Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

VAMO

Recommended Posts

Peaks selline masin juba osadel olemas olema :)

 

Sain näppida ka üht ja pean tunnistama, et impressed. Evicust koos tankiga 1,5 cm ca pikem ainult, korralikult raske ja "sturdy" tundus ka. Ekraan päikese käes ei olnud eriti loetav kuid noh evicu oma ei ole ammugi. Jagage kogemusi siis - tekib endal ka tahtmine selline soetada.

 

Vamo'l on kaks töötamisviisi, RMS ja Mean. Mean on ebatäpne ja seda ei soovita kasutada. Selle seadistamine käib + või - nuppu umbes 10 sekundit all hoides, mille järel tuleb ekraanile kas NO1 või NO2. NO2 on see, mida peaks kasutama. Seega kõik Vamo omanikud, kes sellest ei teadnud, korrake seda 10 sekundilist nupuhoidmist kuni ekraanile tuleb NO2. Õnneks säilib see mälus akuvahetustega ja W/V vahetades, seega tuleb seda seadistamist teha ainult ühe korra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pika akuga ikka. Lühikene vamo just ei ole ja suure carto tankiga veelvähem. Õnneks saab vamot kasutada ka "short" modes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna sain oma riistapuu kätte. Igati mugav kasutada ja näeb reaaluses parem välja kui pildi peal (Y) Oma arsenalis ei leidnud ühtegi coili mis 15w ilma kõrvetamata oleks ära kannatanud aga eks neid annab muretseda

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmekk, äkki viitsid esimesse postituse midagi sellist lisada:

 

Vamo'l on kaks töötamisviisi, RMS ja Mean. Mean on ebatäpne ja seda ei soovita kasutada. Selle seadistamine käib + või - nuppu umbes 10 sekundit all hoides, mille järel tuleb ekraanile kas NO1 või NO2. NO2 on see, mida peaks kasutama. Seega kõik Vamo omanikud, kes sellest ei teadnud, korrake seda 10 sekundilist nupuhoidmist kuni ekraanile tuleb NO2. Õnneks säilib see mälus akuvahetustega ja W/V vahetades, seega tuleb seda seadistamist teha ainult ühe korra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüd 5 päeva vamot Vivi Nova tangi ja pika akuga kasutanud.

Korralik riistapuu, sobib kasutamiseks ka külmrelvana :D

Paraku ei oska ma võrrelda tema e-suitsu omadusi, kuna ühtegi muud e-sigaretti ma kasutanud ei ole.

Nii palju võin öelda , et ise olen rahul ja kasutans eda edasi. Suveks peab ilmselt kaasas tassimise jaoks ka lühikesed akud hankima, kuigi ei tea kas see ka päästab. KEs ma updatend seda teemat, kui ma avastan mingeid vigu.

Hetkel kasutan ma teda 1.8 oomise takistusega tangiga ja watte hoian seal 7.5 peal. Eriline füüsik ei ole, mine tea kas see on õige ka, aga maitse on ok nii. Üle 10W pannes on maitse kuidagi liiga intensiivne. Pluss-miinus watt ei muuda minu arust midagi :D

 

Esialgse basic info vamo kohta sain siit:

http://pcrepairaugustaga.com/vamo-v2-ba ... tructions/

Share this post


Link to post
Share on other sites

see VAMO tundub päris uhke lelu päris mõistliku hinna eest tegelt. Kere on ka hea kuna saab poolitada, et saaks väiksemat akut ka kasutada. Krt peaks päris ühe ligi võtma 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peale mõne nädalast kasutamist mõningaid tähelepanekuid:

Voldi/vati suuremaks muutmise nupp väga ei taha koostööd teha, mingi imeliku nurga alt peab vajutama. Peab vist videojärgi lahti võtma ja vaatama miks nupp plaadini ei ulata hästi :idea:

Teine asi mis on natuke häiriv on see, et kui kõndimise ajal kasutada siis kipub vamo ennast välja lülitama. See tuleneb ilmselt akust mida kasutan, kuna viimane loksub vist pesas ja ei anna vahe peal ühendust.

Aku on selline: http://www.google.ee/imgres?hl=et&clien ... =180&ty=98

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav kas see on mingi tavaline või mingi eriline magnet. Peaks kuskilt elektroonika poest vaatama.

näppad mõnel lapselt ühe magnetkonstruktori jupi ära (psühho)

noh need kus on metallkuulid ja pulgad, ühel pulgal on mõlemas otsas 1 magnet

 

asjanduse nimi - Neodymium magnet, võid ka vana kõvaketta laiali võtta

aga seal pole sihukesed ümarad vaid latakad aga küllap on see võimalik juppideks purustada :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Huvitav kas see on mingi tavaline või mingi eriline magnet. Peaks kuskilt elektroonika poest vaatama.

näppad mõnel lapselt ühe magnetkonstruktori jupi ära (psühho)

noh need kus on metallkuulid ja pulgad, ühel pulgal on mõlemas otsas 1 magnet

asjanduse nimi - Neodymium magnet, võid ka vana kõvaketta laiali võtta

aga seal pole sihukesed ümarad vaid latakad aga küllap on see võimalik juppideks purustada :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...