Jump to content
E-sigareti foorum
rahulik

Vedelike kogused

Recommended Posts

Kuidas tundub teile? Minu arvamus,et vedelike müügis asenduvad varsti 10ml,30ml ja 50ml hoopis 250ml,500ml ja 1L baasidega.Aluseks pean tutvus rinkonda kes selles suunas suht kiiresti liiguvad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yeap ise segamine läheb tänu hinnale tõenäoliselt veel populaarsemaks. Pole ju see segamina ka minig eriti keeruline tegevus. Coili keeramine ja wickimine ju keerulisem ja see on selgeks saadud. Ise tegemine igast marinaadide ja muude söökide jms asjadega tundub üldse tõusev trend olevat.

1L baasi pole mingi ulme kogus :D.

EU kehtestab valmis mahlale max koguse 10ml. Baasid sinna alla ei saa minna... kuna need ka mujal kasutuses.

Share this post


Link to post
Share on other sites

300 ml 36 mg baasi, palju sellest 6 mg vedelikku saab? Muidugi kui maitsetega katsetad ja siis pool pellerisse kallad ei jätku, muidu on seda ju tohhuja i poljsse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ümmarguselt läheb 2l aastas, seega 4x36 mg ja jääb ka pellerisse valamiseks.

Ma teist aastat ise segan ja kokkuhoid on märkimisväärne, aeg-ajalt võtan ka walcki kokse kui tahan maitsemeeli erutada( loe naist ärritada).

Share this post


Link to post
Share on other sites

2l suht hea arvestus ,Olen ise samaga arvestanud kui just seda mitte arvestada mis tallinna reoveele läheb mul on neid ikka nii 50ml kaupa làinud :)

mul ka kulub ikka mehiselt

esimene maitse läheb kohe ka pellerist alla, õnneks valmiskogus vaid 20ml (psühho)

 

Äki kirjeldad

edit:

 

militar, tahad toon sulle hea maitse http://www.epiip.ee/et/ecig-maitsestajad/703-grape-moschato.html või saadan selle ise minema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yeap ise segamine läheb tänu hinnale tõenäoliselt veel populaarsemaks. Pole ju see segamina ka minig eriti keeruline tegevus. Coili keeramine ja wickimine ju keerulisem ja see on selgeks saadud. Ise tegemine igast marinaadide ja muude söökide jms asjadega tundub üldse tõusev trend olevat.

1L baasi pole mingi ulme kogus :D.

EU kehtestab valmis mahlale max koguse 10ml. Baasid sinna alla ei saa minna... kuna need ka mujal kasutuses.

 

Aga küsimus selles et miks baasid ei saa sinna alla minna ? Kui 0 mg vedelikud lähevad siis peaks ju vg ja pg 0 baas ka minema  - ma ei räägi siin nikotiiniga baasist vaid 0 baasist. E sigaretis kasutatav vedelik ju - ja kogu lugu, läheb EU direktiivi alla. 10 ml pudelites ja puha  :(

Siis ikkagi jama. Ok meil on mitme aasta nikobaas varutud (kuidas kellelgi)  aga 0 baasi on ju ka tarvis !

Peale selle EU direktiivis keelatakse veel üle 2 ml paakidega clearode/varuosade müük, seega SELTSIMEHED , varuge KAyfuni paake  ( või aqua,lemo, subtank mida iganes).  Arvata on et 2016 tuleb kehvem kui eelnevad veibiaastad. Millegipärast on tunne et kui EU ja ka USA võtavad vastu drakoonilised e-cig vastased seadused  ( ja hetkel see tundub nii)  siis jääb seisma ka iinovatsioon sellel alal.  Nõudlust ju maksevõimelisel turul pole  :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

vg, pg ja maitseid puhtal kujul ei saa maksustada, sest need on minu teada ka mujal toiduaine, lennu ja parfümeeria tööstuses kasutusel.
Tankide keelamine on ka utoopia valdond. Müüdakse siis tükkidena vms ... ei saa metall või plast toru tootmist keelata.

2ml paak ei ole algajale ka probleemiks.

 

Ehk siis kui need asjad peaks kõik läbi minema suureneb DIY osa ja poodidel läheb elu hapumaks.

Aga jah MTÜ peab siin tegutsema selle nimel, et Eesti seaduse väänajad saaks aru kuidas asjad täpselt toimivad ja reaalselt on ainuke võimalus maksutada nikotiini ja seda ka siis kui seda üle EU tehakse. Mitte, et meil on aktsiiis all aga Lätis on lihtsalt mürgine aine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...