Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

eVic arutlus ja probleemid

Recommended Posts

mind on natukene häirima hakanud see 5V/11W piirang. Mingi päev keerasin 3.3 oomise coili mis andis mõnusat laksu, aga oleks tahtnud vähe wati veel anda. Ei teagi mis see täpselt on, mis teeb selle suurema takistusega coli paremaks, rohkem keerde spiraalis annab paremat mekki?

Eks ta nii hakkab tulema - õnneks endale pole veel mingeid piiranguid tulnud mis häiriks. Võtan kuu lõpus vist sigelei Zmaxi kah endale ligi (ei tea kas oled ekraaiga või vana hea 3x digit blue :D lihtsalt lahe oleks

 

neil ei tohiks mingeid piiranduid olla.

 

 

sellest 2600mah akust on rohkem kui küll. isegi pikalt tõmmates ja palju tõmmates kestab 2 päeva ikka ära (ma tahaks näha kes tõmbab 700-800 korda päevas :D

 

Enamus päevad ongi 700-800 juures :D

Kui väljas käisin tuli 1200 ka ära

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korra viskas 3,4oomi, aga siis läks tagasi 1,9 peale. Võibolla oli alt märg, mis iganes. Aga seda vaid korra näinud.

Varsti soovitakse ehk juba suitsuandurist 9v patakas taha panna :lol:

Üle pole mõtet ka pingutada

 

teisel päeval ma tõmbasin 850 pauku ära, nii prooviks , muidu läheb nats vähem.

 

õige pilt

Posted Image

ikka kuidagi väga vähe

50 per day?

 

Edit:

Mul ikkagi aparaadi softiga mingi kamm. Jälle nats alla 20% ja viskab pildi tasku, et tyhi.

Aku tagant ära ja tagasi ja ime lõbusalt edasi.

Mingit adret vms on kuhu sellest jamast teavitada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ikkagi aparaadi softiga mingi kamm. Jälle nats alla 20% ja viskab pildi tasku, et tyhi.

Aku tagant ära ja tagasi ja ime lõbusalt edasi.

Mingit adret vms on kuhu sellest jamast teavitada?

Mis akut kasutad? Äkki on aku hoopis imelik. Kas oled teisi akusi proovinud? Bugidest saad joye kodulehe kaudu vast teada anda neile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui see peleoni 900mah siis mul suri ju üks täiesti ära peale 4 korda laadimist.

Ei võt kuidagi pilti ette ja igakord kui laadija ühendasin siis hakkas suvalise % pealt laadima (61, 77, 90, 95 jne). Korra väga palju klõpsides ja kaablit lahti/kokku ühendades sain pildi ette ja siis näitas 77c temp ning muid lollusi :D

 

No nüüd sain n.ö. garantiikorras uue aga jätangi selle tagavaru akuks taskusse. Põhiakuna nüüd efest'i 800mah imr mida masmre kiitis. peaks olema "suurema vurtsuga" ja igatahes praegu esimene täis-tühjaks laadimine kestis isegi törts üle 200 puffi (võrreldes 190-200 selle peleoni 900ga).

 

jutu mõte - ehk tõesti on viga akus ja need pole teab mis kvaliteetsed siis ...

 

ülaltoodud teleskoop näeb päris huvitav välja aga endale ei oskaks midagi muud tahta peale selle , et põhjakork ja pealmine "suur kork" võiks musta värvi olla. noja vivi võiks hästi töödata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mul ikkagi aparaadi softiga mingi kamm. Jälle nats alla 20% ja viskab pildi tasku, et tyhi.

Aku tagant ära ja tagasi ja ime lõbusalt edasi.

Mingit adret vms on kuhu sellest jamast teavitada?

Mis akut kasutad? Äkki on aku hoopis imelik. Kas oled teisi akusi proovinud? Bugidest saad joye kodulehe kaudu vast teada anda neile.
orikas aku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul paneb ka pildi tasku ennem kui tühjaks saab, vahest 17%, vahest rohkemgi. Neid akusi ei tohigi päris tühjaks lasta ja kuna evic'il on kaitse peal, siis ta lülitab välja lihtsalt, kui aku on 3,4 voldi peale jõudnud. Lavatube teeb ka niimodi. Paned uuesti käima, siis jälle nats käib ja jälle välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow..kui ego-t akult evicile kolides algul ei saanudki aru, kui palju parem see on siis..

Olude sunnil tavalise aku peal tundub ikka päris kole. Praegune vedelik tahaks oluliselt rohkem volti saada, et korralik maitse/toss oleks :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

see smail end kork kyll eriti turvaline ei tundu, kui kuhugile vedeliku sisse peaks aparaadi asetama (esiga)

mul oli fyysika koolis 3----------, aga vedelik ja elekter eriti sõbrad ei tohiks olla (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

see smail end kork kyll eriti turvaline ei tundu, kui kuhugile vedeliku sisse peaks aparaadi asetama (esiga)

mul oli fyysika koolis 3----------, aga vedelik ja elekter eriti sõbrad ei tohiks olla (psühho)

Tal ju praegu ka põhjakorgis auk sees, seal vahet pole ju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auk on seal tegelikult selleks, et kui ekstreemjuhul akuga miskit väga metsa läheb (lühis+kaitselülitus miskipärast ei funka) ja seetõttu mingisugust gaasi sealt suures koguses erituma hakkab, oleks väiksem tõenäousus, et asi käes õhku lendab. Võimalus muidugi kaduvväike, aga eelistaks ikka mulgustatud varianti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mhmh..olen ajaviiteks üritanud Li-ion kui ka LiFePO4 akusid suitsema ajada(lühis, füüsiline vigastamine). Ei ole õnnestunud, selleks vist ikka sigapalju kokkulangevusi vaja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mhmh..olen ajaviiteks üritanud Li-ion kui ka LiFePO4 akusid suitsema ajada(lühis, füüsiline vigastamine). Ei ole õnnestunud, selleks vist ikka sigapalju kokkulangevusi vaja ;)

Proovi nimh aku laadijaga laadida, pehme kestaga liitium akust saab nii leegi välja küll. Võibolla need kõvema kestaga on vastupidavamad.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

see smail end kork kyll eriti turvaline ei tundu, kui kuhugile vedeliku sisse peaks aparaadi asetama (esiga)

mul oli fyysika koolis 3----------, aga vedelik ja elekter eriti sõbrad ei tohiks olla (psühho)

Tal ju praegu ka põhjakorgis auk sees, seal vahet pole ju.
krt on jah pisike auk :lol: , tyr mul see märkamata jäi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rahvas, mis arvate väiksest gruppikast. Ostaks pink mulest mõned roostevabad korgid, topcapid ja kered?

Ise tahaks kohe miskit võtta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rahvas, mis arvate väiksest gruppikast. Ostaks pink mulest mõned roostevabad korgid, topcapid ja kered?

Ise tahaks kohe miskit võtta..

kahtlaselt bling-bling. võiks matt olla, see särab nagu särakyynal :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna ma ennast elektri teemal totaalselt võhikuks pean , siis küsin kas 5V , 1,5A micro usb otsaga seinalaadia sobiks evicile ( üritaks kola hulka minimiseerida ja selline eksemplar oli tahvelarvutiga kaasas ) :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...