Jump to content
E-sigareti foorum
unemployer

Joyetech delta - muljed

Recommended Posts

No uus coil hetkel suppper......hetkel. sellist tossu ei saanud orika coiliga(ei julge yle 4,1V anda......veel), maitse parem jne.

 

Kuidas see korralik pesu käib?

 

 

Sul paak 3-ks päevaks, nii vähe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle Deltaga käib mahla küpsetamine päris kärmelt 8-) Kui enne kulus mul kuskil 3ml päevas, siis nüüd läheb 5-6ml päevas ära uhkesti (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aur peab ju kusagilt tekkima (relv)

Eks mul kulu ka nats rohkem, ennem kulus 2-3 täitmist (päris tyhjaks ei lasknud 30s). Homme veel sünnipäevale minek, tuleb jooki kaasa tassida. Tööl olles, 9h, paagist piisab. (facep)

 

Niisama lebotades kulub ka rohkem


update:

aparaat toimib korralikult...veel

 

aga kui kuumaks läheb, siis on paus, mis paus. ainult pussu tuleb välja. peab nats ootama 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

aga kui kuumaks läheb, siis on paus, mis paus. ainult pussu tuleb välja. peab nats ootama 8-)

Olen ka tähele pannud, et kui närviliselt ümber käia, siis korra tahab puhata/jahtuda. Aga kui rahulikult teha, siis on ok. Talvel saab see asi ilmselt perfect clearo olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viies päev, töötab väga normaalselt. Ainuke asi on, et õhku on vähem peale tulema hakanud, pidin õhuava suurendama. Coil läheb sitasemaks või milles point?

Peale täitmist näitab takistuseks 2.0, aga peale esimest tõmmet tagasi 1,5 peal ja sinna see jääbki. Pakun, et see on modi eripära

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takistuse osas ma kipun kahtlustama coili disaini, et ühendus pole vast kõige usaldusväärsem. Kui Tapal nägin, kuidas seda plussklemmi keerutasid, nagu see oleks sulavõi sees, oli kohe esimene mõte, et kas selline asi normaalselt kontakti üldse annab. Kuumenemisel traat paisub ja kontakt paraneb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu jaoks on võtnud Delta mingi pöördvõrdelise väärtuse. See clearo on minu jaoks liiga hea :D Reaalselt üks potsik mahla pooleteise päeva peale. See ei ole normaalne. Eile proovisin Nautilust teha terve päev. Selline tunne oli nagu Nautilus üldse ei auraks ja korraliku nikolaksu ei saand enne, kui Nautiluse idioodilt kuumaks imesin ja kärsakat tulema hakkas. Ehk et mulle tundub, et minu nikosõltuvus on tänaseks tugevam, kui enne Delta kasutamisele võtmist. See kuradi asi rikkus mu ära lihtsalt! Pappi kulub sama palju, kui suitsetamise aegadel. Enne läks mul ainult 2ml päevas ja olin kuradi õnnelik!

Ma ei teagi nüüd mis teha rsk...maha päris müüa ei raatsi aga auruga oma sõltuvust süvendada on kuidagi...tropp. Tahaks ikka lahti saada sellest kõigest lõpuks...

Share this post


Link to post
Share on other sites

See "pole vaja täita" saigi saatuslikuks kärsaka tekkeks. 30s täitsid 3 korda päevas, seda õhtul korra. 

No väike jook ja suurem imemine ........perses, tõmbasin vaakumi ja kärssama.

Hetkel tundub, et kadunud  kärsakas.

 

Muideks proovisin pesta ja siis dryburni teha, mul see traat küll punaseks ei läinud, 4x max sekundeid lasin, halligi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahaks ikka lahti saada sellest kõigest lõpuks... Tahad äkki robbie't teha? See pole seda väärt, oota veidi, ehk leiad parema põhjuse:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brutal ma võtsin auru ligi, et suitsetamisega üksnull teha ühel ilusal päeval. Peaaegu juba õnnestus, läksin muudkui lahjema mahla peale. Nüüd tagasi 12mg juures ja friken potsik päevas. Ebnormaalne :( Delta aurab nii räigelt lihtsalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

minu plussid ja miinused

 

+töötab, korra loputanud, aga vaevalt sellest kasu oli, punast traati ei läinud :D

2 nädalat juba, hakkan kartma, kuidagi kaua.....

kärsakat pole saanud, v.a korra tyhja paaki imedes.

auru tuleb............

maitset on.............

-kyljes olev coil oli piixus

 

 

veel midagi:

hakka uskuma, et 5€ coil on odav.........kui veel nädal töötaks

 

ja 30s oli ennem ylim  8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coilid tõepoolest kestavad ilusti (Y) Olen samuti seda pesu mitu korda teinud, kuid traate pole puhtaks saanud.... Äkki Comp räägiks lähemalt, kuidas ta seda pesu täpselt teeb?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delta Coili pesu:

1. Coili loputus ca 2-3 minutit voolava kuuma vee all. Mõlemast otsast lasen kuuma vett läbi voolata.

2. Puhun nii kuivaks kui võimalik on. Töö juures kasutan kompressorit. Kodus puhun niisama.

3. Hakkan tegelema dryburniga. Esimesed korrad ta lihtsalt kuivatab ja kärsatab. Pole hullu, kui kuivaks saab hakkab vaikselt punaseks minema.

Lasen seejärel ikka mitu korda lausa hõõguma, otsast paistab ilusti, kuidas kõik kolm traati punased on. Teen seda ka mitu korda ja puhun läbi.

Traadid lähevad seejärel heledaks ja säravad puhtusest.

4. Peale pesu ja dryburni, enne kasutusele võtmist lasen coilile otsast nii nagu dripperisse 5-6 tilka mahla.

5. Veibin rõõmsalt edasi, nagu uue coiliga  (psühho)  (Y)

 

PS Kuumutada võib julgelt, ma ka esimesed korrad olin hirmuga liiga tagasihoidlik. Aga nüüdseks tundub, et nii hea ehitusega, et lasen julgelt ja pikalt traadid punaseks. Sest muidu traate puhtaks ei saa. Wickid, seal coili sees on tulekindlast materjalist ja nendega ei juhtu mitte midagi. Peale korralikku hõõgumist lähevad ka wickid oluliselt valgemaks.

 

Väga hea (Y) Järgmine kord võtan sinu õpetuse ette, kui pesuks läheb :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...