Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Spezz

Vajad midagi? Äkki keegi suudab pakkuda?

Recommended Posts

Hetkel vajadus siis järgmine:

Keldris lahtine boks, vaja sein ette ehitada ja uks selle ehitatava seina sisse paigutada.

Ei oska kuskilt otsast otsima ka hakata oskajat =/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heia.

Kui sul uks olemas siis ei tohiks probleemi olla selle ehitamisel. Naaber tegi just sama ja endal ka sama plaanis, kuigi hetkel veel kinnine aga vajab ilget korrastust.

Võin jõu ja nõuga abiks olla. :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kinni laduda korraliku plokiga(fibo?), et ei oleks lihtne läbi saada.

sulle keldrisse lubatakse sellist pommivarjendit ehitada?

 

tuleohutuse seisukoha pealt peavad tänapäeva boksid olema "avatud", et tulekahju korral saaks nendest läbi tulistada veega 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sulle keldrisse lubatakse sellist pommivarjendit ehitada?

Ühistuvaba maja rõõmud. Osad on seda enivei juba teinud aga vabu auke veel õnneks leidub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezz,

See nii lihtne töö, et sellega peaks eranditult iga mees hakkama saama, kes haamrit peos hoida oskab ja suuruksed need boksid siis ikka on... 

Jäid kahjuks hiljaks, alates 16.juunist sain töö uues firmas ning 1.septembriks tuleb mul kaks kahekordset maja üles laduda (suur kolme auguga columbia plokk, millest seni on terves Eestis ainult 4 maja siiani ehitatud), nii et olen praegu ka nädalalõppudel tööl ja ajan tükitööga pikka eurot taga - nii huumoriga öeldes... tegelik põhjus on muidugi tähtajad, mille ületamisel tulevad rängad trahvid...

Aga pane kuulutus üles CV Online kuulutuste tahvli rubriiki "Pakun tööd", telefon saab sul sissetulevatest kõnedest punane olema...

http://www.cv.ee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjah, ma ei julge suvalist toimetama lasta, seega otsin pigem tutvusringkonnast edasi ..

Aga jõudu ja õnne igatahes töö saamise puhul (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezz,

Saan aru. Helista 55 99 1082, nimeks Gerd, olen temaga 4 aastat koos tööd teinud, hea ja korralik ehitusmees, tema vend samuti, töötavad praegugi koos. Ta on muide ka e-sigareti veipija, foorumis siin suurt minu teada ei käi.  Ütle, mina andsin Sulle tema tema telefoninumbri. Tal on muidugi pidevalt töö ees, aga ehk võtab koos vennaga mõnel nädalavahetusel ette, sest see ei ole tõepoolest suur töö ja raudukse ettepanemine nõuab kahte meest...  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõõda keere ära ja otsi torujuppide osakonnast. Ära unusta, et see ei pea ju ilmtingimata plastmassist olema. Põhimõtteliselt on sul vaja üleminekut ja hozelock otsikut, kui see keere midagi väga eksootilist pole, siis ei tohiks selle leidmisega probleeme tekkida. Tallinnas võid minna näiteks Feb'i, seal osatakse ka nõu anda kui ise täpselt ei tea mis juppe vaja on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel vajadus siis järgmine:

Keldris lahtine boks, vaja sein ette ehitada ja uks selle ehitatava seina sisse paigutada.

Ei oska kuskilt otsast otsima ka hakata oskajat =/

Endiselt ootan soovitust hakkaja töömehe osas, Ahti poolt pakutud kontakt polnud ilmselt huvitatud.

Boksi laius 2,5 meetrit, kõrgus 2 meetrit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

karm, kui keegi ei viitsi päevaga kopikat teenida

oleks ahju, korstna ehitus, siis pakuks kohe , krt tuleks ise ka (kogemust palju, pole ma nii pussi midagi  8-) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult ei tohiks see tõesti midagi hullu olla. Vaja oleks osta vajalik kogus plokke, tsementi, liiva ja tööriistadeks kellu, lood ja ketaslõikur(viimase võib põmst ka tööriistarendist võtta). Teenusena ei julgeks pakkuda kuna ehitus pole absoluutselt minu ala ja tulemus poleks kindlasti perfektne, aga enda jaoks üritaks vist küll ise valmis ehitada kuna nii nagu IT maailmas, läheb ka ehitusmeestega tihti nii

projectcartoon.png


;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...