Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

väiksemaid komplekte ka soovituseks:

1. m-spezzi-sahtel-t65.html - Spezz'i sahtel, ta aitab sul kindlasti midagi head komplekteerida ja kindlasti jagab ka hüva nõu ;)

2. http://parim.ee/koduleht/buytec (komplektide alla ainukene) - üldise turuhinnaga on see natukene kallis, Jazz poes komplekteerides saaks odavamalt. puuduseks on et seda ei saa kasutada laadimise ajal - ehk teist akut on juurde vaja.

3. http://www.fastvape.eu/innokin-esigaret ... -p-28.html - sellel ei saa volte reguleerida aga saab ka laadimise ajal kasutada. voltide reguleerimine kasulik kui rohkem auru ja maitset tahad saada.

4. muua-ego-twist-aku-t288.html - siit saaks odalav komplekti kokku. twist + evod, puudu veel laadija. aga sama probleem mis esimesel, ehk laadimise ajal ei saa kasutada.

 

lisaks on vedelikku vaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu siis mina voovitaks seda:

http://www.fastvape.eu/vamo-stardikomplekt-p-26.html

kahjuks on see küll Jazz'l hetkel otsas aga uuri temalt kuna jälle tuleb

 

aga see on päris suur, soovitan uurida veel youtubest lisaks Vamo kohta

Vamo komplektid peaksid homme lattu jõudma jälle.

 

Kui suurus on oluline, siis Innokin iTaste VV on minu meelest asjalikum kui eGo-C Twist.

http://www.fastvape.eu/innokin-itaste-express-p-9.html

 

siis läheb tal üle 80 eur, Jazz poes vist ainukesena see eestis olemas 95 eur, sinna juurde vaja clearo ja vedelikku

evic: http://www.fastvape.eu/joyetech-evic-p-14.html

95.- miinus foorumi soodustus on ~85.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

praegu sul olemas selle hinnaga? saan aru et ta vist kohe tahab võtta midagi

Ei loe kuskilt välja, et põleks :)

Hetkel kohal pole, reedel peaks saabuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Y) reede lähedal isegi kui tal põlema peaks

 

nüüd keerasid jälle Jazz'i äri tuksi, hate mail tulemas nagunii :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Või siis eVic - lihtsam volte/watte seada.

siis läheb tal üle 80 eur, Jazz poes vist ainukesena see eestis olemas 95 eur, sinna juurde vaja clearo ja vedelikku

evic: http://www.fastvape.eu/joyetech-evic-p-14.html

eVic on 67€

Lisandub siis vabalt valitud clearo ja vedelik.

67.- on eVic karbis või juppidest kokku pandud?

 

nüüd keerasid jälle Jazz'i äri tuksi, hate mail tulemas nagunii :)

Ma olen Spezz'iga (üle ootuste) hästi läbi saanud siiani, ei usu et hate maili keegi kellegile saadab. See siin ju nö vaba teema, ma usun et kõik võivad oma tooteid pakkuda mõistuse piires. Mina ise üritan üldiselt madalat profiili hoida, enne kirjutasin siia ainult selle pärast et Mel pakkus minu poest midagi. Kui keegi päris kellegi teise teemasse oma asju pakkuma läheb, siis see pole ehk kuigi ilus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud aktiivse arutelu üle, aga praegu ei ole tulekahju :) , Äkki härra Spezz komplekteeriks mulle midagi ja enda maitse kohast vedelikku ka (ole täielik võhik selles vallas :cry: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juppidest ikka, karbiversioonil pole mu nägemuse järgi mitte mingit eelist =/

JazZiga läbisaamisel pole viga tõesti - skype vahendusel üritame ühiselt aru saada, kuidas parimat/odavaimat kraami pakkuda eesti turule.

Käesolevas teemas pakkumise tegemine oli pigem mõeldud valiku mitmekesistamiseks, vamo vist peaks odavam tulema tegelikult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vamo odavam jah ja keegi väitis et sellel kvaliteetsem elekter ka.

Ma ei tea kuidas Vamoga on, ma pole Vamo't ise kasutanud, aga mingil imelikul põhjusel on eVic ja iTaste VV küll erinevad... Ma ei oskagi öelda mis täpselt erinev on, aga mulle tundub iTaste VV'ga vool kuidagi stabiilsem/ühtlasem vms. Üks vist on pulse modulation ja teine pole? Ootan huviga homset päeva kui iTaste SVD'd kohale jõuavad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kvaliteedi kohta ei oska öelda küll aga default setingutega 1.8 oomine minimalistlik drip ato ei kannata kasutada üldse vamoga kuna minimaalne 3 volti on jubaliiga palju ja kärsatab. Evici peale tõstes sai normaalse tulemuse ikka üle 3 voldiga. Ma pole katsetanud vamot väga palju veel, ju peab selle nõrgema settingu peale näppima. Kas keegi tark ütleks mis see üldse on, vähem ampreid äkki siis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kvaliteedi kohta ei oska öelda küll aga default setingutega 1.8 oomine minimalistlik drip ato ei kannata kasutada üldse vamoga kuna minimaalne 3 volti on jubaliiga palju ja kärsatab. Evici peale tõstes sai normaalse tulemuse ikka üle 3 voldiga. Ma pole katsetanud vamot väga palju veel, ju peab selle nõrgema settingu peale näppima. Kas keegi tark ütleks mis see üldse on, vähem ampreid äkki siis?

Kas Sa Vamo RMS modesse panid? See uuest peast mingis vales modes mis pole kuigi täpne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii proovisin ära, NO2 seades on täitsa teine teema jah. Igaks petteks täpsustan et ma mitte ei kahtle vamo kvaliteedis, vaid kommentaar oli selle kohta, et ei oska elektri kvaliteedi kohta arvata. Pole lihtsalt piisavalt teadmisi. Ei oma ka multimeetrit, keegi võiks proovida ja võrrelda näitusid ekraanil kuvatavaga erinevates seadetes saaks jälle targemaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kodune laiskus padiga netis olles :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere .

Nimeks Margus, pärit Kesk-Eestist, kuid viimased 5 aastat elutsen- tegutsen Helsingis. E-suitsule olen mõtteid mõlgutanud u. 2a jagu,nüüd siis on asi tõsisemalt ette võetud. Sai siin vähe uuritud igasugu erinevaid "jutukaid" ja ühest sain tänu jeesus188 suuna selle ukse juurde ja siis sissegi. (Y)

Nüüd veel puudu aparaat ja vedelikud :P ...... Tõsi küll, et infovahetus hr. Spezziga käimas (esiga) teemal ...

Tänud meeldiva vastuvõtu eest!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist kõigile!

Olen Silver, tulen Tartust. Teekond e-sigaretini oli minul selline, et tuttav ostsis endale siis ühe sellise masina. Näitas siis mulle seda ja andis ka proovida. Eelarvamus oli muidugi, et ah mõttetu elektriline vidin mis ta ikka head saab olla. Tehes ära mõned mahvid hakkas ka mulle see meeldima, nii lasin teha endale sünnipäeva kingiks e-sigareti. Tõmbasin ma teda ligi 2-3 kuud siis järjest, kuid siis juhtus midagi ja naasin uuesti tavasuitsu juurde tagasi. Nüüdseks jälle kuuaega e-sigareti peal olnud ja loodan, et jälle sama viga ei tee :) Kusjuures mäletan, et tavasuitsu proovides oli ikka jube vastik see maitse ja ei kiskunud mitte kuidagi tagasi suitsetama. Kuid nagu näha siis kõike võib juhtuda.

Päikest kõigile ja head tossutamist :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teemast üle libisedes vaatan et Margus on päris levinud nimi siin ;) Omalt poolt siis veel üks, ehk et mina olen ka. Tulen HV-foorumist Spezzi kannul kes mulle üks hetk siinse foorumi lingiga vastuse saatis. E-suitsu teen kodus, et olen korralik ja toas ei tossuta :P Mujal ikka analoogi otsas enamasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...