Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

Aitäh kõikidele tervitajatele ja samas jõudu ja pealehakkamist kõikidele uutele (mina sealhulgas) e-piibutajatele selles huvitavas ja esialgu arusaamatus maailmas!

tänu foorumile muutub see maailm kiiresti arusaadavaks (teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere.

Olen Tarmo Pärnust. E-sigaretti proovisin kohe, kui see müügile ilmus. Esimene oli Janty Classic Kissbox. Oli see vast naljanumber ;) Ühesõnaga, jätsin selle sahtlisse vedelema...

Mõni aeg tagasi hakkasin uurima, mis uudist. Alustuseks hankisin Nicorex eGo Sigma kahe 900mah aku ja CE4 clearoga. Algajale päris hea. 900sed akud jäid lahjaks, ostsin SkySmoke 1200mah muudetavate voltidega aku, see peab ikka terve päeva vastu. Siis hakkasin CE5 kasutama, mis on muidugi CE4-ga võrreldes tunduvalt parem. Eile ostsin FastVape'ist iClear30 ja Kanger Protanki. Need on juba täiesti uuest maailmast. Tossu koguse ja maitse poolest tunduvad üsna sarnased. Kangerit on ainult tunduvalt kergem tõmmata - õhk käib paremini läbi.

Lähiajal plaanin osta kas iTaste SVD või eVic'i. Võibolla mõlemad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervitust netisigaristid.

 

Esimene kokkupuude e-sigretiga oli Järve Selveri maa-aluses parklas popsiv Interface. Kõva suitsumehena pidasin seda miskiks mõtetuks stiilividinaks.

 

Mõni nädal tagasi kinkis neiu mulle SkySmoke eGo-T komplekti. Tundus väga äge. Aga peale esimesi mahve ei suutnud uskuda, et nutikonindus nii jama saab olla. Vedelikku lekkis pidevalt suhu, täitmine tülikas jne. Kiire guugeldamine tõi mind siia suurepärasesse keskkonda. (Y) Esialgu ei saanud suurt mikit aru, peale selle, et SkySmoke on ikka täielik saast. Eile jõudis kohale Kanger T3 buytecist ja olen pehmelt öeldes vaimustuses. See on ikka hoopis teine tera. Plaanis kähku sebida korralik aku/mod, hulgim vedelikke ja unustada tubakas igaveseks. :) Tänan teid siinses keskkonnas leiduva kasuliku informatsiooni eest.

 

Jaan

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere tulemast.

 

Ütleks, et SkySmoke'i väga vihata ei saa. Sugugi ei saa kiita nahaalselt kirveid hindu ja keskpäraseid pakkumisi, aga paljudele on ta esimeseks sammuks aurumaailma. Kvaliteet on täpselt nii hea, et mõista e-sigareti potensiaali, ja täpselt nii sant, et välja otsida rohkem infot, paremaid e-malakaid.

 

(teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere ka minu poolt. Loen siin juba mõned päevad foorumit, et asjale natuke pihta saada. Midagi saan juba aru, asi on ikka väga moodsaks läinud. Moodne junn on veel ostmata, kuna natuke kahtlen veel. Ja kui ostmiseks läheb, siis ilmselt ikka eVic (lamp) Point oleks natuke raha kokku hoida ja ka valutumalt suitsetamine lõpetada. Küsimus on lihtsalt selles, et kas viitsin jamada. Seda kulumaterjali läheb ikka piisavalt... Muidugi kui mingi aastaks ette osta vedelikku ja coile.... :D

PS: Pole ilmselt oluline, aga paljudes postitustes on oom-amper-volt-vatt ikka päris sassi aetud(üle 15a elektrialal tegutsenud (õlut) )

 

Aga muidu, mis seal ikka, sõbralikku koosviibimist (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(teretule)

sääst on ilmselge ja tervisele mõjub paremini kui tavasuits (esiga)

ma juba ammu kasumis, vaata signatuuri, sealt lahutame ca poole maha vb rohkemgi (e-sigaretile kulunud)

pm hetkel läheb ca 6€ nädalas, saaks ka odavamalt kui nii pirts poleks (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah, ma ei tea mis süsteemiga see banner on ehitatud, aga võiks siis lugema hakata, kui alginvesteering ka 0-is on. Seega sellel banneri lehel võiks olla ka mingi alginvesteeringu koht 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah, ma ei tea mis süsteemiga see banner on ehitatud, aga võiks siis lugema hakata, kui alginvesteering ka 0-is on. Seega sellel banneri lehel võiks olla ka mingi alginvesteeringu koht 8-)

olgem ausad, see tehti vabast tahtest ja aitäh eest.

kindlasti kui kellelegi maksta, tehakse ka veel parem valmis.

samas ma rahul ja ei kurda (Y)

bänneri saab siit

http://sig.fastvape.eu/insert.php

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loomulikult respect! Olen ise ka ühte suht suurt foorumit üleval pidanud, lihtsalt niisama, lambist. Kõige eest ei peagi alati midagi saama. Lihtsalt hea vaadata, kas saan hakkama, kuna kõik see arvutimaailm on mul ise õpitud (Y) Aga ok, läheb liiga OT juba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah, ma ei tea mis süsteemiga see banner on ehitatud, aga võiks siis lugema hakata, kui alginvesteering ka 0-is on. Seega sellel banneri lehel võiks olla ka mingi alginvesteeringu koht 8-)

See on kus juures väärt mõte ja seda pole kuigi raske teostada. Aga sellega on üks aga... enamus vist ei piirdu ainult algse investeeringuga? Ma kahtlen et keegi viitsiks ka kõiki oma ostude arveid sinna sisestama hakata, seega kaoks vist mõte sest keegi ei saa aru kas see on siis koos kuludega või ilma.

 

Selle ettepaneku võiks selle bänneri teemasse ehk liigutada ja saaks pikemalt arutada.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jooksvaid kulusid ei suudagi keegi kokku panna, aga algne on ka ikka arvestatav kulutus, võiks sees olla. Mingi aasta peale pole jooksev kulu ei ole ilmselt väga meeletu....kui just väga hasarti ei satu (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jooksvaid kulusid ei suudagi keegi kokku panna, aga algne on ka ikka arvestatav kulutus, võiks sees olla. Mingi aasta peale pole jooksev kulu ei ole ilmselt väga meeletu....kui just väga hasarti ei satu (lamp)

No minu jooksvad kulud on küll kordades suuremad kui esialgne investeering oli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jooksvaid kulusid ei suudagi keegi kokku panna, aga algne on ka ikka arvestatav kulutus, võiks sees olla. Mingi aasta peale pole jooksev kulu ei ole ilmselt väga meeletu....kui just väga hasarti ei satu (lamp)

kas siis raske meeles pidada a la evic 50€ või svd 50€ või muud loomad+viska 10€ clero eest otsa, see ongi ju ainuke algne investeering :roll:

ylejäänud on jooksev kulu.

jooksev kulu alati suurem kui algne. ok, mitte esimesel 2 kuul, aga see kasvab päevast päeva

pm kui sa tarbid sama jooki päevast päeva, siis sa suudad need ju kokku liita ja lahutada säästust. seda ma nagu ennem ytlesingi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufo võiks selle jutu mingi teise teema alla tõsta, liiga OT. Aga vaadates minu esimest posti, siis see ongi põhjus, miks ma kahtlen. Kas need kulutused mitte suuremad ei ole kui analoogile? Sitta see tervis, kõik mis ei tapa, teeb tugevaks (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eks ise tuleb piir tõmmata kusagile-ei ole ju vaja kõike uut ja huvitavat proovida ja katsuda ;)

minu eesmärk oli tavaline asendada esuitsuga ja siiani edukalt.

kindla eesmärgiga muretsesin evici ja rahul siiani. alguses on kiusatused ja soetasingi isegi mõned erinevad clearod kuid eks mõned erinevad peaksidki tagavaraks olema.

hiljem kui nö rahuned-siis on vaja ainult vedelikku ja coile(need saad ka eduliselt ise keerata)

usun et kui leiad endale sobiva siis on lootust ka asi plussi ajada (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kb]Kas need kulutused mitte suuremad ei ole kui analoogile[/b]? Sitta

Kordades väiksemad !
+1

Algne "põhivara" soetamine tundub jah tiba kallis aga edasi on ainult puhas rõõm (esiga)

Kui arvutad välja, palju sul igakuiselt sigarettidele kulus, siis ei ole üldse hull (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...