Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
esmoke322

Valeo e-vedelikud

Recommended Posts

Selline pakkumine siis.

 

Kuna enamuste jaoks siin suhteliselt tundmatu toode mida siin müügiks pakun tekkis selline mõte:

 

Kuidas oleks kui valiks kellegi üld tunnustatud kasutaja siin foorumis, kes soovib neid vedelikke proovida ning nii öelda oma hinnangut anda.

Maitsed mida proovida saan pakkuda on on need mis mul seal müügis kohe oelmas on.

 

Igast maitsest üks pudelikke näiteks, minu kulul siis loomulikult. Kuna tegemist on 15ml pudelitega saab proovija neid ka omakorda peale proovimist kellegile teisele edasi saata proovimiseks. (minukäest saab siis avamatta pudelid ikka alguses)

 

Kui on hea või halb oleks ta oma moodi reklaam nii mulle kui ka kasulik ehk foorumi tegelastele.

 

Andke siis teada kas on hea või halb mõte.

 

Tootja koduleht: http://www.e-liquid-wholesale.com/index.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

mõte on hea, aga maitseid on erinevaid. sellegipoolest võid ju saata ja vaadata, mis sest välja tuleb. ise muidugi ei soovi osaleda selles maitsete trianglis (mul väljakujunenud oma lemmikud)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kindlasti minumeelest on see hea mõtte. Muidugi peab sul olema piisavalt usku enda vedelike headusesse. Muidugi inimese maitse ja meeldimine sõltub liiga paljudest eri asjadest (eelistused, varustus jne..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mõte on hea, aga maitseid on erinevaid. sellegipoolest võid ju saata ja vaadata, mis sest välja tuleb. ise muidugi ei soovi osaleda selles maitsete trianglis (mul väljakujunenud oma lemmikud)

Sellepärast ma mõtlengi et 15ml jätkuks ni mõnelegi proovimiseks, et kui nagu on huvi ja tahet saaks üsna mitu eri arvamust.

Probleeme võib see tekitada et kes neid nagu oma kulul kellegile järgmisele enam edasi saata tahaks :D

Eks mul ka nendest maitsetest mingid lemmikud juba kujunemas, aga ise ei taha mdiagi kiita, kuna no sellest ei jää väga hea mulje vist :D

 

-- 20 Veebr 2014 12:20 --

 

Usku mul endal nendesse jagub :D

 

Eks kui oleks arvamusi teaks ise ka kas tasub sinna alla raha matta, ja teine asi et kui mõni maitse ikka tõesti ei meeldi siis seda enam endale sisse ei võta :D

 

On ka palju inimesi kes ei viitsi või taha ise kokkusegamisega jännata, seega oleks hea alternatiiv kui nad nüüd mingisugust heakskiitu saavad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leia 3-4 omavahel ka foorumi väliselt suhtlevat testijat ühes geograafilises punktis, jääb hilisem postiga solgutamine ära ja testimise aeg ka lühem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leia 3-4 omavahel ka foorumi väliselt suhtlevat testijat ühes geograafilises punktis, jääb hilisem postiga solgutamine ära ja testimise aeg ka lühem.

Hea tähelepanek. (Y)

 

Seega ootaks vabatahtlikke, kes oamvahel ka foorumiväliselt suhtleks, ja sooviks seda tegevust ette võtta.

Eelistaks siiski niiöelda veterane, kuna nii on erapooletus ja testimine ilmselt kõigile kõige parem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõttel on jumet kuid siiis peaks ära määrama ka testimisel kasutatava clearo, sest teatavasti annavad clearod maitset erinevalt edasi. Iga uue maitse testimisel peaks uut coili kasutama, sest vaevalt pesemine selle nii puhtaks teeb, et kõrvalmaiset ei jää.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitaks nn tutvumishinnaga müüki foorumirahvale, küll siis ka vastukajad tulevad. Inimeste maitse-eelistused on seinast-seina ja 3-4 hinnangut ei ütle veel midagi.

 

PS Ise ei soovi, mul oma lemmikud olemas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitaks nn tutvumishinnaga müüki foorumirahvale, küll siis ka vastukajad tulevad. Inimeste maitse-eelistused on seinast-seina ja 3-4 hinnangut ei ütle veel midagi.

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitaks nn tutvumishinnaga müüki foorumirahvale, küll siis ka vastukajad tulevad. Inimeste maitse-eelistused on seinast-seina ja 3-4 hinnangut ei ütle veel midagi.

 

PS Ise ei soovi, mul oma lemmikud olemas :D

Ka see on mõte, kuid hinna poolest mul on käed ikka suhteliselt seotud :D

Vaatan veel mis siin teemas pühapeäva õhtuks välja käiakse veel, ning see järel akkan otsuseid langetama.

 

-- 20 Veebr 2014 12:58 --

 

Milline on foorumi arvates tutvumis hind, oleks ka huvitav teada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

15ml 3-3,5 euri

3,5€ jääb võimalikkuse piiridesse.

Ok, lasen teemal tiksuda, peab tööle minema :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

esmoke: soovitan sul jah mingid testpartii tingimused täpsemalt välja mõelda.

Kindlasti mis tingimustel vedeliku kasutatakse, isegi vatt võib määrata maitse lõpptulemust kardinaalselt. Proovitud ja katsetatud ja fakt. :)

Suurem löök ilmselt Tartu või Tallinn. Testimise mõttes soovitan sul soetada 1,5ml testpurgid ja antud jook valada siis lahti 10-ks (ei maksa need eriti miskit). Siis 10 testijat ja 10 vastust oodata. Kui muidugi oldakse nõus testima raha eest, siis sulle see parem diil :)

 

Testimise aususe osas märgi testpudelid ära nr.1, nr.2 jne. Kui saad kõik 10 vastust kätte, siis saad ise teha järeldusi ;)

 

Soovitan asja kiirendamise eesmärgil ise teha valik 3-st maitsest ja need siis käiku lasta.

 

Muidu väärt mõte! :)

 

Minu visioon testist oleks:

1) saadad välja 3-4 erinevat maitset 1,5ml anumas. Peal ainult number. Foorumi postitad kasvõi teema ja jääd vastuseid ootama.

2) kasutajad postitavad oma vastused maitsete osas + oma kasutatud geari + vati + watid, kas oli tuuline või mismoodi öösel naisega ka edulugu oli. :D Ok, viimane üleliigne...

3) postitad tegelikud maitsed ja saad teha järeldused. Mis jook meeldis, milline mitte, mis oli audentne ja milline mitte...ja kas ploomi maitse oli rohkem coca cola või sidruni maitseline (psühho)

 

Inimeste loominguvõime on hämmastav. Olen seda omal nahal katsetanud. Kahjuks statistika täpselt puudub, kuid no ühest maitset pole veel keegi BB kloonist suutnud mul välja võluda. Eks ta üks segane segu ka on :D Parimad valikud on chilli pipar ja bubble gum - pole väga sarnased :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

esmoke: soovitan sul jah mingid testpartii tingimused täpsemalt välja mõelda.

Kindlasti mis tingimustel vedeliku kasutatakse, isegi vatt võib määrata maitse lõpptulemust kardinaalselt. Proovitud ja katsetatud ja fakt. :)

Suurem löök ilmselt Tartu või Tallinn. Testimise mõttes soovitan sul soetada 1,5ml testpurgid ja antud jook valada siis lahti 10-ks (ei maksa need eriti miskit). Siis 10 testijat ja 10 vastust oodata. Kui muidugi oldakse nõus testima raha eest, siis sulle see parem diil :)

 

Testimise aususe osas märgi testpudelid ära nr.1, nr.2 jne. Kui saad kõik 10 vastust kätte, siis saad ise teha järeldusi ;)

 

Soovitan asja kiirendamise eesmärgil ise teha valik 3-st maitsest ja need siis käiku lasta.

 

Muidu väärt mõte! :)

 

Minu visioon testist oleks:

1) saadad välja 3-4 erinevat maitset 1,5ml anumas. Peal ainult number. Foorumi postitad kasvõi teema ja jääd vastuseid ootama.

2) kasutajad postitavad oma vastused maitsete osas + oma kasutatud geari + vati + watid, kas oli tuuline või mismoodi öösel naisega ka edulugu oli. :D Ok, viimane üleliigne...

3) postitad tegelikud maitsed ja saad teha järeldused. Mis jook meeldis, milline mitte, mis oli audentne ja milline mitte...ja kas ploomi maitse oli rohkem coca cola või sidruni maitseline (psühho)

 

Inimeste loominguvõime on hämmastav. Olen seda omal nahal katsetanud. Kahjuks statistika täpselt puudub, kuid no ühest maitset pole veel keegi BB kloonist suutnud mul välja võluda. Eks ta üks segane segu ka on :D Parimad valikud on chilli pipar ja bubble gum - pole väga sarnased :P

Kümmet pakki laiali saata samas juba maksab juba midagi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma arvan, et leiad teise võimaluse. Tartus saad käest kätte anda. Kui satub keegi Tallinna, saab ka anda. Tasuta vedelik ju ;)

Sina maksad omahinna + lisa pakendamise eest niigi ju. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käin siis välja kaks valikut:

 

Valik nr.1: pimekohting

 

10 inimest saab 4 erimaitset 1,5 ml.

Maitsed on tähistatud vaid numbritega.

Peale testimist saadetakse tulemused mulle ps-i.

Tulemustes peab olema:

Mis maitsed olid

Kuidas on isiklik hinne maitsele.

Mis riistvara kasutasid(mis clearo ja esigaret jne.)

 

Kui kõik tulemus on mul kenasti käes, panen nad ka siia kirja koos testija kasutaja nimega.

Niimodi elimineerime selle et keegi mõjutab kellegi teise otsuseid oma varajase hinnanguga

Ning kui ma koos kasutaja nimega siin nad avaldan on ka minupoolne arvamuste kallutamine välistatud.

 

Tartus liiguksid need testikad käest kätte tasuta.

Igale poole mujale tuleb siis ettemaksuna maksta posti kulu, vedelikud ise tasuta.

 

 

Valik nr.2: kampaania hind

 

Nädal aega kõik kohe saadaval maitsed 3,5eur.

Tartus siis käest kätte.

Igale poole mujale lisandub postikulu.

 

 

Kumba eelistate? Mõlemat ei saa.

 

 

Oskab keegi öelda kust tartus neid 1,5 ml ampulle saaks?

 

Telefonis trükitud kohvi pausi ajal, seega ärge väga noomige kui jubedalt kirjavigu sees :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

3,5 euroga võtaks küll mõnedki pudelid proovimiseks. Eks siis igaüks ise teab, kas tellib ka edaspidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ise pooldan ka nr. 2. Ja just sellepäradt et inimestel omad maitsete eelistused.

Saavad siis ikka seda proovida mis neile ikka huvi ka pakub.

 

Hea märkus oli vahepeal, kampaania ajal ja ka edaspidi oleks väga meeldiv kauba kohta ka tagasisidet saada.

 

 

Tõenäoliselt akkab kampaania kehtima juba reedest peale, tegelen sellega kui koju jõuan peale tööd.

 

Ehk saan täna oma hetke lemmiku apelsini kohapeale.

 

Sooduses akkavad olema aind maitsed mis mul märgitud kohapeal olemas.

 

Nüüd aga jätkub imeline tööpäev kuni 22:30 :D

 

-- 20 Veebr 2014 23:11 --

 

Kampaania siis nüüd käimas ning eks olen ootel kuidas inimestele vedelikud meeldivad (või ei meeldi), kõik on võimalik :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võiks ise ka proovida mõne pudeli.

Laupäeval liigun tõenäoliselt Otepääle ka, kuid seljuhul peaks ette teatama mida soovid, kuna ma kõikke kaasa tassima ei hakka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...