Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
emziou

Tavasuits vs e-sigareti puffide arv

Recommended Posts

Heips, keegi patustaja vōiks lugeda mitu pahvi saab tavasuitsust tōmmata, mul tekkis küsimus,et kui palju nö. suitsu ma teen päevas.

Enamustel on puff counteritega esigarid ja oleks huvitav võrdlus minujaoks. Kas se tōmbamis kogus on võrreldav minu tavapärase suitsetamisega voi tirin e sigarit rohkem. Tuli küll keeruline aga ehk keegi mõistab :lol:

 

 

Kui jumalad arvavad, et teema ei ole vajalik siis delete (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma siin teen keskmiselt 400 matsu esigariga(nadala jagu tiritud) ja keskmiseks analoogist saadavad puffid 12. Seega praegu tuleks nö. 33 analoogi päevas mis on varasemast topelt rohkem :P Aga se on normaalne sest välja ei pea enam jalutama, et analoogi tirida. Ja esigar on koguaeg käe ulatuses, millal aga isu siis paar matsu jälle tõmmatud.

 

edit: Saan nüüd ilusti õhtul magama jääda, küsimus sai kiire vastuse. Aga eks ma arvutan uuesti jälle mingi nädala pärast ja siis vaatab kas on muutunud. Seniks aga ootan teisi vastuseid. Huvi on suur :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auru tuleb imeda siiski pisut teise taktikaga, mulle ntx meeldivad ~5-10s pikkused mahvid 10min sessioonidena, kui ma sama moodi analoogi imeks saaksin ühe korraga 3 suitsu tehtud :P päevas saan kokku umbes 250 matsu/1,5ml 12mg mis minu arvates suht sarnane paki halli värvi phillip morrisega (0.1mg/suits)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul jääb ikka arusaamatuks Teie puffide pikkus, mis mõttes 10sek. Kas siis kümne sekundi jooksul kogu aeg imete ja nuppu lahti ei lase, mina teen küll mitu (5-6) järjest ja vastavalt ka mängin nupuga

E-suitsu tuleks teha teistmoodi kui päris suitsu. E-suitsu tõmmataksegi vaikselt ja pikalt, umbes 4-8 sekundilisi mahve.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tal ei ole seal ükski 10 sek. aga põhimõtteliselt nii ma ise ka tõmban ja 5-6 korda järjest, aga ma lasen ikka nupu lahti vahepeal, aga kui Te vahepeal nuppu lahti ei lase ja see kõik on 1puff ja selliseid siis päevas 300-500, see on ju suitsiidi lähedane teguviis :D

Ei nupp lastakse ikka lahti peale tõmmet. eVic ei lasegi üle 10 sekundi põletada.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...