselt saab teemasi ära liigutada küll kui näiteks pole mingi x päevi postitatud.

See ka imho piisav. Yle kuu kindlasti ei myy ju asju, tegemist pole ju kinnisvaraga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda arvan ma ka, et kui ikka 1 kuu jooksul keski ei taha, siis tuleb omale jätte või ÄA teema teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huhh, ma ei teagi. Need fraasid on kuskil segamini 30 failis ja annab muuta neid. Otsi kõigepealt ülesse lehelt, siis failist ja muuda ära. Palju selliseid fraase mida tavakasutaja kunagi ei näe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

näeb päris kobe välja (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...