Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

eVic arutlus ja probleemid

Recommended Posts

nu vot ,aga kui pole sellist edevat jaama on tavaline kolb siis nats nikerdamist ikka on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjah, mul piisavalt palju aastaringselt alati nikerdamist olnud ja see jootejaama soetamine oligati mõistlik mõte. Kui kord aasta/kahe jooksul vaja läheb siis loomulikult mõttetult kulutatud raha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjah, mul piisavalt palju aastaringselt alati nikerdamist olnud ja see jootejaama soetamine oligati mõistlik mõte. Kui kord aasta/kahe jooksul vaja läheb siis loomulikult mõttetult kulutatud raha.

milline see normaalne yldse on?

ma tean vaid suuri kobakaid jootekolbe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oppa, täna sain ka pooleks oma evic'i(u?) mõlemad traadid ka lahti, ja kolb endal nii suur et sellega sinna vahele ei maksa surkida, peab väiksema sebima niikaua siis eGo peal:/

parem mine osta omale fluxi (€10 pudel kestab igavesti) ja happele vastu pidav pisike pintsel, siis võid ka pliidiga trükiplaate joota

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hazaril õigus, isegi tikkpeene kolbiga raske joota, kui õigeid võtteid ei kasuta. Põhiline ikkagist puhas pind ning jootepastas.

Oma viis aastat kogemust endal, nii mikroskoobi all, kui palja silmaga.

Enda vanat Ego-c twist akut sai ka maal hädakorras kolmkümmend aastat vana labida ning vaiguga parandatud.(Loomulikult ei jäänud tulemus nii hea, kui korraliku pasta ja kolviga, kuid kõik normaalsuse piires) (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul on kaks ego pulka juppideks, mina parandamisega hakkama ei saanud, äkki siis on keegi kes need korda teeks, oleks ülimalt tänulik ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal on eVic juba vähemalt viis korda nii pilbasteks lennanud, et ime üldse et koos seisab. Joodetud on ka juba 4 korda. Kokku ka enam ei käi vaid seisab teibiga jeeli jeeli koos. Reaalsus on see, et tunduvalt odavam Vamo on palju võimsam relv tegelt (mis mul samuti juppidena aknalaual seisab :D ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal on eVic juba vähemalt viis korda nii pilbasteks lennanud, et ime üldse et koos seisab. Joodetud on ka juba 4 korda. Kokku ka enam ei käi vaid seisab teibiga jeeli jeeli koos. Reaalsus on see, et tunduvalt odavam Vamo on palju võimsam relv tegelt (mis mul samuti juppidena aknalaual seisab :D ).

Uuel eVic'ul on ülemine osa (see, kus klemmid) alumise küljes kahe kruviga kinni. Teoorias peaks see kõvemini kinni hoidma, praktikas ei tea, sest pole uut veel kasutusele võtnud ega maha pillanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal on eVic juba vähemalt viis korda nii pilbasteks lennanud, et ime üldse et koos seisab. Joodetud on ka juba 4 korda. Kokku ka enam ei käi vaid seisab teibiga jeeli jeeli koos. Reaalsus on see, et tunduvalt odavam Vamo on palju võimsam relv tegelt (mis mul samuti juppidena aknalaual seisab :D ).

Uuel eVic'ul on ülemine osa (see, kus klemmid) alumise küljes kahe kruviga kinni. Teoorias peaks see kõvemini kinni hoidma, praktikas ei tea, sest pole uut veel kasutusele võtnud ega maha pillanud.

milline see uus veel on ? :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täspelt samasugune nagu vana aga konstruktsiooni on kruvi ilmunud ;)

ja kas neil ka erinevad seeria nr vms?

Kuidas ma tellimisel vahet teeks :lol:

Mitte et ma nyyd tellima hakkaks, aga ikkagi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul kukkus maha ja mul on vist uuem, kruvid olemas jah

Ja kuidas kukkumise üle elas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väike-Maarja kant

 

-- 18 Juul 2013 23:55 --

 

Tavaliselt ma pole koba a nä kukkus ikka :lol:

Off-Topic :
kas sa olid too sell, kelle kõrval ma sõitsin bussis koeraverre?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...