Jump to content
E-sigareti foorum
unemployer

Joyetech delta - muljed

Recommended Posts

Natuke pettunud delta2 coilides. Üks sai otsa oma lollusest ja teine sai lihtsalt otsa...vb ei taha nad ikka pesemist vms.

Well, nagu Pbusardo ülevaatest näha, siis materjal tehase (LVC) coilis sees on ikkagi kahtlane, mina seda rohkem ei tõmba vaid rebuildin ka LVC coilid ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu meelest pole nagu teema nutta lenduvate kiude pärast inimesel, kes endale vabatahtlikult nagunii igasugu sodi kopsu imeb. Pole see mahla aur nii puhas midagi, tavaline keemia mis inimese kopsu alles mõne aasta täitnud on. Samas võtab kops vastu hulgim erinevaid kiudusid enda ümbert igapäevaselt. On selleks siis taimed, tolm, prügi või klaasvill, erinevaid lenduvaid kiudusid sisaldavad nad kõik. Ja nagu jeesus ütles, korralik köhatus päästab kiud jälle taaskasutusse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõsi, aga mina elan riskide minimeerimise põhimõttel ehk siis, teadlikult klaasvilla sisse ei hinga (kasutan maski vajadusel) ja võimalusel kasutan alternatiivseid materjale. Tegu pole ju väljapääsmatu valikuga, valikuid ju on...

 

See on u. nagu autos turvavöö kasutamine ehk riskide maandamine - jah parem oleks kui üldse autoga ei sõidaks, aga ma parem sõidan ja sõidan "võimalikult" turvaliselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usu mind (sest ma usun jumalat :) ) et kahjutum on paar karva kopsust välja köhida, kui keemiat endale sisse imeda ja klaasvilla (ka teiste kunstmaterjalide kiud) lenduvad meie ümber ka praegu, mida me rõõmsalt endale sisse ahmime. Tegelikult on point selles, et need paar karva on pseudoprobleem ja seda tegelikult ei eksisteeri. Sa näed kolli seal kus teda ei ole. Sama karva koguse annab ka tavalisest puuvillast toodetud vatt. See, et Busardo vatti vms. oma näppude vahel lammutada suudab, ei oma tähtsust. Niikaua kui on katsed tegemata vastava materjaliga, ei tea keegi meist palju ta tegelikult kiudusid eritab või kui kahjulikud need on. Kindel on aga see, et ka puuvill tolmab. Kõik materjalid meie ümber eritavad midagi. See, kui mingi vennike teisel pool ekraani materjali näppude vahel puruks rebib, ei anna veel alust materjali eluohtlikkusele viitamiseks. Kui tahad valida variantide vahel, mis ka päriselt kahjutud on, siis ära kasuta üldse midagi, sest nagu ma ennist ütlesin, ka vatt eritab kiudusid ja nüüd usu mind kohe kindlasti :) ... ka  vatt ei ole mõeldud kopsusiseseks kasutamiseks. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usu mind (sest ma usun jumalat :) ) et kahjutum on paar karva kopsust välja köhida, kui keemiat endale sisse imeda ja klaasvilla (ka teiste kunstmaterjalide kiud) lenduvad meie ümber ka praegu, mida me rõõmsalt endale sisse ahmime. Tegelikult on point selles, et need paar karva on pseudoprobleem ja seda tegelikult ei eksisteeri. Sa näed kolli seal kus teda ei ole. Sama karva koguse annab ka tavalisest puuvillast toodetud vatt. See, et Busardo vatti vms. oma näppude vahel lammutada suudab, ei oma tähtsust. Niikaua kui on katsed tegemata vastava materjaliga, ei tea keegi meist palju ta tegelikult kiudusid eritab või kui kahjulikud need on. Kindel on aga see, et ka puuvill tolmab. Kõik materjalid meie ümber eritavad midagi. See, kui mingi vennike teisel pool ekraani materjali näppude vahel puruks rebib, ei anna veel alust materjali eluohtlikkusele viitamiseks. Kui tahad valida variantide vahel, mis ka päriselt kahjutud on, siis ära kasuta üldse midagi, sest nagu ma ennist ütlesin, ka vatt eritab kiudusid ja nüüd usu mind kohe kindlasti :) ... ka  vatt ei ole mõeldud kopsusiseseks kasutamiseks. 

 

No jälle kisud asja ikka täielikult offtopic, nagu ka Muji teema puhul. Kirjutan oma eelmise vastuse uuesti, äkki seekord suudad aru saada - "MINU VALIK on eelistada vatti, mitte materjale, mida ma ei tunne (veel)" ja kõik. 

alati võib analoogi edasi tõmmata kui ei meeldi   :idea:

 

Et kui autodest Audi ei meeldi, siis võid hobusega sõita? :) Nii nagu autosid ei tooda üks ettevõte, pole ka veipimise maailmas valikutest puudust  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kallan õli tulle ja veidi OTd...

Proovi automaaler olla veidi aega, siis ununevad random kiud ära nagu nalja. Isegi päev läbi erinevates maskides olles nuuskad/kougid ninast kenasti kogu vikerkaarevärvilise "päevamenüü"-tolmu välja. Mõnest köhatusest rääkimata...

"Märg asi ei tolma" +1 

Ja jeesua saab kah pluss ühe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õnneks muidugi pole midagi pistmist märja asjaga, vaid vaakumiga (imemisel) ja erinevate materjalide kuumutamisega, mis neid materjale lagundavad.

 

Aga nõustun, et elus on hullemaid asju kui see delta wickimise materjal ja üldiselt inimorganism suudab üllatavalt hästi igasugu sodiga (mürgid jms) toime tulla. lihtsalt see materjal tuli minule üllatusena, pidi olema orgaaniline vatt. Lammutasin ise ka ühe LVC coili laiali ja no see ei tundu ühegi vati moodi mida mina tean :) [END OFFTOPIC]

Share this post


Link to post
Share on other sites

humm, kui hull ta siis nüüd ikkagi on? või mis?

või tegid juba kindlaks, mis see on....   (lamp)

ma ei kaldu arvama, et joyetech'is läksid töötajad hetkega lolliks ja mingit valet teed, ning mõnda tervisele ohtlikku materjali uutesse toodetesse toppima hakkasid äkitselt.

usun, et üsna peagi kuuleme sellest, mis seal täpsemalt on... ja milleks. :rolleyes:

enda arvamus kaldub sinnapoole, et kuna tegemist orgaanilise vatiga, siis on lisatud miskit tulekindlamat materjali, et keegi rumal kärsakaga vatti põlema ei tõmbaks.

tegemist ikkagi 0,5 subohm coiliga, mis töötab väga kõrgetel wattidel ja mida ümbritseb orgaaniline vatt.

 

Ma loodan/arvan ka, aga tundub, et Joyetech pole ise ka kindel, mis täpsemalt neil seal on, sest alguses saatsid PBusardole ühe info materjalide kohta, siis palusid PBusardol selle info ikkagi maha võtta ja lubasid täpsustada. Minu ainuke point oli see, et mina edaspidi rebuildin oma LVC coilid ja kasutan RBA põhja kuniks on rohkem infot. Mul traati ja vatti on - probleemi pole (v.a. see, et RBA põhja veel pole :P)

 

http://www.tasteyourjuice.com/wordpress/2015/02/12/whats-in-the-joyetech-delta-ii-heads/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõstaks natuke teemat:

Mul juba mõnda aega Delta19 ja muidu täitsa rahul, aga vahel harva lödiseb õhuaugust päris palju mahla välja.

Külmast sooja tuppa tulemist süüdistada ei saa. Teen ehk midagi valesti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvan, et see pole Delta vaid kõikide tehasecoilidega clearode viga, sest coili aurustumiskamber on väga väike. Juba üks liigne tilk vedelikku või kondenssi võib olla kriitilise tähtsusega kuna tal pole peale õhukanali mujale minna. Kayfuni-laadsetel RBAdel valgub see tilk rohke wicki sisse ja aurustamiskambri seintele ja pole sunnitud õhukanalist väljapääsu otsima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvan, et see pole Delta vaid kõikide tehasecoilidega clearode viga, sest coili aurustumiskamber on väga väike. Juba üks liigne tilk vedelikku või kondenssi võib olla kriitilise tähtsusega kuna tal pole peale õhukanali mujale minna. Kayfuni-laadsetel RBAdel valgub see tilk rohke wicki sisse ja aurustamiskambri seintele ja pole sunnitud õhukanalist väljapääsu otsima :)

Päris nii see pole. Mul vahel harva juhtus seda ka Aerotankiga, aga Delta2 ja Subtank mini puhul (vähemalt minu veipimisharjumuste juures) seda ei juhtu. Aga noh, nende kahe (Delta2 ja Subtank mini) aurustajad on suured ka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei,

 

Kasutan Joyetech Delta 19 aurustit ja tekkis selline huvitav küsimus, kas coilid põlevad kiiremini läbi siis kui neid kasutada väga madala V või W juures? Vaatasin et coili peal kirjas 3,5-5,5V ma kasutan enamus ajast 3,2V peal kuna nii tundub aur ja maitse väga head aga jube kiiresti hakkavad coilid kärsakat andma, vedeliku maitset ei tunne ja ebameeldiv kõrval maitse tekib.

Või milles võib probleem olla? Kui vaatan traati coilis siis see on tume pruun ja üks suur pruunikas mass.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...