Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
napoleon

Soovitage mod-i backupiks

Recommended Posts

Hei,

 

hetkel on eVic olemas ja olen rahul, aga mida rohkem elektroonikat, seda suurem risk on see ka maha pillates või muul moel ära lõhkuda. Mõtlesingi, et võiks olla midagi nö. backupiks, kui eVic mingil põhjusel tõrkuma peaks või kui ei tahagi seda kaasa võtta, kuna on suur tõenäosus maha pillata või muul moel lõhkuda.

Kuna see poleks igapäevaseks kasutamiseks, siis midagi väga kallist ei taha. Kick või selle lisamise võimalus võiks olla, samuti peaks see töötama 18650 akudega, kuna ei näe mõtet varukomplekti jaoks eraldi akukomplekti omada. Eelistaks antud kontekstis pigem mehaanilist mod-i, kuna rõhk on rohkem lollikindlusel.

Mida targemad soovitavad? Eelarve mõttes mingeid konkreetseid piire ei seaks, kui ikka pisut kallima hinnaga oluliselt parema asja saab, siis ei hakka senti veeretama, aga nagu öeldud, teist eVicut ma hetkel ei otsi ehk vaataks pigem mehhaanilisi mod-e :)

Otseselt kiiret pole, seega võib pakkuda linke ka välismaistele netipoodidele, samuti võib pakkuda kasutatud asju kui kellelgi midagi sobivat seisma on jäänud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.... ostsin selle http://spezz.ee/et/modid/221-nemesis-style-mehhaaniline-mod.html ja selle http://spezz.ee/et/modid/218-siegelei-vw-kick.html

Ilma kickita sai kohe tööle, aga kickiga keerasin kõike kokku-lahti ja nuputasin tund aega kuidas see kick sinna vahele peaks käima. Lõpuks aimasin, et kick peab vist ikka toru sisse mahtuma ja seal liikuma(seda vedruga nuppu kicki küljel nägin kohe, aga ka seda alla vajutades ei mahutunud kick torusse). Lasin käiaga kicki trükkplaadi ettevaatlikult elektroonikat kahjustamata  natuke pisemaks ja sain lõpuks asja kokku ja toimima. Kas need ongi mehaanilise mod-i vendade rõõmud, et kõik tööriistad peavad kodus olemas olema, et asjad sobivasse mõõtu saada?

Ahjaa, seda akut peab sinna ka ikka suht jõuga sisse suruma http://spezz.ee/et/akud/22-panasonic-ncr18650b-3400mah-aku.html .... aga katsetan hommikul edasi, hetkel katsetasin eVicuga kaasas olnud akuga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh kurja, unustasin uue kicki kirjeldusse selle rea lisada: "NB. Nemesise sisse mahutamiseks tuleb kicki servad liivapaberiga üle käia!" Nüüd puudus parandatud.

Aku jõuga surumise poolelt - pikkus liig või külgedelt liiga paks?

Nakku ikka tuleb FT asju vahest parajaks viilida ... ka siin on viil abiks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud Spezz, lõpuks sai kõik nii nagu vaja ja magnetrõngad sain ka installitud ja mehhaaniline mod paistab päris ok, võibolla pean oma sõnad tagasi võtma ja hoopis seda igapäevaselt kasutama hakkama ning eVicu backupiks jätma (Y)

Üks loll küsimus veel - eVic ütleb ise kui aku tühi on, aga kuidas mehhaanilise mod-ga aru saada, et peaks akut laadima? See on selge, et kui enam auru ei tule, siis on aku tühi, aga olen kuulnud, et päris nullini tühjendamine Li-ion akule ei meeldi. Või suudab kick ise otsustada, millal pole mõistlik akust rohkemat välja pigistada ja ei pea selle pärast muretsema?

 

PS. võibolla peaksid nende mod-de juurde mingi lühikese howto panema, siis oleks järgmistel algajatel lihtsam, kes erinevaid mod-e alles avastama hakkavad :) Mind näiteks ajas esialgu ka see nõutuks, et küljepeal nuppu pole, aga sellest sain õnneks ise aru, et mehhaanilise modi aktiveerimine käib põhjast ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul oli vanasti kaks ja vahepeal isegi kolm eVicut. Nüüd on aga kolm Nemesist ja Kayfun/Russian RBA-d (kõik on kloonid). Alles on ka veel üks eVic aga seda kasutan vaid juhul kui on vaja coili takistust mõõta või hoian seda autos ja kasutan Nemeise akude laadijana. Nemesises ma kicki ei kasuta - ei näe selle järgi vajadust. Tuleb lihtsalt teha õige takitusega coil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...