Jump to content
E-sigareti foorum
atyrak

Vedeliku segamine

Recommended Posts

Kui ma varem ostsin nikotiiniga baasi ja lisasin maitsestajat ja elu oli ilus :D  Siis on mulle jäänud arusaamatuks, mida ma nüüd tegema pean ja mida kokku segama :D Maitsestajad leidsin vastavatest poodidest, aga kust ülejäänu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Booster + baas kenasti saadaval eraldi.

 

Vaata näiteks maitsepood.ee (on ka teisi). Boostereid saab igast evedeliku poest.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, atyrak said:

Kas ma saan õigesti aru, et VG on taimne glütseriin ja PG on propüleenglükoos?

PG - Propüleenglükool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silma jäi maitsepood.ee ja granmarc.ee. Kummast poest soovitate taimset glütseriini ja propüleenglükooli osta? On keegi mõlemaid varjante proovinud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõlemad ok. Eks maitse asi. 

Ühele alecoq, teisele saku, kolmas ei seedi kumbagi. Asi on maitses :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsiks veel maitsestajate kohta :) Kumba firmat soovitate, kas Capella või  The Flavor Apprentice oma? Ma ise pole kummagi omi proovinud.  Huvitaks siis võimalikult puhta õuna maitse :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 tundi tagasi, raigo83 kirjutas:

Oeh, olgu Jumal sinu vastu armuline!

Sa ei pea ju vaeva nägema ja siia üldse kirjutama :) Võtnud siis järgmine teema mida arutada.

Küsimus oligi selles,et kui ma soovin segada 3mg-st vedelikku 80 ml, siis pean tabeli järgi nikotiini lisama 12 ml või? Boosteri kangus siis 20 mg.

Et kas see tundub loogiline või mitte? Et ma lihtsalt mõnda lahtrit valesti ei täitnud ja mingit jama segu kokku ei keera ja siis seda veel tarbin ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
31 minutit tagasi, atyrak kirjutas:

Sa ei pea ju vaeva nägema ja siia üldse kirjutama :) Võtnud siis järgmine teema mida arutada.

Küsimus oligi selles,et kui ma soovin segada 3mg-st vedelikku 80 ml, siis pean tabeli järgi nikotiini lisama 12 ml või? Boosteri kangus siis 20 mg.

Et kas see tundub loogiline või mitte? Et ma lihtsalt mõnda lahtrit valesti ei täitnud ja mingit jama segu kokku ei keera ja siis seda veel tarbin ka.

Rahu rahu rahu, see oli minu huumor millest keegi aru ei saa. Loomulikult küsi üle, ega selles midagi valesti ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 tund tagasi, atyrak kirjutas:

Küsimus oligi selles,et kui ma soovin segada 3mg-st vedelikku 80 ml, siis pean tabeli järgi nikotiini lisama 12 ml või? Boosteri kangus siis 20 mg.

Et kas see tundub loogiline või mitte? Et ma lihtsalt mõnda lahtrit valesti ei täitnud ja mingit jama segu kokku ei keera ja siis seda veel tarbin ka.

On õige arvutus küll - 68 ml 0mg baasi ja 12ml 20mg boosterit teeb lõppresultaadiks tõepoolest 80 ml 3mg vedelikku

Share this post


Link to post
Share on other sites
59 minutit tagasi, kivi3 kirjutas:

On õige arvutus küll - 68 ml 0mg baasi ja 12ml 20mg boosterit teeb lõppresultaadiks tõepoolest 80 ml 3mg vedelikku

Ok :) siis olen õigel teel

Share this post


Link to post
Share on other sites

soovitud kangus / boosteri kangus = koefitsent

koefitsent x mahuti suurus = boosteri kogus vajalik soovitud kanguse saamiseks

mahuti suurus - boosteri kogus = muu jama kogus

 

N: 5,5mg soovid

5,5/20=0,275

0,275*1234=339,35 ml boosterit vaja, kuna 10ml max, siis 33,9 ehk 34 pudelit vaja

1234-339,35=894,65ml muud jama vaja lisada - vesi, maitsed, PG ja VG peamiselt...

 

Lõpptulemuseks saad 1,234L 5,5mg valmis püha vedeliku...

 

 

Ei pea kasutama peeneid kodulehti isegi :) 

 

edu segamisel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei hakka uut teemat kiire soovituse jaoks tegema. Nimelt on ilmad juba külmad ja veedan enamuse päevadest väljaspool tubaseid tingimusi. Tundub, et mu vg kraam võiks e-vedeliku asemel e-tarretise nime kanda. Mida oleks kõige targem vedeldamiseks kasutada? PG-d tuleb liiga palju lisada ja hakkab kurgule. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...