Jump to content
E-sigareti foorum
unemployer

Joyetech delta - muljed

Recommended Posts

Ei viidanud analoogile. Ma olen võibolla lihtsalt juut aga 5euri coili eest ma ei maksaks, arvestades kui palju ma tõmban.

Sama siin, ise pole valmis seda hinda maksma ehkki clearo on kuradi hea. Võib julgelt öelda et hetkel parim clearo, millele tehasecoile sisse keerata.

Isenokitsejate kraamist seni kayfun lite või expromizer parim(ja ka odavaim kuluosade mõttes) valik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delta-ga kolmas päev - väga rahul ja muud jäävad esialgu sahtlisse (kaasaarvatud RBA-d)  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

delta käes ja nyyd siin katsetan. krt tõmbad, aga tõmbamise tunnet pole, õhku tuleb nii palju peale isegi kui natuke lahti. tossu ktuleb sama palju kui 30s-ga. rohkem kyll mitte. väike kõrvalmaitse on juures (uue coili maitse), driptip on F suur, liiga pikka ja jäme. peab kusagilt midagi muud leidma.

@ 4.4v


vedelikku tuleb panna toru otsalni, et täis oleks?

 

ma ei kiru  :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul on tunne, et s70  toimub vahepeal volt drop, peab uuesti nupule vajutama. enne ka seda täheldanud

aga see kõrvalmaitse on ikka uuest coilist. 30-s on metall driptipiga ja esimene paak on sama mekiga. krt, peab kusagil uue otsiku kiirelt leidma 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõrvalmaitse oli alguses jah. Mingi tehase õli ja sitt mis clearosse jääb. UueClearo lõhn :D Läheb üle. Drääg on jah õhulisem kui 30s'iga. Sellega ka harjub. Mulle isegi meeldib lahtine rohkem. Kaasas olev driptip on täiskohaga gei jah. Mul lendas see kohe nahhui ja ei teagi enam kus see isegi on. Külge tagasi ei pane ka siis, kui käsi väänatakse. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina siis ka nüüd umbes poolteist nädalat õnnelik/õnnetu Delta omanik olnud. Õnnelik siis selle poole pealt, et kõik eelnevad kiidusõnad vastavad tõele ja tegu on tõesti väga hea aurustiga. Mind see driptip ei häirigi, kuna nagu lugenud olen, et ta on just selline kindlatel põhjustel(ei lähe liiga kuumaks ja jahedam aur). Õnnetu omanik aga selle poolest, et raisk lekib nagu kevadine kask. Kõigepealt saad tõmmates suhu endale mõnusa portsu ja siis laseb veel mõnusama portsu alt õhuavadest välja..... :arrow:  Nimelt siis täispaagiga suudab ennast veel kuidagi hoida, kuskil nõks üle poole hakkab aegajalt lurinat andma ja kui umbes 2ml mahla sees, siis enam tõmmata pole võimalik. Esimese hooga arvasin, et äkki coil on praak, siis tegin südame külmaks ja panin uue hinge hinda maksva coili sisse, täpselt sama seis. Tundub nagu korstnaga oleks mingi jama, kui Delta kätte sain, siis see korstnas olev tihend oli väheke keerelt sees, kuid sättsin selle paika ja pealtnäha tundub kõik korras olevat....Kas kellegil on sama jama olnud või olen ming praagi toote otsa sattunud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kah Algaja.

Tegelikult ime .....ära puhu!

Paljudel on häda, aga keegi ei räägi ehk ei kirjuta millise nö. raudvaraga, millise voldi või watiga aurutatakse?

Ise ka mõnikord hädas ja õiget  raske leida. Õpid Foorumist ja mujalt aga enamuse pead ise leiutama.

Vaevalt sulle praak sattus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaarel mul hakkab lurisema kui peaaegu tühi on. St poole milli jagu sees. Korra on see lõp ka õhuavast välja tulnud diivanisse jah. Väga veider fenomen küll aga olen kindel, et varsti saame Joyetechlt kuulda uudiseid, sest ka Comp on sama asja täheldanud, kui on alla poole paagi mahla sees.

You're not alone ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kah Algaja.

Tegelikult ime .....ära puhu!

Paljudel on häda, aga keegi ei räägi ehk ei kirjuta millise nö. raudvaraga, millise voldi või watiga aurutatakse?

Ise ka mõnikord hädas ja õiget  raske leida. Õpid Foorumist ja mujalt aga enamuse pead ise leiutama.

Vaevalt sulle praak sattus?

 

Ei saanud küll sinu küsimusest aru täpselt, kuid rauaks on evic supreme ja küpsetan keskmiselt 4,5V peal.

 

 

Aga unemployer, good to hear, that I'm not alone :) Ilmselt tuleb siis paak täis hoida koguaeg  (õlut) korduvalt olen juba suutnud riietele tilgutada õhuavadest väljuva vedeliku pärast  (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no nii.........  (psühho)

 

kuna mõõte peal pole, siis räägime umbes.

kusagil veerandi peal hakkab nats lurisema, lased täis siis ok.

 

aga see pole mure, see drip tip on rõve, banggoost tellitud  uus( nyyd sain maili, et uus kaup neil juba f otsas, ma ei tea, mida saadavad nyyd)

 

tegin endale 12-14 koksi asemel 10-12 ja kurgulaksu njetu. mõtlesin, et kuna nyyd ehk kulub rohkem, siis nagu ei julge kanget teha

20ml peale lisasin tavaliselt 9ml vg0, nyyd 11ml.

no lihtsalt imen ja imen, auru tuleb normaalselt, aga no nagu õhku imeks  (psühho)

peab vist kangemat tegema. maitse on nats sitem kui 30s-ga. jällegi võibolla see trop dip on saast, ei ole hetkel alternatiivi võtta  (kick)

 

pahameelt teeb veel riistvara, sest vahepeal nagu ei taha volti peale anda, tyr, ma ei leia oma evic ka yles, et proovida. äkki laenasin välja

mahutavus on väga meeldiv

Share this post


Link to post
Share on other sites

delta on mõeldud evic supreme otsa :D

millega kimud?

mul muidugi toimib ka hana V3 peal kenasti

muude modidega võib olla kahtlane.....

ps. mulle on hakanud see orikas trpptipp väga-väga meeldima, olgugi, et esimesel päeval pidin peaaegu prügikasti viskama :D

lausa lemmikuks on saanud;)

jah, ja seaduspärasus on kindel, kui mahla vähemaks jääma hakkab paagis, on lurin taga.

kahtlustan seda F-ng tihendit seal keskmises torus, kuhu coil vastu keeratakse ....

üritan sinna midagi katseks aretada, ja testida, annan tead kas muutusi tuleb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

jah, ja seaduspärasus on kindel, kui mahla vähemaks jääma hakkab paagis, on lurin taga.

kahtlustan seda F-ng tihendit seal keskmises torus, kuhu coil vastu keeratakse ....

üritan sinna midagi katseks aretada, ja testida, annan tead kas muutusi tuleb.

 

sama siin, kõige reaalsem tundub, et kui vedelikku väheks jääb, siis hakkab sealt vahelt sisse tõmbama ja uputab coili ära

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

delta on mõeldud evic supreme otsa

sitta ta on (relv)

s70-ga tirin. sobib otsa paremini, kui algul mõõtsin

otsin uut masinat, 11-12 cm võiks 18650 akuga olla, hetkel väikse akuga samas möödus, no väga kobe on :razz:

 yle 100 eriti maksta ei taha

mõnd hiinaimet pole olemas ?

natuke sitane pilt keset pimedust

 

20140801_220017.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma püüan oma loogikat siin rakendada nüüd :D Delta coilis on 2 auku. Nad on kõrgemal, kui clearo põhi. Kui mahla täis on, on mõlemad augud mahlaga kaetud ja liigub tihedalt coilile peale. Kui aga ühe augu ees on mahl ja teise ees mitte, siis tänu õhu liikumisele niriseb ühest august mahl sisse. Kapillaarsus või misiganes kuradi lugu see oli. Sama keiss, kui teed mahla paki lahti ja valad, tõmbab paki kortsu. Kui aga laksid noaga paki sisse augu, siis tuleb kohinal ühtlase joaga mahl pakist välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omal Deltat küll pole, aga elan kaasa... Minu arvates on see lõpukorral vedelikuga lurisema hakkamine üldine BC clearode häda, mille põhjuseks on vedeliku ülemäärane kuumenemine. Aga mida kuumem on vedelik, seda vedelam ehk väiksema pindpinevusega ta on ning seda kergemini ta igast takistusest läbi voolama hakkab :(

 

Nt Kayfunil on suur, massiivne korstnajalg, millega coil otseselt kokku ei puutu ning seetõttu ta vedelikku kuigi palju ei kuumuta ning nii on võimalik ilma probleemideta täitsa kuivaks tõmmata  :)

PS Vedelaks muutunud vedeliku puhul ei anna coili vahetus tulemust - tuleb ka vedelik ära vahetada.

 

Edu kõigile (õlut)  
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

võibolla siin tulebki minu puhul see lurin jube kergesti, kuna kasutan suure PG sisaldusega vedelikke...? 

 

Unemployer vist kasutab peamiselt walci kokteile, millel suur VG sisaldus, sellest ka temal seda lurinat väga ei esine? Unemployer lükka ümber, kui valesti pakkusin sinu mahlade kohta  :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on nii ja naa. Deltasse ma ei ole veel ühtki VG mahla pannud kuna nendega olen NAutilustel coilid läbi kärsatand. Ei julge. Deltas on mul olnud ainult Dekangi Tabac King ja see on üsna PG :)

Mul on ta kahel korral lurisema hakanud ja ühel korral lõpp välja jooksnud. Olgu öeldud, et ma teen üsna tagasihoidlikult. Nii iga poole tunni tagant ma arvan 5-6 puffi keskmiselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu näha, esimene armumine möödas ja tulevad vead välja. Lugedes selle lurina tagasisidet, on lausa hea meel, et ei raisanud selle peale raha.  (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deltal on äkki tarbimisühiskonna bug juures. Noh, ei lase vähe tarbida ja kui otsa hakkab e-vedelik saam,a siis pead juurde soetama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu näha, esimene armumine möödas ja tulevad vead välja. Lugedes selle lurina tagasisidet, on lausa hea meel, et ei raisanud selle peale raha.  (psühho)

Ära ole rumal =) Tegemist on endiselt väga vinge clearoga. See väike viga, et peab täitma enne kui tilgatumaks saab, ei ole kellegi probleem selle kõrval, mida clearo ülejäänud aja pakub. See on ikka täiesti seletamatu =) Delta saamisest saati on eVicu otsas käinud vaid Nautilus ühe korra ja kohe delta tagasi peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...