Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

eVic arutlus ja probleemid

Recommended Posts

Kas te oma seeria numbreid olete kontrollinud? Äkki teil need praak pead, mis tagasi kutsuti... Ametlikul lehel kirjas see ka. Seal oli veel mingi menüüs liikumise aeglus vist probleemiks.

ei ole kontrollinud. Vaatan yle.

Edit

Toode on õige igatahes

Saad äkki täpset linki jagada, ei leia seda juttu vigaste peade kohta

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei kujuta ette kas see beta soft ei või teil hetkel kalada?

Kalas ka vana softiga see väljalülitumine.

Saatsin igatahes kirja neile. Mu evic igatahes nendesse vahemikku ei sobinud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesus - pane vastu kõrva enda oma. Kas sul ei pinise/vilise?

Kirjutasid mu omast ka? Et viliseb isegi siis kui power off ja teeb iga 2 sekundi tagant krõpsu ning sööb akusi tühjemaks.

 

Samas mul alguses seda viga ei old.

Pärast kodus proovin seda mingit resetti ja uuesti softi peale lasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul hakkab evic peese minema :roll:

Rõngas jääb nagu kinni vahepeal. 75% juhtudel on seda võimatu keerata ja vahel jääb näiteks yhele poole peale (N)

Pm ta liigub, aga nagu oleks mingid asjad kuullaagrite vahele sattunud.

Kas seda pead yldse lahti on võimalik võtta ilma haamrita?

Share this post


Link to post
Share on other sites

rohkem keerde spiraalis annab paremat mekki?

teoreetiliselt tuleb rohkem auru ilma põletamata kuna soojus ühtlasemalt jaotatud

Share this post


Link to post
Share on other sites

jopakolla, viviga imelik kõrbekas isegi madalal wattidel coil õhtal omadega 2,4? cex 1,8om otsa ja 7w prooviks, toss tahab ära tappa :D coili seda mütsi ka peal pole (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lugesin sellist asja sommide foorumis, et kui on aku laadimise probleemid, siis peaks vana firmware (1.1) peale laskma ja siis uuesti 1.2 beta. Pidavat aitama. Äkki aitab ka muidu aku anomaaliate puhul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lugesin sellist asja sommide foorumis, et kui on aku laadimise probleemid, siis peaks vana firmware (1.1) peale laskma ja siis uuesti 1.2 beta. Pidavat aitama. Äkki aitab ka muidu aku anomaaliate puhul.

Ma ei saa hästi aru kuidas see midagi muutma peaks... On seal foorumis mingi põhjendus ka kirjas? Ma kahjuks ei oska soome keelt et ise seda teemat otsida/lugeda.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh, seletust eriti polnud, aga eks see mingit moodi ikka on firmwarega seotud, kui aitas uuesti paigaldamine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik teavad, et eVic näitab ka kella. Ise eriti tihti just sealt ei vaata, aga täna avastasin, et mul seal kell vale. Käib ette natuke. Paari nädalaga on 3 minutit valeks läinud. On keegi veel miskit sellist täheldanud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul näitab praegu ajaks 00:00 ja tundub, et on täiesti seisma jäänud. Kasutanud olen 3 päeva ja akut pole kordagi tagant võtnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta aku tagant ära ja pane uuesti külge, kui siis ei muutu kell, ühenda arvutiga ja pane õigeks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul näiteks jookseb ta kokku siis kui panen otse eVic'i seest kella õigeks. Kui arvutist panen, siis on kõik ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul näiteks jookseb ta kokku siis kui panen otse eVic'i seest kella õigeks. Kui arvutist panen, siis on kõik ok.

mul täna jooksis samuti ( hakkasin vaatama peale siinset sõnumit).

samas aku tagant ja tagasi, siis lasi panna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis need VV/VW/MVR tähendavad ja kas sellist võimalust pole, et saaks ise aru, kui ma imema hakkan?

Kas see voltide ja wattide muutmine annab eraldi midagi või see käib koos?

 

Veel huvitab see, et kui panen teise vedeliku, kas siis vahepeal pean selle süsteemi seal puhtaks pesema või lihtsalt kallan uue peale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui volte muudad, siis watid muutuvad ise automaatselt ja vastupidi. MVR on my vapor record. Paned arvutis omal automaat reziimi paika ja siis kui vajutad nuppu, siis ta automaatselt annab sulle need watid või voldid mis sai valitud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...