Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

Tere,

 

Kristjan Pärnust. E-sigaretti hakkasin tarvitama umbes 4 kuud tagasi naise vigisemise peale, et tava suitsu tõmmates pidin haisema nagu tuhatoos :D 1 kuuga harjusin ära e-sigaretiga ja nüüd ainult selle otsas istungi. Naise nakatasin ka ära muideks :) Hetkel kogemused ainult ego tüüpi e-sigarettidega. Tahaks osta endale midagi etemat aga selleks liiga võhik. Foorumist olen otsinud, et millist tasuks soetada aga jube spetsiifiline jutt ja midagi ei mõika :D Ego aurustajatega pidevalt mul mingi kamm.... ei tossa korralikult ja nädalaga annavad otsad. Ehk oskab keegi nõu anda, millist e-sigaretti soetada tasub? Mis tossab korralikult ja maitse oleks tunda.

Igatahes siin foorumis olen igapäevane uudistaja :) Keep up the good works :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ego aku otsa saab enamus clearosid panna, iseasi kuidas see asi lõpuks välja näeb. Kanger EVOD on minu jaoks täiesti toimiv väike clearo. Coilid ei kesta küll eriti kaua, aga need on vahetatavad ja ei maksa ka palju. Innokin iClear 30 on siiani parim mida kasutanud olen ja selle coilid kestavad ka mul kõige kauem, umbes 2 nädalat.

Kaua aega läheb, enne kui kärsakat tulema hakkab, sõltub clearost ja vedelikust. Coili peale jäävad vedeliku jäägid ja need hakkavad seal kärssama.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

 

Silver Tallinnast. Tavalisi sigarette olen suitsetanud juba 17 aastat ja reeglina pakk päevas. Viimased aastad olin punase Kent'i peal. E-sigaretist olin jutte kuulnud ja paar korda varem ka katsetanud aga erilist muljet ei olnud jätnud. Umbes nädal tagasi hakkasin netist mingil põhjusel siiski asja uurima. Sain selgeks, et mingit jama ostes ei pruugigi see E-sigarettidele lõplik õleminek õnnestuda. Seega vaatasin siis juba korralikumaid aparaate. Eile leidsin netist eVic müügikuulutuse. Sobiv komplekt oli kohe Tallinnas olemas. U. 24 tundi tagasi sain selle omanikuks. Ostsin koos Vivi Nova V2 clearoga, millel oli sees 2 ohm atomisaator. Lisaks ostsin juurde kaks 2,8 ohm tagavara atomisaatorit ja kolm korda 20 ml Joyetech vedelikud (Tobacco-M; Desert-M ja USA MIX-M), mis kõik 11mg nikotiinisisaldusega. Esimesena valasin müüja soovitusel sisse USA Mix-M vedeliku, see on sellise pähkli maitsega. Kodus tegin ka eVic programmiuuenduse versioonile 1.3. Ööpäeva jooksul on vedelikku kulunud u. 2,7 ml. Selle ajaga olen teinud 355 mahvi. Volte olen erinevaid katsetanud aga hoidnud enamasti siiski u. 4,7 juures.

 

Nüüd siis ka esimesed muljed:

1. eVic on SUUR. Otsin juba väiksema aku ja otsiku lahendust, mis võtaks sigaretti 19 cm pikkusest u. 6 cm maha. Siis oleks seda normaalsem kaasas kanda.

2. USA MIX-M segu on üpris jälk. Päeva jooksul olen sellega juba harjuma hakanud aga tahaks juba teisi proovida. Kui ma erinevaid segada ei soovi, kas pean siis vanast segust u. 0,5 ml lihtsalt minema viskama? Kuivaks paaki suitsetada ju ei tohi?

3. Olen suutnud olla see 24h ilma tavasuitsuta ja see ei ole mind piinlema pannud. Ehks siis see on hea märk.

4. Tunne on selline, et ma olen vist eVic suitsetamisest tiba "laksu" all. Ei tea kas siis liiga palju nikotiini või siis lihtsalt tõmban kopsu tavapärasest palju rohkem õhku suitsetades ja tekib hapniku üleküllastus. Iga juhul selline flegma tunne on ja kõigest on suht pohh... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silver. Oled õigel järjel. Varustus on superb. Keep it going :)

Proovi erinevaid maitseid ning leia omale see õige takistuse/pinge suhe.

Olen üle kahe kuu ilma analoog sigaretita ja ei igatse absoluUuuUtselt :)

Tõmban ego-t akuga ce4 clearot ning ry4-ja vedeliku (enamasti). Kibelen juba parema varustuse peale :)

Algul on harjumatu, paffid nagu segane. ml läheb ml järel. Paari päevaga saad järjele :lol:

Tuttav on ennast lausa nii üle tõmmanud et enam ei taha e-plärust midagi kuulda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eVic on SUUR. Otsin juba väiksema aku ja otsiku lahendust

(teretule)

 

Saab lühemaks teha: Evic Mod 18350 akule http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1971

Universaalne laadija (kui sul veel pole) http://www.peleon.pl/product.php?id_product=2025

 

Neid asju saad ise tellida või osaleda Spezi abiga ühistellimuses (vt Äri/Ühistellimused Peleonist) ;)

 

Minu kui endise paadunud suitsetaja lemmikvedelik on senini Joyetech RY4 16mg/VG http://www.joyetech.com/product/details.php?gno=87 (seda saad ka Peleonist). Lisaks soovitaks EVOD BCC clearo ka muretseda, et õige RY4 maitse kätte saada :D

 

Edu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere tulemast kristjanm ja Silwer (Y)

(teretule)(teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere.

Mario Järvamaalt ;) Olen u.11aastat suitsetaja olnud ja keskmiselt 1 pakk kesmise kangusega suitsu päevas(sinine bond), on ka rohkem ja on ka vähem tehtud. Ausalt õeldes suitsedada meeldib aga jh tervist oleks vaja rohkem hoida ja võhma oleks juurde vaja.

Olen e-sigariga ka varem kokku puutunud aga pole olnud seda õiget aparaati ja ka vedeliku ja sellepärast pole midagi positiivset olnud.

Aga nüüd kuna on endal tekinud suurem vajadus suitsetamisest loobuda siis olen viimased paar nädalat uurinud ringi (h2k) ja otsustanud ikkagi kindlalt e-sigarile üle minna (Y) nädala lõpus peaks saama selle siis kätte http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1958 ja mõned 18mg kangused vedelikud samuti väga loodan et ehk õnnestub üle minna (esiga) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hea komplekt alustuseks aga küll sa avastad mod akud ja paremad clearod :)

 

Igaljuhul (teretule)

Kui aus olla siis juba väikesed mõted peas et kodus kasutuseks midagi korralikumat võtta äki klaasist clearo et saax sidruni vms vedelikku julgelt t6mmata (olen yldiselt sellise sidruni laimi jne fänn) ja korralik mod akku....

Aga k6igepealt pean eGo-tega sinapeale saama siis tulevikus ka kindel plaan midagi paremat ja kindlamat muretseda :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

Olen Avo ja elan Tapal. Siia foorumisse sattusin Militari mahitusel ja olen siit juba palju tarkusi ammutanud. Olen oma elust 36 aastat suitsu tõmmanud ja e-sigaretist ei osanud midagi pidada, kuni sünnipäeval pisteti sihtotstarbeline ümbrik pihku ning öeldi, et see on e-sigaret. Nii ostsingi esimese ego (CE4) sigareti ja kuni siiani tõmbasin vaheldumisi päris suitsuga. Praegu läksin üle MT3-le. Nüüd on juba viies päev ainult e-sigaretil ja vähemalt praegu ei tunne päris suitsust puudust. Loodan, et see nii jääbki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

Olen Avo ja elan Tapal. Siia foorumisse sattusin Militari mahitusel ja olen siit juba palju tarkusi ammutanud. Olen oma elust 36 aastat suitsu tõmmanud ja e-sigaretist ei osanud midagi pidada, kuni sünnipäeval pisteti sihtotstarbeline ümbrik pihku ning öeldi, et see on e-sigaret. Nii ostsingi esimese ego (CE4) sigareti ja kuni siiani tõmbasin vaheldumisi päris suitsuga. Praegu läksin üle MT3-le. Nüüd on juba viies päev ainult e-sigaretil ja vähemalt praegu ei tunne päris suitsust puudust. Loodan, et see nii jääbki.

(teretule)(esiga)

 

Loodetavasti jääb nii. Päris suits tundub mõne aja möödudes suisa vastik ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

Olen Avo ja elan Tapal. Siia foorumisse sattusin Militari mahitusel ja olen siit juba palju tarkusi ammutanud. Olen oma elust 36 aastat suitsu tõmmanud ja e-sigaretist ei osanud midagi pidada, kuni sünnipäeval pisteti sihtotstarbeline ümbrik pihku ning öeldi, et see on e-sigaret. Nii ostsingi esimese ego (CE4) sigareti ja kuni siiani tõmbasin vaheldumisi päris suitsuga. Praegu läksin üle MT3-le. Nüüd on juba viies päev ainult e-sigaretil ja vähemalt praegu ei tunne päris suitsust puudust. Loodan, et see nii jääbki.

Edu sulle ja loodan samuti et jääbki nii,ise endal tüpselt sama olukord :)

Mul küll alles teine päev e-sigariga aga juba on õnnestunud kahele s6brale kh pisik sisse ajada kuna olen andnud proovida et kuidas ikka asi on :D 18mg nikotiini vedelikus ja ajas yhe s6bra täitsa k6hima :D

 

Veelkord edu sulle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

Olen Tauno Tallinnast ja siin Teie seas uus. Hakkas huvitama e-sigaret, aga ei oska millestki kinni haarata.

Äkki teadjamad soovitavad mulle alustuseks ka mingit head komplekti.

Tänud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

(teretule)

ja ma arvan et kontakteeru kasutaja Spezz temal on ehk üht teist pakkuda, mis tal koheselt ka olemas on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

Olen Tauno Tallinnast ja siin Teie seas uus. Hakkas huvitama e-sigaret, aga ei oska millestki kinni haarata.

Äkki teadjamad soovitavad mulle alustuseks ka mingit head komplekti.

Tänud!

kui suur eelarve on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas tahad väikest või sobib ka suurem komplekt? suurem on üldjuhul parema maitse ja auru omadustega ja aku kestab kauem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...