Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
amcx

Aidake iTaste SVD vs Vamo V5

Recommended Posts

Evicu suurim eelis on laadimise võimalus - on korduvalt juhtunud , et laadija jääb maha ja siis hea mobiili laadijaga elu sisse puhuda .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei lülita vahepeal välja... ja milleks näidata infot, mis on muutumatu? 5,2w - selle oleks ju võinud siis põhja peale trükkida :D

Ja üle 2,0 oomi coilid on eVic otsas mõttetud, sest siis hakkab ta volte-vatte oma tahtmise järgi maha keerama, minu arvamust arvestamata ja maitse läheb võssa. (muutub Ego pulgaks (facep))

Need väited ei pea absoluutselt paika, jääb tunne nagu räägiksid milleski muust kui Evicust või ei osanud teda õieti kasutada :o

Easy head on suur Ego pulk ;)

 

Edit: Teemast ka. Kui peaksin SVD ja Vamo vahel valima, siis võtaksin alumiiniumkorpusega Vamo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamo ja SVD suht samad. Kasutasin mõlemat, kui kuid mõne aja pärast sai Vamo nuppude paigutus põhjuseks, miks SVD omale uue omaniku sai. Vahet ma mitte mingisugust ei märganud, jõudluses siis. Lihtsalt Vamo käsitlemine on nii lihtne, kui üldse olla saab. Mugavus võitis minu puhul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei lülita vahepeal välja... ja milleks näidata infot, mis on muutumatu? 5,2w - selle oleks ju võinud siis põhja peale trükkida :D

Ja üle 2,0 oomi coilid on eVic otsas mõttetud, sest siis hakkab ta volte-vatte oma tahtmise järgi maha keerama, minu arvamust arvestamata ja maitse läheb võssa. (muutub Ego pulgaks (facep))

Need väited ei pea absoluutselt paika, jääb tunne nagu räägiksid milleski muust kui Evicust või ei osanud teda õieti kasutada :o

Easy head on suur Ego pulk ;)

su jutul mingi iva ka sees? mõni selgitus või põhjendus?

2,2- 2,4 keerab watte-volte maha, kui ei usu proovi järele.

ja Easy head on rohkem mech mod ja kui keegi tahab siis saab muuta voldid stabiilseks nagu ego pulgal. kui seda ei tee, annab ta välja niipalju kui akus on.

Superhea, kõik eVicu miinused on välja jäetud, ja plussid alles.

 

-- 05 Mär 2014 22:17 --

 

Vamo ja SVD suht samad. Kasutasin mõlemat, kui kuid mõne aja pärast sai Vamo nuppude paigutus põhjuseks, miks SVD omale uue omaniku sai. Vahet ma mitte mingisugust ei märganud, jõudluses siis. Lihtsalt Vamo käsitlemine on nii lihtne, kui üldse olla saab. Mugavus võitis minu puhul.

Mul täpselt vastupidi.... Vamo läks SVD jäi... põhjuseks mugavus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saa aru - hetkel 2,2 oomi , 4,19V , 8W - kõik tip-top

 

ei lülita vahepeal välja... ja milleks näidata infot, mis on muutumatu? 5,2w - selle oleks ju võinud siis põhja peale trükkida :D

Ja üle 2,0 oomi coilid on eVic otsas mõttetud, sest siis hakkab ta volte-vatte oma tahtmise järgi maha keerama, minu arvamust arvestamata ja maitse läheb võssa. (muutub Ego pulgaks (facep))

Need väited ei pea absoluutselt paika, jääb tunne nagu räägiksid milleski muust kui Evicust või ei osanud teda õieti kasutada :o

Easy head on suur Ego pulk ;)

su jutul mingi iva ka sees? mõni selgitus või põhjendus?

2,2- 2,4 keerab watte-volte maha, kui ei usu proovi järele.

ja Easy head on rohkem mech mod ja kui keegi tahab siis saab muuta voldid stabiilseks nagu ego pulgal. kui seda ei tee, annab ta välja niipalju kui akus on.

Superhea, kõik eVicu miinused on välja jäetud, ja plussid alles.

 

-- 05 Mär 2014 22:17 --

 

Vamo ja SVD suht samad. Kasutasin mõlemat, kui kuid mõne aja pärast sai Vamo nuppude paigutus põhjuseks, miks SVD omale uue omaniku sai. Vahet ma mitte mingisugust ei märganud, jõudluses siis. Lihtsalt Vamo käsitlemine on nii lihtne, kui üldse olla saab. Mugavus võitis minu puhul.

Mul täpselt vastupidi.... Vamo läks SVD jäi... põhjuseks mugavus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei lülita vahepeal välja... ja milleks näidata infot, mis on muutumatu? 5,2w - selle oleks ju võinud siis põhja peale trükkida :D

Ja üle 2,0 oomi coilid on eVic otsas mõttetud, sest siis hakkab ta volte-vatte oma tahtmise järgi maha keerama, minu arvamust arvestamata ja maitse läheb võssa. (muutub Ego pulgaks (facep))

Need väited ei pea absoluutselt paika, jääb tunne nagu räägiksid milleski muust kui Evicust või ei osanud teda õieti kasutada :o

Easy head on suur Ego pulk ;)

su jutul mingi iva ka sees? mõni selgitus või põhjendus?

2,2- 2,4 keerab watte-volte maha, kui ei usu proovi järele.

ja Easy head on rohkem mech mod ja kui keegi tahab siis saab muuta voldid stabiilseks nagu ego pulgal. kui seda ei tee, annab ta välja niipalju kui akus on.

Superhea, kõik eVicu miinused on välja jäetud, ja plussid alles.

Mida ma põhjendama pean - seda, et mu Evicud töötavad nagu vaja, ilma igasuguste jamadeta, mida kirjeldasid? Nagu ütlesin, minul probleeme pole, teiste eest ei räägi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

proovi mõlemad põhja keerata :D

Vaata korraks Ohmi seadust. eVicu piirideks on 5V (ja 11W). See tähendab, et 2,4 ohmise coiliga ei lase ta sul rohkem kui 10,4 W peale keerata, sest 5 V on juba saavutatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõlemaid põhja keerata pole nagu erilist mõtet.

Kui on watt mode siis reguleerib volte automaatselt vastavalt takistusele, et oleks soovitud watt.

Kui on volt mode siis on konkreetne volt, mis clearosse läheb ja watid sõltuvad taas kord coili takistusest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teemast rääkides, mõlemad head riistapuud. Mõlemal plussid ja miinused:

 

Vamo v3 ja uuemad:

Hea arusaadav ekraan ja nupud mugavad, saab väikseks keerata 18350 variandis.

Miinus: 510 kontakt on kõrgem, kui krae. Jääb inetu 1-2mm vahe atomaiseri ja toru vahele (ja kipub logisema ka).

 

SVD:

Mõnus 'flushed' 510 kontakt koos kraega, saab kergelt reguleerida 18350-18500-18650 akude vahel.

Miinus: näeb välja nagu kõrvadega rakett, nupud ebamugavad ja ekraan algeline

 

(Kui Vamo'l oleks vaid SVD taoline kontakt atomaiseriga, ma ei vajaks enamat, et olla õnnelik)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul täpselt vastupidi.... Vamo läks SVD jäi... põhjuseks mugavus :D

via Tapatalk 2

 

Niisama huvitaks, et mis Vamo puhul ebamugav oli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõlemaid põhja keerata pole nagu erilist mõtet.

Kui on watt mode siis reguleerib volte automaatselt vastavalt takistusele, et oleks soovitud watt.

Kui on volt mode siis on konkreetne volt, mis clearosse läheb ja watid sõltuvad taas kord coili takistusest.

Ega watti-volti mõlemat korraga keerata ei saagi ja ka watt mode's muudetakse aparaadi jaoks ju ikkagi ainult volti, seade lihtsalt arvutab parameetreid kasutaja jaoks wattidest lähtuvalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahh, vist võssa kisub teema... kellele ema, kellele tütar. omast arust tõin lihtsalt välja kasutajana põhjused, miks mina loobusin peale kahe eviku kasutamisest peale kolme kuud. kui kellegile meeldib evic, andke tuld. mulle lihtsalt sai küllalt. ma muuseas mainisin ka jutu sees, et evic on väga hea riist, aga tal lihtsalt oma puudused. mis hakkasid mul mingil ajal koppa ette pilduma. aga eks tegelt ole kõigega nii.

 

mis vamosse puutub, siis vamo on tegija ja väga hea riist. (Y) MIND isiklikult häiris menüüdes meeletu klõpsutamine, nuppudest moodustuv lollakas näokujuline moodustis ja see et kui ma väikest akut kasutan, siis pean lisaks kusagil ühte torujuppi lisaks muule kolale alati kaasas kandma. Selles suhtes mulle meeldib teleskoop rohkem, AGA teleskoop teeb jällegi paksemaks. See kõik oli jällegi ainult minu vaatenurgast, kindlasti on need just need asjad mis tõenäoliselt kedagi ei häiri. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud soovituste eest! Hetkel otsustasin ja tellisin ära Vamo V5, protank 2 ja iClear 30. Proovib need kooslused ära ja siis vaatab kuhu mind see e-suits edasi viib (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud soovituste eest! Hetkel otsustasin ja tellisin ära Vamo V5, protank 2 ja iClear 30. Proovib need kooslused ära ja siis vaatab kuhu mind see e-suits edasi viib (esiga)

 

(Y)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normaalne kooslus saab olema (Y)(õlut)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtsin jWrapist ümbrise ka Vamole :) Nahkse siis. Täitsa ok. [attachment=0]uploadfromtaptalk1394085885556.jpg[/attachment]

 

via Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...