Jump to content
E-sigareti foorum
rahulik

Kas keegi oleks valmis ja võimeline eestis pakkuma remondi ja garantii töid

Recommended Posts

Tegemist peaks olema suht taibuka ja veipimis ülikooli läbinud 😉 inimesega.Ei nõua elektriku pabereid ega sarnast kuna valitul ameti kohal loevad rohkem kogemused ja oskused . Eesmärk siis saada baltikumi garantii endale. Hetkel suheldud 4 edasi tarniaga kes tahavad saada baltikumi oma esindajat. Olgu ka mainitud et tootjad on vähe raskem teema aga töö sellel alal käib.Panen posti varakult üles kuna viimasel hetkel oleks juba hilja.Ruumid tuleksid tallinnasse. Nii kuidas inf peale jookseb ka täiendan seda postitust

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üsna hästi on suudetud ridade vahele see tööpakkumine ära peita jah    :razz:   Samas oleks ju kohapeal olev garantiiremont päris mugav kindlasti. Ise kahjuks oskan ainult lõhkuda. Edu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Samas oleks ju kohapeal olev garantiiremont päris mugav kindlasti

milline garantiiremont?      8-)  :?

ostan epiip.ee , spezz.ee, maitsevaur.ee modi......nemad remondivad?

ok, lähme siit edasi.... kes maksab?

arvestades eesti hindasi, siis remontimine mõttetu, see 5 euri säästu....osta uus ( minu isiklik arvamus)   :)

kuna yldjuhul tootjad tagavad garantii, siis remonditeenus on mõttetu......isegi kui mõningad chaina tootjad seda ei paku, odavam uus osta      :roll:

i rest my case

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea, mis caseisid sa siin restid :D Garantiiremont on garantiiremont. Läheb nt. kiip garantii ajal pekki, saadan Tallinna ja paari päeva pärast saan tagasi, uus kiip sisse pandud või vana korda tehtud. Usun, et poele on soodsam lasta rike parandada, kui uus välja saata. Eelmine aasta saatsin näiteks kaamera garantiiremonti, poleks meil esindust olnud, oleks üle mere pidanud saatma. Noh, sa vana rikkur oleks muidugi uue kaamera ostnud, aga ma ei raatsinud. Kui saab tootjad seljataha, siis oleks muidugi asi nö. rohkem ametliku maiguga.Aga ma oma caseisid ei resti, see lihtsalt minu nägemus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

milline garantiiremont? 8-):?

 

ostan epiip.ee , spezz.ee, maitsevaur.ee modi......nemad remondivad?

ok, lähme siit edasi.... kes maksab?

arvestades eesti hindasi, siis remontimine mõttetu, see 5 euri säästu....osta uus ( minu isiklik arvamus) :)

kuna yldjuhul tootjad tagavad garantii, siis remonditeenus on mõttetu......isegi kui mõningad chaina tootjad seda ei paku, odavam uus osta :roll:

 

i rest my case

 

Ideaalis just nii ongi et maksavad need kellelt ostsid spetzz epiip maitsev aur jne. Kui just ei saa garantii teostaja otsest lepingut taha nende tarnjatega kellelt nemad kauba soetavad. Kindlasti eesti turul on see võimatu kuna 90% eesti poodidest ei võta kogu oma kauppa ametlikult tootjalt vaid best price offerilt.

Üsna hästi on suudetud ridade vahele see tööpakkumine ära peita jah :razz: Samas oleks ju kohapeal olev garantiiremont päris mugav kindlasti. Ise kahjuks oskan ainult lõhkuda. Edu!

 

Poliitiliselt korrektne 😉 Uurin maad kas on mõni elektroonik mehatroonik või sellise ametiga kokku puutunud isik kes oleks valmis arenema ja natuke spesiifilisemalt asja õppima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siin tuleks teha uuring, et kas tööd ka jagub. Alla 30eur seadet ilmselt remontida ei ole kasumlik. Ma kahtlen isegi, et kas 50eur seadme remont kasumlik tuleb - st vea tuvastamine, töö + materjal odavam tuleks, kui uue soetamine. Lisaks on probleemne saada eri tootjate komponente ilmselt lattu seisma. Kui aga peab ootama ligi nädal, siis kaob remondi mõte ära.

 

Lühidalt - mitu seadet keskmiselt päevas laguneb ehk kas remont raha ka toob sisse.

Siis tuleb leida nokitseja, kes on selle raha eest nõus seda teostama. Prolly mingi hobi korras teise tööna võibollla keegi oleks huvitatud, aga peamise töökohana ta palju ei too sisse (vähemalt paistab nii mulle).

 

Kaamerate ja arvutitega on teine teema - turg suurem, jupid kallimad jne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võin hakata kirjasid laiali saatma a`la seadmel niiskus kahjustus ja ei kuulu garantii alla. Üks teatis 15€ ja kui ikkagi remonti soovitakse siis seadme väärtus x2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siin tuleks teha uuring, et kas tööd ka jagub. Alla 30eur seadet ilmselt remontida ei ole kasumlik. Ma kahtlen isegi, et kas 50eur seadme remont kasumlik tuleb - st vea tuvastamine, töö + materjal odavam tuleks, kui uue soetamine. Lisaks on probleemne saada eri tootjate komponente ilmselt lattu seisma. Kui aga peab ootama ligi nädal, siis kaob remondi mõte ära.

 

Lühidalt - mitu seadet keskmiselt päevas laguneb ehk kas remont raha ka toob sisse.

Siis tuleb leida nokitseja, kes on selle raha eest nõus seda teostama. Prolly mingi hobi korras teise tööna võibollla keegi oleks huvitatud, aga peamise töökohana ta palju ei too sisse (vähemalt paistab nii mulle).

 

Kaamerate ja arvutitega on teine teema - turg suurem, jupid kallimad jne.

Sellele rõhusin esimeses postituses Baltikum. Ja eks see poe otsus kas 100 % raha prygikasti või seadme taastamine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võin hakata kirjasid laiali saatma a`la seadmel niiskus kahjustus ja ei kuulu garantii alla. Üks teatis 15€ ja kui ikkagi remonti soovitakse siis seadme väärtus x2.

Hakka ikka sõltumatuks eksperdiks - ekspertiis 50€ ja akti väljastamine 15€ :D

Kui nüüd tõsisemalt, siis paljusid seadmeid ei tasu tihti ära isegi oskajal endal remontida kuna varuosade hankimine läheb kallimaks kui seade ise väärt. Hiljuti oli siin juttu eVicu nupu vahetamisest ja sportlikust huvist sai natuke internetis kaevatud. Selgus, et neid suht spetsiifilisi nuppe on võimalik osta min 100 partiina.... ja mida ülejäänud 99-ga peale hakata, raha all kinni ehk surnud.... lõppkokkuvõttes odavam osta uus seade.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No vaevalt, et päris katkisi kiipe keegi remontima hakkab.

Olenevalt seadme hinnast muude probleemide lahendamine (katkised ühendused, kiibi, aku vahetus jne) võib olla kasulik tegevus ja võib ka mitte olla.

Samas on e-sig seadmed seest suht lihtsad ja see kes oskab suudab suht kiiresti vea tuvastada ja asja korda teha - ehk siis hind ja ajakulu võivad täitsa balansis olla.

Mis varuosadesse puutub ega neid ükski grantii/remondi ettevõte ühe kaupa sisse ei ostagi :D.

See on jälle koht, et hetkel vbla mahtu veel pole aga kui esimesena turul oled ja seadmed keerulisemaks lähevad siis on eelis.
Kuigi palju lihtsam on seda teenust hakata pakkuma firmal kes juba elektroonika remondi ja garantiiga tegeleb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võin hakata kirjasid laiali saatma a`la seadmel niiskus kahjustus ja ei kuulu garantii alla. Üks teatis 15€ ja kui ikkagi remonti soovitakse siis seadme väärtus x2.

Oled Sa märganud ,et siinsed inimesed üksteisega niimodi käituvad? Iga äri alus on ausus ja oma nime säilitamine. Ei kahtle ,et samsung.lg.apple jne. Võivad nii käituda, aga eesti mastaabis see läbi ei lähe

Hakka ikka sõltumatuks eksperdiks - ekspertiis 50€ ja akti väljastamine 15€ :D

Kui nüüd tõsisemalt, siis paljusid seadmeid ei tasu tihti ära isegi oskajal endal remontida kuna varuosade hankimine läheb kallimaks kui seade ise väärt. Hiljuti oli siin juttu eVicu nupu vahetamisest ja sportlikust huvist sai natuke internetis kaevatud. Selgus, et neid suht spetsiifilisi nuppe on võimalik osta min 100 partiina.... ja mida ülejäänud 99-ga peale hakata, raha all kinni ehk surnud.... lõppkokkuvõttes odavam osta uus seade.

 

 

Oleks ju ilus kui pakun baltikumis eviku garantiid siis saadab evik ise mulle lattu 10 nuppu 10 chippi 10 akut jne. Mis ka suur tootjate puhul kehtib 😉

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa ja kui juba parandamise peale mõelda siis võiks ka juppe müüa - ka atide omasid äkki. 

Nendega on hetkel paras jama kui katki läheb midagi on jupi leidmine suht ajamahukas tegevus - poed neid väga sisse ei võta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa ja kui juba parandamise peale mõelda siis võiks ka juppe müüa - ka atide omasid äkki.

Nendega on hetkel paras jama kui katki läheb midagi on jupi leidmine suht ajamahukas tegevus - poed neid väga sisse ei võta.

🙆 Vähemalt on keegi kes mõtleb kaasa ja nii need asjad arenevad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleks ju ilus kui pakun baltikumis eviku garantiid siis saadab evik ise mulle lattu 10 nuppu 10 chippi 10 akut jne. Mis ka suur tootjate puhul kehtib

 

Tee neile ettepanek, vaata kui viisakalt saadavad... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldiselt Hiina stuffiga on nii et kui mingi istick, m80 läheb pekki, siis on odavam ja lihtsam lihtsalt uus osta. Muidugi kui jutt käib vaporsharkist, sx minist või snow wolfist siis oleks asjal jumet aga nende advanced seadete turu osa on imeväike. Muidugi kui jutt käiks baltic+scandinava+russia keskusest no siis küll jätkuks ka tööd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldiselt Hiina stuffiga on nii et kui mingi istick, m80 läheb pekki, siis on odavam ja lihtsam lihtsalt uus osta. Muidugi kui jutt käib vaporsharkist, sx minist või snow wolfist siis oleks asjal jumet aga nende advanced seadete turu osa on imeväike. Muidugi kui jutt käiks baltic+scandinava+russia keskusest no siis küll jätkuks ka tööd.

Oleneb kas ostsid siit või tellisid ise.Kui tellisid ise 30 euriga plus post ja muud lobud ,aga parandus 20 siis olen kindel ,et iga teine valiks paranduse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvestage paranduse hinda ka logistika siis kindlasti. Juba Eestis ei viitsi keegi sõita +50km, et miskit remonti viia, mis maksab 30eur ja arvatav diagnostika+remont läheb 20eur. Mis me siis kaugematest kohtadest räägime. Aga kes teab, vb on ka jumet. Kõik oleneb sellest, et mis hinnaklassis seadmeid inimestel on, mida remontida kannatab.

 

Tuleb lahendada kerge tõenäosus teooria ülesanne ja pilt selge. Muutujateks on reaalselt parandatavate seadmete hulk, nende riknemise tõenäosus ja teenitav kasum nii tellimuse esitajale kui ka remontijale.

 

Diagnostikat võiks vabalt pakkuda iga normaalne endast lugupidav füüsiline pood. Saab hakkama väikse kruvika komplekti ja testeriga. Diagnostika hind mõelda välja ja pole vajagi eraldi remondikeskust.

Umbes nagu normaalsetes kellapoodides on ka kõrval kohe kellameister. 2-3 poodi Eesti kohta ja töölised välja õpetada ja Eesti turu vajadus kaetud - saavad ka e-poed saata oma asju remonti vajadusel.

Diagnostika hind oma poe kundele näiteks 5eur, e-poe kundedele 6eur vms :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remondist veel selline hea näide. Sul on istick kestnud juba aasta ja aku hakkab surema. Muidu igati super pill ,aga ise vahetama ei hakka. Kas ostad uue aparaadi või maksad aku plus 10 eur töö ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aku vahetus on apsaluutselt teine teema kui plaadipealt vea otsimine.

Näide vōimendist : poes maksab uus u 250-300 euri ,kasutatud kuskil 150 heal juhul . Katkise raja otsimine 60 euri + töötund + remont+ kui Mingi kivi läbi sellevahetus ka . ühesōnaga mōttetu .enda kogemustest näide

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aku vahetus on apsaluutselt teine teema kui plaadipealt vea otsimine.

Näide vōimendist : poes maksab uus u 250-300 euri ,kasutatud kuskil 150 heal juhul . Katkise raja otsimine 60 euri + töötund + remont+ kui Mingi kivi läbi sellevahetus ka . ühesōnaga mōttetu .enda kogemustest näide

Siis läks sul natuke pahasti. Töö tund ja remont on üks hind.Mul läks lamp võimendi taastamine koos varuosadega ja tööga 76 euri NB! Varuosad leiti vene foorumist kuna saada neid polnud kusagilt. Skeem joodeti osaliselt uuele plaadile kuna vana oli katki. 😉

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kui sa nüüd paned lambi ja kivi vōimu ühte pata siis vōikisid teha ka seda meh ja dna 40 puhul

Olen kindel et lampvõimu lamp maksab rohkem kui jaapani kivi kondekast rääkimatta. Kuna nii lampe ega kondekaid ei toodeta sellist seerjat juba pea 30 aastat aga jaapani kive tuleb liinilt minutis 100 tk ja täpselt ühesugused kivid pea kõikides võimudes 😉

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina näen, et selle e-sig remontimise juures on üks probleem selles, et seadmete valik on meeletu ja kasvab väga kiiresti. Kui aint osadele seda teenust pakkuda siis tekib suht kiiresti suhtumine, et ah minu oma niiguinii ei remondita. Kui aga rema aeg pikk (osade ootamise pärast) siis ka ostetakse pigem uus.

Samas on kindlasti ka palju juppe mis erinevatel seadmetel kattub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina näen, et selle e-sig remontimise juures on üks probleem selles, et seadmete valik on meeletu ja kasvab väga kiiresti. Kui aint osadele seda teenust pakkuda siis tekib suht kiiresti suhtumine, et ah minu oma niiguinii ei remondita. Kui aga rema aeg pikk (osade ootamise pärast) siis ka ostetakse pigem uus.

Samas on kindlasti ka palju juppe mis erinevatel seadmetel kattub.

Jah seda ka arvestada, et research on jõle kiire. Seeriad uuenevad nii kiiresti, et selle asemel et remonti viia ostad juba uue, rohkemate funktsioonidega uuema seeria isendi. Sx ja vaporshark on ka muidugi turgu siis kui seade juba aastakese täis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...