Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

heihei, olen Eliise ja elan Tlnas, olen 19 :)

 

Pole veel otseselt e-sigaretini jõudnud, aga see on plaanis, kuna kõik räägivad, kui kerge on seda tehes suitsetamist maha jätta, seega tahaks ka selle "maagilise" abi asja ära proovida :D

Olen üritanud suitsetamist nüüd päris pikka aega maha üritanud jätta, öeldes endale, et see on nüüd küll viimane pakk mis ma ostan aga alati liitub sinna hiljem veel üks ja siis veel üks...

Seega sealt tuli siis ka soov, jõuda e-sigaretini, loodan, et see ka aitab, kui selle ükskord kätte saan :P

 

#Päikest

Tere tulemast. Ostes korraliku komplekti ja natuke tahet siis pole üldse raske e-suitsule liikuda üle. Ajapikku hakkad kasutama lahjemaid vedelikke ning kindlasti saab üks hetk juba tõmmata 0st vedelikku ning siis loobuda sellest halvast harjumusest.

väga super, ei suuda ära oodata seda aega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

heihei, olen Eliise ja elan Tlnas, olen 19 :)

 

Pole veel otseselt e-sigaretini jõudnud, aga see on plaanis, kuna kõik räägivad, kui kerge on seda tehes suitsetamist maha jätta, seega tahaks ka selle "maagilise" abi asja ära proovida :D

Olen üritanud suitsetamist nüüd päris pikka aega maha üritanud jätta, öeldes endale, et see on nüüd küll viimane pakk mis ma ostan aga alati liitub sinna hiljem veel üks ja siis veel üks...

Seega sealt tuli siis ka soov, jõuda e-sigaretini, loodan, et see ka aitab, kui selle ükskord kätte saan :P

 

#Päikest

Tere tulemast. Ostes korraliku komplekti ja natuke tahet siis pole üldse raske e-suitsule liikuda üle. Ajapikku hakkad kasutama lahjemaid vedelikke ning kindlasti saab üks hetk juba tõmmata 0st vedelikku ning siis loobuda sellest halvast harjumusest.

väga super, ei suuda ära oodata seda aega :)

väike hoiatus ka, esialgu on päris palju mässamist, et asjale pihta saada ja korralikult käimas hoida kogu seda kaadervärki.

Vaadates oma naist siis ega ta eriti ei viitsi, aga selles võib ka minul oma roll olla :!:

Share this post


Link to post
Share on other sites

heihei, olen Eliise ja elan Tlnas, olen 19 :)

 

Pole veel otseselt e-sigaretini jõudnud, aga see on plaanis, kuna kõik räägivad, kui kerge on seda tehes suitsetamist maha jätta, seega tahaks ka selle "maagilise" abi asja ära proovida :D

Olen üritanud suitsetamist nüüd päris pikka aega maha üritanud jätta, öeldes endale, et see on nüüd küll viimane pakk mis ma ostan aga alati liitub sinna hiljem veel üks ja siis veel üks...

Seega sealt tuli siis ka soov, jõuda e-sigaretini, loodan, et see ka aitab, kui selle ükskord kätte saan :P

 

#Päikest

Tere tulemast. Ostes korraliku komplekti ja natuke tahet siis pole üldse raske e-suitsule liikuda üle. Ajapikku hakkad kasutama lahjemaid vedelikke ning kindlasti saab üks hetk juba tõmmata 0st vedelikku ning siis loobuda sellest halvast harjumusest.

väga super, ei suuda ära oodata seda aega :)

väike hoiatus ka, esialgu on päris palju mässamist, et asjale pihta saada ja korralikult käimas hoida kogu seda kaadervärki.

Vaadates oma naist siis ega ta eriti ei viitsi, aga selles võib ka minul oma roll olla :!:

hehehe, ma juba oma sõbranna käest kuuulsin jaa, aga no eks ta harib mind ja küll ma pihta saan ;)

aga tänks hoiatuse eeest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terv

Olen Tarmo Tartust. Suitsetamise staaži ala 20 aastat, millest võib maha arvata 2 x 1,5 aastast pausi. Otsustasin lõpuks vahetada tavalise sigareti millegi veidi tervislikuma vastu.. Eks näis.. loodan et sobib. Hetkel kasutusel EVOD Kanger

Share this post


Link to post
Share on other sites

annan siis ka end üles, ma rohkrm nagu vähese jutuga (loen rohkem) :D

 

 

ääremärkusena - peale Vamo kasutusele võttu on tavaline eGo suhtkoht mõtetu pulk :P

tähelepanek - vedeliku kulu on võrdeline wattidega (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uued tulijad võiks mainida ka seda, et kust nad infot said sellest foorumist või kuidas nad siia sattusid (Y)

kohustuslik pole, aga siis teab kus rindel rohkem/vähem vaja tegutseda (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hea mõte, džeisas. Mina näiteks leidsin google kaudu e-sigarettide kohta otsides.

Sama oli ka minuga. Eelnevalt olin veel suht pikalt raisanud aega ühes teises eesitkeelses foorumis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

minu teekond: google -> HV-foorum -> google -> HV-foorum ja siis lõpuks siia :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Tere

Olen Margus. Rakvere-Jõhvi. Digitaalset sai juba aastaid tagasi proovitud, Sedansa sigareti tüüpi junn oli aga väga ebameeldiv kogemus oli ning raha raiskamine.

Uuesti leidsin tee digtaalse peale, kui DHgate´s oli sünnipäev ja üleüldises tellimisehoos, sai tellitud EGO komplekt

(hiinlane saatis kogemata 2 :lol: )

Tänu sellele ka minu 2 töökaaslast digitaliseerusid, kuid tõmbavad aegajalt analoogi.

Ise juba ilma mingi 10 päeva. Kõig raskem on hommikukohvi, kunas staazi ligi 15 aasta (ise 30 ). Päevapeale aga pole hullu midagi, sai paar korda ka analoogi kõhvitud, kuid ega see maitse pole enam nii meeldiv midagi.

Hetkel veel baaskomplekti peal, kuid tulevikus huvi mingi mod kõrvale võtta.

Foorumi leidsin tänu googlile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei üpris uus olen isegi. Seda teemat näen alles täna.

 

Nimi Tanel, 25 aastane ja tulen Tallinnast, Mustamäelt :P

 

Proovisin paar aastat tagasi Skysmokest mingit piipu (90 eur) khm, see oli igasugune pettumus - lasi läbi vedelikku, vedelik sai liiga ruttu otsa ja oli igatepidi kallis. Eks ma ise ka piisavalt kodutööd ei teinud ja jätsin asja pooleli. Kogemata nägin kuidas see asi moodi jälle läks ja kuidas uued mudelid olid peale tulnud ning tekkis huvi:P Nüüdseks suitsu enam ei tee ja see e sigareti asi meeldib üha rohkem. Hetkel on läinud sinna rohkem raha kui suitsu peale, just tänu Evici soetamisele aga see on alles algus :D

Asjadest ma tegelikult midagi eriti veel ei tea aga küll ma õpin :)

 

Tanel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei üpris uus olen isegi. Seda teemat näen alles täna.

 

Nimi Tanel, 25 aastane ja tulen Tallinnast, Mustamäelt :P

 

Proovisin paar aastat tagasi Skysmokest mingit piipu (90 eur) khm, see oli igasugune pettumus - lasi läbi vedelikku, vedelik sai liiga ruttu otsa ja oli igatepidi kallis. Eks ma ise ka piisavalt kodutööd ei teinud ja jätsin asja pooleli. Kogemata nägin kuidas see asi moodi jälle läks ja kuidas uued mudelid olid peale tulnud ning tekkis huvi:P Nüüdseks suitsu enam ei tee ja see e sigareti asi meeldib üha rohkem. Hetkel on läinud sinna rohkem raha kui suitsu peale, just tänu Evici soetamisele aga see on alles algus :D

Asjadest ma tegelikult midagi eriti veel ei tea aga küll ma õpin :)

 

Tanel

peaks suht nulli jõudma kohe (Y)(teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, olen Oliver, 34-aastane, Tallinnast. Sattusin siia juhuslikult veebis teemat uurima hakates. Suitsumeheks sain ülikoolis ca 15 a tagasi. Pärast kümmet pakk-ja-rohkem-päevas-aastat pidasin kolm aastat rangelt pausi, olin täiesti kuival, aga paar suve tagasi läks asi jälle käest: tekkis jälle hirmus suitsuisu. Nüüd mõtlesin, et prooviks uutmoodi ja vaataks, kuidas mõjub. Ühtki e-sigaretti veel maitsnud ei ole, ilmselt teen mõne lihtsama stardipaketiga algust (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere olen aimar ja tulen rakverest üritan ka vamoga elu lihtsamaks ja odavamaks muuta kuna siiamaani sai päevas tõmmatud 2,5-3 pakki päevas (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...