Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum
Colinss

Colinss vedelikud

Recommended Posts

Tervist!

Ehk oskate öelda poode, kus Colinss vedelikke müüakse. Neid hakkab järjest enam ära kaduma igast tanklatest jne. Piirkonnad: Tartu, Tallinn.

Võite ühtlasi soovitada ka mõnda head külma ja tugeva laksuga mentooli vedla. Enamus, mida proovinud olen, on klaaskommi maitsega.

Tänud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tubakamaitselised maitsestajad on pikka aega olnud Eesti poodides vaeslapse osas - st. neid eriti vist poed ei tahtnud müüa. ( Vaata näiteks selsamal lehel reklaamitav pood  :)   )   Tulevikus võibolla saab tubakamaitselisi mõnest allesjäävast e-sigareti poest koos aktsiisiga.  :( 

Võib olla on mingi aja pärast ainus võimalus net vedelikke (natural extrcted tobacco) tarbida, st- pmst ise  tubakalehti leotade jne.  Oo õudust !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega midagi head praegu müügil tõesti ei ole. Kunagi epiip.ee müüs suures valikus eCig Hellas tubaka maitselisi maitsestajaid. Neist kõige parem oli eCog Hellas Black Label Cogarillo. Ei tea miks aga epiip.ee lõpetas nende müügi. Mõned kuud tagasi ostsin TPA Cogarillo maitsestaja ja see oli täielik p...sk. Kui keegi peaks Kreekasse minema, siis võite kaasa haarata mingi liiter Black Label Cigarillo maitsestajat, ostan terve liitri ära 😊

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud!

Colinssil tubakas ka olemas, aga lihtsalt järkjärgult kaovad poodide/tanklate sortimendist ära ja ei oska kuskilt enam otsida. 

Aga kui nüüd konkreetselt mentoolist rääkida, siis millist maitsestajat soovitada oskate, mis annaks hea külma laksu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii. Olen leidnud endale hea maitsestaja, mis annab selle hea külma laksu. Liquid labori hardcore menthol. Aga seda pole hetkel saada, pidi alles 2 nädala pärast tulema. Kas kellelgi on midagi sarnast soovitada mulle? St maitsestajat, mis annab selle külma tugeva laksu ja millel ei oleks intensiivset klaaskommi v tictaci maitset juures, mis ausaltöeldes südame pahaks ajab. 
Tänud juba ette!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse


×