Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vikat

Muji Japanese cotton ehk wickimise vatt (sarnane KohGenDo'le)

Recommended Posts

Ma ei tea, miks nii suur vahe on, aga tellisin selle odava ära, hakkaski otsa saama vatt minul. Tänud lingi eest :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjah, see konkreetne Muji on Hiinast ja teades hiinlasi, siis see pole originaal ja võib olla crap, seetõttu ma ise ostsingi otse Jaapanist ehk sa võid küll Ebayst osta, aga vali siis Jaapani müüja või osta üldse otse Muji e-poest. Pole ju loogiline, et Jaapanis toodetud/pakendatud vatt on Hiinas pea 2x odavam kui Jaapanis (ma ei räägi saatmisest, vaid toote enda hinnast).

 

Stiilinäide fake Muji vatist http://www.amazon.com/MUJI-Japan-Facial-Cotton-sheets/dp/B00IKIV8R8Loe kommentaare. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks on Koh Gen Do, teine Muji. Maitse asi.

Möh? Ma räägin, et ostes Hiinast (näiteks Ebay Hiina müüja) Muji VÕI Koh Gen Do vatti on suur tõenöosus, et see on fake (võlts), ehk pannakse random (suvalist) vatti sarnasesse pakendisse.

 

Muji ja Koh Gen Do vati vahe on tõepoolest väga subjektiivne, mõni eelistab üht, teine teist ja näiteks mina ei teinud neil vahet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vikat, sul kõik õige. Ma kasutasin tahvlit ja vastasin eelmisele postile. Tapatalk miskipärast ei teavita, kui kirjutamise ajal keegi vahepostituse teeb :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole mina veel aru saanud, et vattidel mingit vahet oleks. Kui ta coili sees töötab ja maitset ei anna, siis hind ja firmanimi ei tee asja rohkem paremaks. Lapikeste suurim pluss on nende kasutusmugavus. Lõikad aga servast riba ja tirid koilist läbi. Enamus müügil olevast Koh Gen Do vatist võib tegelikult võlts olla. Ärge laske segada end probleemidest mida ei pruugi olemas olla. Mu koilis säriseb ka Koh Gen Do vatt. On see õige või vuffel, ei oska öelda ja ei huvita ka sest kõik töötab nagu peab. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nii palju on (nagu ka sellest Amazoni lingist või lugeda), et võltsin on mingi räme koorik ümber, mis ei lase mahlal normaalselt imenduda. Rääkimata siis kloorist või teistest kemikaalidest, aga ärme hakka jälle sellel teemal jahuma :P Kellele on ok, et on võlts, siis loomulikult savi, aga võiks seda teada siiski kas on või mitte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

100% nõus, et teada võiks, kas on võlts või mitte, kuid teada seda saada on suht võimatu enamustel juhtudel. Rääkides kloorist ja muust Koh Gen Do's sisalduvatest ainetest, siis ka see on teadmata. Pole ju ühtegi kindlat alust, mille põhjal asju väita, peale mõne neti lehekülje suvalistest teemadest. Tegelikult puudub Koh Gen Do kohta üldse igasugune teave. Juhul kui selline vatitehas üldse kusagil eksisteerib, võib see vabalt pakendada seda sama hiina vatti oma kotikestesse jne, jne. Mulle isiklikult jääb arusaamatuks, kuidas saab üks pilukas oma mahetoodangut nipsust suurendada tuhandeid kordi aastaga. Ega see mingi neti äri ei ole, et kribad aga paar rida juurde ja voilaa. Seal peab muutma alates tootmisest, lõpetades maalapikeste suurendamisega kuhu puuvilla külvata. See oleks aastate töö, mitte aga praegune pauk, kus nii mini kui delta2 oma toodetesse just seda vatti topivad, rääkimata ülejäänud maailma Koh Gen Do hullusest. See ei ole lihtsalt võimalik, et tootmine alates külvist põllul järgi jõuaks. Arvatavasti kasutatakse tänaseks seal tavalist hiina puuvilla ja me kõik tõmbame ühesugust tavaari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

100% nõus, et teada võiks, kas on võlts või mitte, kuid teada seda saada on suht võimatu enamustel juhtudel. Rääkides kloorist ja muust Koh Gen Do's sisalduvatest ainetest, siis ka see on teadmata. Pole ju ühtegi kindlat alust, mille põhjal asju väita, peale mõne neti lehekülje suvalistest teemadest. Tegelikult puudub Koh Gen Do kohta üldse igasugune teave. Juhul kui selline vatitehas üldse kusagil eksisteerib, võib see vabalt pakendada seda sama hiina vatti oma kotikestesse jne, jne. Mulle isiklikult jääb arusaamatuks, kuidas saab üks pilukas oma mahetoodangut nipsust suurendada tuhandeid kordi aastaga. Ega see mingi neti äri ei ole, et kribad aga paar rida juurde ja voilaa. Seal peab muutma alates tootmisest, lõpetades maalapikeste suurendamisega kuhu puuvilla külvata. See oleks aastate töö, mitte aga praegune pauk, kus nii mini kui delta2 oma toodetesse just seda vatti topivad, rääkimata ülejäänud maailma Koh Gen Do hullusest. See ei ole lihtsalt võimalik, et tootmine alates külvist põllul järgi jõuaks. Arvatavasti kasutatakse tänaseks seal tavalist hiina puuvilla ja me kõik tõmbame ühesugust tavaari.

Seda küll jah, arvestades, et Jaapanlased praktiliselt ise puuvilla ei tooda. Aga nagu ka Apple, teevad nemad kvaliteedikontrolli ja loomulikult turundust+tootearendust. Väga suur hulk orgaanilisest "Jaapani" orgaanilisest vatist tuleb üldse Indiast :) http://www.undp.org/content/undp/en/home/presscenter/pressreleases/2012/08/28/farmers-in-india-to-benefit-from-japanese-organic-cotton-business-partnership.htmlJaapanlased ilmselt siis impordivad toormaterjali ja teevad valmis lõpptoodangu. Kõrvalmärkusena veel, et, Delta II ei kasuta üldse orgaanilist vatti ja teised ei kasuta Koh Gen Do vatti, vaid "suvalist" Jaapani vatti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahh.. vatt saab otsa!

Aasta tagasi sai mitme peale KGD-osta aga vist Muji palju ei erine..

Palun soovitage mõni hea koht, kust korralikku vatti saab :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu laost?


tellisin ära, kindlustust ei võtnud, ei mäleta kas see kindlustus võrdus tracking või mitte  :D


aga pole harva juhused, kus Eu toode saadetakse ikka chainast     :?

papid rohkem, aga ootad ikka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...