Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

Tere ka minu poolt.

Suitsu olen teinud vahelduva eduga 12 aastat. Esimese e-siagereti ostsin üle aasta tagasi, kahjuks Skysmokest kalli raha eest. Nüüd sai muretsetud Fastvapest omale Vamo V5 koos Innokin i 30ga. Samuti tellitud Spezzilt mõned vedelikud. Eesmärk nüüd täielikult maha jätta tavasuits. Eelnevalt EGO pulk aitas küll vähendada aga ei olnud nii suurt tahtejõudu. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere tulemast foorumisse!

Paksu ja maitsvat auru.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere kõigile.

 

Olen Üllar Tartust. Suitsetaja 25 aastat. Aasta tagasi tahtsin suitsetamise maha jätta aga ei õnnestunud. 19 mai 2013 proovisin e-sigaretti ja

soetasin ka endale sellise (Nicorex eGo Sigma) mida kasutan siiani. Nüüd aga mõtlesin midagi asjalikumat endale soetada.Midagi juba silma hakanud aga vaatan veel siin teie abiga ringi. Tänud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

 

Olen Kalmer Paidest. Enamus ajast pesitsen soomes. Sealt ka esimene e sigareti kogemus. Üks soomlasest kraanajuht andis proovida. Samal õhtul võtsin kätte ja tellisin omale ka ära.

Esimene kogemus siis lambo+DCT tank+liqua. Hetkel põhilised Vamo, mvp, ego pulgad, i16 ja aspire bdc clearodega. Põhi tellimus kohad on Finnvape, pink-mule ja fasttech.

Registreerusin siia juba eelmine aasta aga siiamaani niisama ringi hiilinud. 15 aastat kimusin tõrva, nüüd siis üle aasta esigarettide peal. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervitusi Nuustakult! Olen Aido ja e-sigaretti tõmban juba 2 nädalat. Suitsumees olen olnud 24aastat. Super asi see e-sigaret. Ei aidanud plaastrid ega nätsud, kuid nüüd olen tavasuitsust prii. Teistele soovituseks ärge ostke neid odavaid e-sigarette .Ise ostsin 2 ego t 1100 ja nüüd vahetan evicu vastu välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervitusi Nuustakult! Olen Aido ja e-sigaretti tõmban juba 2 nädalat. Suitsumees olen olnud 24aastat. Super asi see e-sigaret. Ei aidanud plaastrid ega nätsud, kuid nüüd olen tavasuitsust prii. Teistele soovituseks ärge ostke neid odavaid e-sigarette .Ise ostsin 2 ego t 1100 ja nüüd vahetan evicu vastu välja.

Sa nõelu ei proovinudki?

Aga igatahes (teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervitusi Nuustakult! Olen Aido ja e-sigaretti tõmban juba 2 nädalat. Suitsumees olen olnud 24aastat. Super asi see e-sigaret. Ei aidanud plaastrid ega nätsud, kuid nüüd olen tavasuitsust prii. Teistele soovituseks ärge ostke neid odavaid e-sigarette .Ise ostsin 2 ego t 1100 ja nüüd vahetan evicu vastu välja.

Sa nõelu ei proovinudki?

Aga igatahes (teretule)

Proovisin ka nõelu.

 

-- 17 Veebr 2014 21:55 --

 

Peaasi, et kanepit süstima ei hakka :D

Minu teada kanepit ei süstita.Või on ajad muutunud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere.

 

Olen Rein Tallinnast. Analoogi staaz 45 aastat e-staaz 6 kuud. Juhtus nii, et suvel puhkuse ajal nägin Nicorexi reklaami ja et omal köha jube ja rinnus valus, otsustasin asja uurida. Lugesin tookord siinset foorumit paar päeva, mille tulemuseks oli see, et pea oli täiesti segi aetud - kõiksugu keerulistest väljendistest jms. ning läksin poodi ja ostsin nicorexi stardika.

Nüüd pool aasta hiljem on pidevalt jamad - kord akuga kord clearoga ja õiget mahvi ei saa. Nädalavahetuse pühendasin uuesti foorumi lugemisele. Natuke olen vast targem, aga õiget riista ei oska ikka veel valida. Kas jääda iTaste vv v3.0 juurde ( väiksem ) või minna kohe eVic peale ( selle puhul häirib suurus - eks ta paras junn ole ).

Siiski arvan, et lähiajal saab otsustus tehtud ja siis on siin üks foorumi liige juures.

 

Tervitades

 

Rein

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma alustasin kohe evicist ja kõrvale võtsin Itaste vv v3, mõlemaga olen täitsa rahul.

Evicile saad võtta ju väiksema kesta , aga siis ei pea aku nii hästi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...