Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

tere,

olen zeku, tulen võrust ja tavatobi sikutand mingi 23a ca 1 pakk päevas ja sinist tüüpi plärusid.

e-tobini jõudsin kuskil külapeal jaurates aga praeguseni pole jõudnud muretseda (s.t. teema vaja enne läbi lapata ja siis kaeda kust mida ja kui soodsalt saama).

nii, et soovitused on teretulnud (ehkki oli juba vist kuskil teises teemas juttu päris palju)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tere,

olen zeku, tulen võrust ja tavatobi sikutand mingi 23a ca 1 pakk päevas ja sinist tüüpi plärusid.

e-tobini jõudsin kuskil külapeal jaurates aga praeguseni pole jõudnud muretseda (s.t. teema vaja enne läbi lapata ja siis kaeda kust mida ja kui soodsalt saama).

nii, et soovitused on teretulnud (ehkki oli juba vist kuskil teises teemas juttu päris palju)

kust foorumi leidsid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moi!

Olen Vilmar (või siis Villu) ja olen muidu tavalist suitsu ligikaudu 8 aastat teinud. Eelmise aasta detsembris läksin e-pläru peale üle ja tegin seda 4 kuud kuni selle hetkeni kui kolisin ja vahetasin töökohta, mistõttu elurežiim muutus ja hakkasin uuesti tavalist suitsu tegema. Nüüd sügisel mõtlesin, et peaks uuesti elektroonilist tossama hakkama ning uue komplekti hankima. Vend (kes ise on suur e-sigareti sõber) soovitas siitkaudu hankida. Tellisin spezzi käest uue aparaadi (Vision Spinner ja Vision VT + mõned vedelikud) ja siin ma olen :D hea koht, kus natuke harida end e-sigarettide valdkonnas ning lihtsalt kursis olla sellega, mis toimub sel alal.

 

Kuna ma ise töötan kokana ja olen suht veendunud, et sel erialal tööd tehes ei saa suitsetamispahet nii kergelt kaelast ära, siis elab-näeb kuidas töö juures e-sigaretiga hakkama saab. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

TERE KÕIK!

Ma siis olen ARWI ja Tallinnast. Nii uus, et pole veel oma E-pulkagi. Loodan lähiajal SPEZZi käest hankida. Esma ostuks loodan ka saada elusaid õpetusi natukenegi. Kogu see teema tahaks arusaamist (mis mida tähendab)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

Mina Gertrud, Tallinnast, alles alustan Ego-T komplektiga.

Tavasuitsu teinud u 10 aastat, pidevalt püüdnud lõpetada ja vähendada ja muid sarnaseid nalju teha, vahepeal pea 2 aastat ei teinud üldse, aga siis oli kõva motivaator olemas, nüüd see läinud ja täiskohaga suitsetaja olen taaskord.

Ümberringi järjest minust veel vängemad tossajad läinud e-peale üle, mõtlesin siis ise ka proovida.

Foorumi leidsin google kaudu, e-sigaretti otsides, väga asjalik foorum, ei jõua küsimusigi välja mõelda, kui juba leian mõne põneva vastuse :)

Ma oma Ego tehnilise poolega olen praegu päris rahul, aga mind vaevab mure, et kuidas nende va vedelikega lood on, jube nukraks teeb see praegune poolik olukord, et jusktui on hea alternatiiv tavasuitsule, aga samas on see kuidagi ebamugavalt pooleldi põranda all.

Olen proovinud praeguseks ainult ühte reisilt kaasa ostetud rummi maitselist nikotiiniga vedelikku ja see paistab toimivat.

Väga täpselt ei teagi, et kellega peaks suhtlema ja kuidas edasi minna. t, G

Share this post


Link to post
Share on other sites
(teretule) Foorumist leiad kõvasti infot selle kohta kuidas põranda all olemine mugavaks teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere mina Janek sain infot juhustlikult hinnavaatlus foorumist ja nüüd juba tükk aega e-sigari peal.Parim pood spezzi sahtel sealt sai ka esimene muretsetud evicu näol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tervitused ka siitpoolt ;) Ma siis järjekordne HVlane kes teekonna siia leidis.MIks ma siis tulin,kas hvf polnud ruumi? Ruumi oli seal küll,aga pikema ajaline huvi e-koni vastu kutsus siia.Aga kuna sellist vidinat ainult põgusalt sõrmega näppind,proovind pole ja nagu ei tahaks ise ka sedasi poest osta u 40€ga e-koni,mis ei kõlba kuhugi ja rikuks esimese kogemuse.

Loomulikult sai ka Spezz´le postkasti saadetud miski tellimuse moodi asi,kuna põgusal ülevaatlusel siin tundus ta olema isik kelle poole pöörduda lagaja murega.Kuna Detsembri alguses plaan selline asi osta,siis võib mulle pakkuda postkasti e-sigarit hinnaga kuni 40€.Eriti uhke oleks selle paljukiidetud T3 saada kaasfoorumlaselt...Aga jõudu teile ja paksu auru! (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tervitused ka siitpoolt ;) Ma siis järjekordne HVlane kes teekonna siia leidis.MIks ma siis tulin,kas hvf polnud ruumi? Ruumi oli seal küll,aga pikema ajaline huvi e-koni vastu kutsus siia.Aga kuna sellist vidinat ainult põgusalt sõrmega näppind,proovind pole ja nagu ei tahaks ise ka sedasi poest osta u 40€ga e-koni,mis ei kõlba kuhugi ja rikuks esimese kogemuse.

Loomulikult sai ka Spezz´le postkasti saadetud miski tellimuse moodi asi,kuna põgusal ülevaatlusel siin tundus ta olema isik kelle poole pöörduda lagaja murega.Kuna Detsembri alguses plaan selline asi osta,siis võib mulle pakkuda postkasti e-sigarit hinnaga kuni 40€.Eriti uhke oleks selle paljukiidetud T3 saada kaasfoorumlaselt...Aga jõudu teile ja paksu auru! (esiga)

PS saadetud ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervised,

pikka aega olen ringi kollitanud siin foorumis. Aastaid tagasi sai ligi võetud üks esimesi e-sigarette mis siinmaal müüki tuli. 1700 krooni ja 2 tundi hiljem oli pilt selge, see kepp ikka ei kõnni. Kolinal lendas too e-suits sahtlisse. Niimoodi tuli paus e-suitsundusse.

 

Nüüd mõned kuud tagasi nägin kuskil cherry-super-crazy-besteverdeal.ee lehel eGo pulga reklaami. Võtsin prooviks ligi. Üllatus oli suur - elamus oli kordades ägedam kui aastatid tagasi. Maitset oli, tossu oli .... vägev! Vaikselt hakkas peas ringi rullima mõte, et nüüd oleks juskui variant tavasuitsud, mida on nii 15 aastakest veetud, maha jätta. Aseaine oleks ju justkui olemas.

 

Ja sealt need isukesed siis e-sigareti maailmas peale hakkasid. Varsti lendas ego otsast tavaline atomizer ära ja asendus T3S-iga. Aga no ega sinna ei saa siis pidama jääda. Peale pikki eksirännakuid ja katsetusi on ustavaks kaaslaseks igalpool saanud SVD koos iClerar30-ga. Aga näpud sügelevad proovima juba mõnd rebuildable vigurit.

 

Foorumis mõtteid kogutud, uusi tuttavadid saadud ja Spezzíga ka kaupa tehtud.

Tavasuitsu pole nädal aega teinud.

Parimat,

Andres

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...