Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

eVic arutlus ja probleemid

Recommended Posts

Suvaline juhe, millel micro-USB pistik küljes, sobib.

Voldid selles on standard, (milli)amprid on erinevad ja mida vähem neid on, seda kauem kestab laadimine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

peale pühasid peaks tulema liikvele need uued evic tuubid kah mis teevad asja üleni mustaks :)

siis peaks olema küll omadega mäel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellel tarkavara masinat ära ei tunne , siis ....

•Right click on MVR icon

•select properties

•select compatibility tab

•Check the box that says “run this program as administrator”

•Click save

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutan hetkel 3400mah akut, eile hommikul kell 7 võtsin laadimast ja panin puffid nulli.

Kasutasin eile kella 7 hommikul kella 00.30, täna samuti 7 hommikust, hetkel veel 32 % alles.

Tundub, et aku kestab ehk natukene kauem. Samas tõmmatud 430 puffi ja alles 270 :roll:

Samsa akuga sain 850 puffi(orikas 2600). Seda ytlen kyll, et puffid on pikemaks läinud, 5-7s.

Samas, aparaat regab ka 1 sek puffid ära.

Plus seda ka, et väljas palju viibinud, sest olen pidanud bussiga tööl käima, see lyhendab ka ehk mahtuvust.

 

Keegi veel testinud panasonicu 3400mah akut kestvuse suhes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle tundub nagu kestaks paremini .. ag see võib vabalt ainult tunne olla. Nagunii on 3 akut - üks tööl laadijas, teine kodus laadijas ja kolmas suitsu sees. Kui 50% kanti jõuab siis viskan juba täis aku sisse..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei tasu muretseda, eks nende akudega on nii ja naa. Ise sain ka oma 1200mah akuga mööda perset kuna tulemus on veel sitem kui peleoni 900mah :?

Endal on kaks peleoni 900 akut ja üks töötab tegelt päris hästi (keskelt läbi 250 laksu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul see 3400 mAh aku kestab ca. 1000 puffi - päris tühjaks pole lasknud ca. 15-20 % peal olen laadima pannud. Laksu pikkus ca. 3-4s.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pean nüüd välja mõtlema mis mul ikkagi akut sööb.

Efest 800mah IMR igatahes saab ise tühjaks kui on ühendatud EVIC'i külge. Ehk siis kui hommikul on 100% ja "power off" ning õhtul panen "power on" ja on a'la 20% alles ainult.

Täna tegin testi - hommikul 100% ja ühendasin aku evic'i külge ainult siis kui tõmbasin ning peale tõmbamist kohe kruttisin küljest ära - nüüd õhtul peale 100puffi on 50% alles...

 

Peaks peleoni 900mah akuga ka proovima mida ma pole 1.5-2 nädalat kasutanud.

 

Ei leidnud kusagilt netist taolist probleemi kellegil teisel evic'ga.

 

2600st polegi kasutanud ammu ammu. ei meeldi see vorst.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul küll 3400 aku nii ei tühjene. Tööl kasutan Joye Flat upgradet ja kodus eVic'i. Ööseks panen ka pover off ja miskit ei vähene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul see 3400 mAh aku kestab ca. 1000 puffi - päris tühjaks pole lasknud ca. 15-20 % peal olen laadima pannud. Laksu pikkus ca. 3-4s.

mul mitte (N)

ja ytleks ausalt, et kestab sama kaua kui orkias ajaliselt.

 

ok, paar korda veel vaja testida, aga see pana on suht saast tänase seisukohalt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin eile õhtul kl23 sisse selle peleoni 900mah aku mis oli 1.5-2nädalat täislaetuna taskus vedelenud.

Näitas 100% , tõmbasin 30puffi ja panin power off ning praegu on 81% alles. No midagi nagu oleks kadunud aga mitte nii nagu efest'i akuga. Samas kus on loogika? Efesti aku üksinda ei vähene kuid evic'i külge ühendatuna (ja power off) kaob 12 tunniga 100% pealt 20% peale ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vigane aku vist, laeb ennast tühjaks. niisama kui väljas on kaotab ka protsenti?

Lisaks keera vicult pea maha ja pane lihtsalt sinna aku osasse aku sisse - kas siis ka väheneb ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahepeal repordib eVic täis akut peaaegu tühjana (näitab 20% ja natuke hiljem tagasi 95%). Alla 90% pealt pole seda täheldanud (2600mAh originaalaku).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma eelmises postis kirjutasin , et kui igakord peale tómbamist aku lahti ühendasin siis ei vähenend iseenesest.

 

EDIT: ei see on ikka mingi selle EFESTi 800se aku viga. masmre - sul kõik okei?

Peleoni 900se aku panin eile suht samal ajal külge ja praeguseks olen 95 puffi tõmmanud ööpäevaga ning 50% akut alles (suht täpselt nagu peab). koguaeg on aku küljes olnud ja lihtsalt power off pannud.

 

huvitav miks see 800ne aku evici küljes ise tühjeneb? samas kui ta küljest ära keerata siis ei tühjene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pole neid väiksemaid nüüd eViciga kasutanud, aga joye flatis kestab küll 2 päeva ilma probleemideta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks mu evic piniseb ka siis kui ta on "power off" ?

Kõrva vastu panna siis on kuulda ühtlat pininat ja iga 2 sekundit tagant kerget kriuksu nii sleep kui power off asendis. ainult siis ei ole kui "main screeni pilt on ees".

 

mõlema mini akuga proovisin just :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oled sa proovinud talle reset teha ja softi uuesti panna? Joyetech lehel oli mingi õpetus.

Minu oma piniseb kohati peale tõmbamist mingi aja.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peab neile ikka kirjutama, suht närvi ajab, kui 20% juures pildi tasku viskab. Aku tagant ja tagasi, siis saab ca 10% veel tirida. Täna viskas juba 35% juures pildi tasku .hetkel 25 ja kestab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas te oma seeria numbreid olete kontrollinud? Äkki teil need praak pead, mis tagasi kutsuti... Ametlikul lehel kirjas see ka. Seal oli veel mingi menüüs liikumise aeglus vist probleemiks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...