Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
tripp

20+W VW/VV mod

Recommended Posts

Tekkis küsimus, et kui tahaks 20+W, muudetava võimsusega modi (eelistatud ikka torukujuline, mulle need karbid väga ei istu), siis mida hetkel saada on? Provari, Mark Bugs Wizardid, mida veel? Huvitaks just sellised, mida saada ka on, mitte, et keegi nikerdas 100 tk valmis ja millal uued tulevad, keegi ei tea.

Äkki keegi on rohkem uurinud ja viskab linke reaalse laoseisuga asjadele?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ProVari jookseb 15w-ni ja DNA20 kiibil seadmed on ainukesed vist, mis suudavad 20w paugutada. Seega on valik väike....kas mark bugsi variant või Elevator DNA20....rohkem infot selle kohta http://www.fluidvaper.com/cyborg

Ja veel need kahtlased hiina leiutised ehk suudavad 20watti paugutada aga neid vist realselt osta ei saa veel kuskilt?!

 

-- 25 Jaan 2014 22:40 --

 

PS: karbid on sitaks mugavad ja mugavamad kui naiste rahuldamis kujulised torud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

20+ wati jaoks ikkagi mehaaniline. Kahjuks võimsus langeb pidevalt. Proovin täna oma esimest sub-ohmi ja .8 oomise coiliga olen 5ml mahla kahe 18650 aku abil auruks muundanud. 3.9 voldi peal on watte ainult 19, mis on juba tuntavalt vähem, kui alustatud 22w. Kindlasti lähen lühisele veel lähemale, kuna täis laetud akuga saab .6 oomiga pea 30 watise litaka saama. 7 amprit tühjenemist peaks nii mõnigi aku ära kannatama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vapor Shark või ZNA. Aga arvesta siis paari sotiga :)

DNA puhul olen arvestanud, et peab arvestama vähemalt paari sotiga ;). Diili hakkab mõjutama see, kui palju üle paari soti välja peab käima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult on neid varjante palju. Ma ise loodan hiinlaste peale :)

Praegu pole hiinlastel veel midagi müügis. Masseerisin kahte sellise asja müüjat alibabas. Üks ei ole midagi vastanud, teine saatis kohe vastuse, et tal ei ole mulle midagi saata praegu. Ütlesin, et oleks huvitatud selliste tellimisest hulgi, aga enne tahaks proovieksemplari, et olen nõus selle ostma :D

 

Tegelikult jäi silm peale sellele modile. Ajan vist küüned taha järgmine nädal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See AMAX on fake, pole üldse olemas. DNA20 tabloo sinna phötöshöpitud.

 

Aga Futura...Karm hind ja vana tech, nüüd peab ju 30 kätte saama :D(facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See AMAX on fake, pole üldse olemas. DNA20 tabloo sinna phötöshöpitud.

 

Aga Futura...Karm hind ja vana tech, nüüd peab ju 30 kätte saama :D(facep)

Seal ongi kirjas, et uued tulevad dna30-ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

tellitud (Y)(esiga)

Seal pilti polnud, kas see on see, mis raputamise peale settinguid muutis?

sama peaks olema jah :D

aga olen vaadanud tutvustusi... pole vaja nii totakalt raputada nagu siin eelnevalt näha on olnud :lol:

tegelikult pidi piisama kergest liigutusest (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm võtab külge 0.5 ohm coile ... aga 20W sellisel juhul on ~3.1V millega pole väga midagi teha ja selle arvutuse järgi peaks maks A piir sellel seadmel olema 6A ringis. Seega reaaluses saab sinna külge panna vast alates ca 0.8ohm coile seda siis VW seades.

Kui nüüd VV seade tõele vastab mida ma kahtlen siis 8.8V 0.5ohm juures annab 154W ja 17.6A mis päris hull BEAST.

See on esma mulje... peab veel natuke süvenema mis tal tegelikult need piirangud on. Aga tundub täitsa ok seade.

BOX'dele jääb alla aga torudest vist üks võimsamaid.

Mingi ülevaade ka siis kui ikka on see sama seade... kui saab softi uuendada 30W see oleks juba midagi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neil on juba olemas SX350 kiip (mis mulle juba hiinast teel ;) ) 30W :)

Peab selle ainult mõne karbi sisse modima...stay tuned.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neil on juba olemas SX350 kiip (mis mulle juba hiinast teel ;) ) 30W :)

Peab selle ainult mõne karbi sisse modima...stay tuned.

OK mina ootab siis ära kuna see torusse aetakse. Niigunii olen ohmidega 0.6-1 vahel... ehk siis seal on 20W natuke vähe. Aga stabiilusest tunnen küll puudust... veerand akut on väga hea ... järgmine pool talutav... viimast veerandit ei kasuta :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neil on juba olemas SX350 kiip (mis mulle juba hiinast teel ;) ) 30W :)

Peab selle ainult mõne karbi sisse modima...stay tuned.

 

Kust tellisid ja mis hinnaks tuli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neil on juba olemas SX350 kiip (mis mulle juba hiinast teel ;) ) 30W :)

Peab selle ainult mõne karbi sisse modima...stay tuned.

 

Kust tellisid ja mis hinnaks tuli?

Mitte avalike kanaleid mööda kahjuks. Tasuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.ecig-vapo.com/lavatube-l-rider-lambo-60-body-vv-and-vw-mod-p-1078.html

Mida sellest arvata ? Või parem siis juba Sigelei ?

Enda lavatube 2.0 vedeleb nüüdseks, vamo V5 ikka kõvasti parem. Võibolla see uus mudel on parem.

Aga siit teemast saab paremini infot lavatube kohta lava-tube-s70-t979.html.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain siis kätte oma Futura ja sain tünga sellega. Alguses, kui tellimust tegin, siis võtsin dna20 kiibiga, sest vana lubas, et selle saab kohe teele panna. Peale paarinädalast ootamist, aga kirjutasin, et kui niikuinii juba ootama peab, siis pigem ootaks dna30 seadet. Lubatigi, et tuleb dna30. Sain kätte ja kerin watte ja... 20w peal jääb seisma ja edasi ei liigu. Ongi dna20! Krt, ma olen tige, aga eks veidi oma viga ka, oleks pidanud taguma iga nädal neile seda dna30 juttu.

Muidu on asi ilus ja hea, aga mõru maitse on suus ja ei suuda täiesti rahul olla :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...