Jump to content
E-sigareti foorum
unemployer

Joyetech delta - muljed

Recommended Posts

Vahekokkuvõtte siis:

Väga hea kvaliteediga coil. Palju maitset ja tossu. Kuid kulutab meeletus koguses mahla. Parimad suudavad siin kuni 10ml päevad ära luristada.

Subjektiivne arvamus, et üpris kole.

Paistab, et jätan antud isendi vahele ja jään edasi kayfari juurde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin siis ka Compi õpetuste järgi coilile pesu ära ja tõepoolest läksid traadid ilusti puhtaks peale korralikku dryburni. Ainuke asi, et coili takistus hakkas hullu panema, hetkel jäi 2.3-e peale pidama, eks näis mis ta peale homset päeva näitab. Ühe ebameeldiva asjana avastasin, et paagi ülemisel äärel seespool on päris mehiselt rooste täppe peal. On keegi veel enda omal seda tähele pannud?

 

Sai jälle pesu tehtud ning tegin pildi nendest roostetäppidest seal sees.

 

post-1741-0-91116000-1411318713_thumb.jpg

 

Comp sul coil ikka kestab :D ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kommenteeriks väiksemat venda ka (Delta 16),

+Tossab mehiselt ja hetkel ei oska sinna C3 triple coili sisse tahtagi

+Driptip on parem kui ntx Aero v2'l

+Dualcoil kannatab ka dryburni edukalt

-Tülikas pesta võrreldes Aero v2'ga (ülemine osa ei käi eraldi lahti)

-Täites peab hoolikas olema või kasutama nõelaga korki muidu satub kergesti korstnasse vedelik

-Tea kas konkreetne isend, aga õhuvõtu avade ääred teravad sõrmede all nagu lõiked oleks jäänud viimistlematta/lihvimatta

 

Kokkuvõttes minu jaoks parim Clearo senini võrreldes i30s,AeroV2, Aspire ETS-BDC'ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siin palju kiidetud Delta triple coilide puhul olen tähelepanema hakanud, et coilid, mis clearoga alguses kohe kaasas olid, kestsid tõepoolest väga hästi. Nüüdseks olen paar coili lisaks tellinud ja nende takistus on juba esimesel nädalal hakanud üles-alla hüppama (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delta Dual coil siiani kestnud ca 35ml mahla\3,5 nädalat, 25ml pealt küll korra ilmutas väsimuse märke, aga pesu ja dryburn taastasid olukorra :) Sama aja jooksul olen Aero V2's tarbinud ära ca 4 coili ~30ml mahla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda Compi coilipuhastamise tantrat kasutage omal vastutusel. Ma lasin coili kõige täiega vastu taevast -.-

 

:razz:  Mis juhtus siis täpsemalt? Ma ise pole suutnud ühtegi veel otseselt vastu taevast lasta, võibolla olen liiga leebeks jäänud. Keegi äkki oskab kommenteerida, kuidas need uued delta 16 ja 19 coilid dryburni kannatavad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:razz:  Mis juhtus siis täpsemalt? Ma ise pole suutnud ühtegi veel otseselt vastu taevast lasta, võibolla olen liiga leebeks jäänud. Keegi äkki oskab kommenteerida, kuidas need uued delta 16 ja 19 coilid dryburni kannatavad?

Ma olen Delta 16 coilile 4x burni teinud ja max 9-10w iStick otsas ja vahepeal lasen jahtuda ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle tundub, et s70 oli ikka midagi mäda. Istick paugutab kohe.

Dryburni pidin ka krd 5 min tegema vähemalt ennem kui punasemaks hakkas minema.

Eks millalgi proovin uue küljes ka ära puhastamise

Share this post


Link to post
Share on other sites

unemp :D , lühikeste ca 3 seki pikkuste lülitustega tuleks teha. Ja lihtsalt niikaua korrata neid 2-3 sekiseid lülitusi, kui lõpuks punaseks hakkab minema. Mingil juhul ei tasuks pikalt voolu peal hoides ilma mahlata hullata ;)

Ma küsisin ka Compilt enne dry burni nõu. Comp ütles, et pärast nagu uus 8-) . Tegin siis dry burni ära, mahl sisse ja krt halb maitse. Kartuses coil õhtale lasta (varu coili polnud kaasas) kuumutasin liiga vähe. Järgmine päev tegin uuesti ja krt maitse oligi nagu uus. :idea:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma saan aru, et Delta 16 ja 19 vahe on läbimõõdus, lisaks on Delta 19-l reguleeritav õhuvool. Kuidas Deltadel selle õhuga üldiselt on, kas 16 laseb sama palju õhku läbi kui 19 avatuna või on 19 avatuna vabam? Kuidas on Deltadega õhuvool võrreldes KFL-ga, Nautilusega? Paneks iSticki otsa midagi uut aga minu jaoks on isegi KFL+ liiga umbne, tirin Kayfun 3.1-te, mille õhukruvi on lahti, Mis üldse 3.1-le lahtise tõmbega alternatiiv võiks olla? Ei meeldi tirida nagu uppuja läbi õlekõrre, pigem jahedam aur ning pikk ja vaba tõmme. Väga suurt junni iSticki otsa ka ei topiks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma saan aru, et Delta 16 ja 19 vahe on läbimõõdus, lisaks on Delta 19-l reguleeritav õhuvool. Kuidas Deltadel selle õhuga üldiselt on, kas 16 laseb sama palju õhku läbi kui 19 avatuna või on 19 avatuna vabam? Kuidas on Deltadega õhuvool võrreldes KFL-ga, Nautilusega? Paneks iSticki otsa midagi uut aga minu jaoks on isegi KFL+ liiga umbne, tirin Kayfun 3.1-te, mille õhukruvi on lahti, Mis üldse 3.1-le lahtise tõmbega alternatiiv võiks olla? Ei meeldi tirida nagu uppuja läbi õlekõrre, pigem jahedam aur ning pikk ja vaba tõmme. Väga suurt junni iSticki otsa ka ei topiks.

Delta 19 sel juhul

Delta 16 annab samapalju õhku kui Delta 19 1/4 avatuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kasutasi 30s ennem, deltale minnes harjumatu, rõve palju õhku tuli. Nüüd ammu harjunud, õhuava lõpuni lahti ja väga ok. Sai 30i proovitud, nagu imeks vaakumisse :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

päev otsa õues... sooja tulles uputas delta üle, lasi paagi peaaegu tühjaks, ilmselt "õhu" rõhkude mäng.....nats aega temp. harjumist ja tip top jälle...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhastasin lõpuks siis coili. Pasa kiht oli väiksem, kui s70 kasutades selle aja jooksul.

Istickiga burn oli lust ja lillepidu.

 

S70 lendab prygikasti kohe kui vaposhark tuleb 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...