Jump to content
E-sigareti foorum
unemployer

Joyetech delta - muljed

Recommended Posts

Endal kasutusel kaks deltat(16,19).Ringleb 3 coili,kaks töös üks ootel.6.12.14 saab kaks kuud.Coilid terved ja ise rõõmus.Aurutan 6+ ml päevas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palju see 19 üle isticki serva on? Ja kuna näen et sul ka kayfun, siis pean küsima maitsevõrdlust 😀

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub nice. Nüüd saaks veel maitse võrdluse kayfuniga.. Delta vbl isegi võtaks backupiks kuna just müüsin oma Mow maha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palju see 19 üle isticki serva on? Ja kuna näen et sul ka kayfun, siis pean küsima maitsevõrdlust

Kayfunil maitse natuke tummisev ja aur selline paksem. Deltal on maitse puhtam kuid algul jäi "kurgulaks" lahjaks...nüüd nii harjunud, kayfuuni nädalas korra või kaks kasutan ;)

 

EDIT : Huvipärast tegin kayfuni ka ~1.4 ohmise coili ja võrdlesin delta triple coiliga. Ega suurt midagi lisada polegi, kayfunilt tuleb ikka korraliku paksu auru mis minuarvates lämatab natuke maitset. Deltal on selline pehme ja külmem aur mis hajub toas kiiresti(kayfuniga saab tunda end kui siilike udus :D ). Testisin mõlemat isticki otsas, kahjuks kayfun ei ulatanud klemmini ja pidin kasutama ego-adapterit.

 

Ega neid kahte väga võrrelda ei saagi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka keerasin triple 19'ne otsa ja alla 8w ei toimuks nagu suurt midagi iSticki otsas,9w hakkab juba looma, hetkel kaldub pigem duali poole, odavam ja annab rohkem auru madalamal võimsusel, ehk ka aku kestab kauem (6w toimetab rõõmsalt).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutan 23-e triple coilidega... Katsetasin dual-coili. Peale mõningat (mingi peale 6-7-ndat..)  pahvimist hakkas lurrama... triple coiliga seda muret ei ole... ei tea kas sattus kehvake, või on mul tõmbamis-stiil teist-sugune ja uputab dual-coili üle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reeglina tõmban 2-3 mahvi järjest ja ka minul esineb seda lurinat. Vahel lihtsalt unustan ennast piibu taha ja võin ikka päris tükkaega popsutada, sellega kaasneb ka reeglina lurin. Harjumust muutma ei hakka ja kergem on coil ära vahetada. Mul 6 coili kasutuses mida ma aegajalt ikka pesen ja puhtaks põletan, surma pole veel ükski saanud ja ka praake pole saanud. Tähendand olen veel et coil tuleb peale pesu korralikult kuivatada, vastasel juhul on dryburn väga pikk ja jätab kõrvalmaitse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peale korraliku pesu võiks veel mõned tunnid vees leotada ja siis kuivama.Tulemus on veel parem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul viimase coiliga on lekkinud paar korda õhuaukudest. Algul ei saanud pointile pihta. Coil on kinni mis kinni lõpuks jagasin matsu välja, kui õuest tulles tuppa ja aparaat on juba täisa külm, siis tekib leke. Peale kuivatust olukord tavaline, nagu poleks midagi olnudki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endalgi paarkorda lekkinud, kuid põhjuseks on olnud see kondents mis lekib läbi coili õhuavasse. Kuna minu tõmbamine on päris intensiivne siis on see "kondents" kerge tulema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuuga mul läheb keskmiselt 1,5-2 coili  ;-)

Kui ma vahetaks ka coile nagu trussareid, siis ka poleks yhtegi läbi :lol:

Et siis 3-4 kuu pärast tule ütle kuidas olukord rindel on.

Dry burn jätab shita maitse külge pooltel kordadel.

Proovin nüüd seda kuivtatud varianti kui meeles   :)


Kas sul igaks päevaks oma coil ja pühapäeval pead pausi?  (psühho)  (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...