Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

VAMO

Recommended Posts

v1 ja v2 vahe(info netist, st tõeväärtus on nii ja naa):

 

- + kontakti ümbruses kummijulla mis hoiab lühise eest,

- tugevam vedru miinus klemmi poolel

- metallnupud

- osadel v1'el on nö 6w viga. St: 6w peale sättides kipub täismatsu andma.

 

 

Peleonist sain praegult v2'e. Esmamulje on hea. Käes tundub töökindlam kui evic ja endale meeldib rohkem kui evic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul pärast umbes kuu ajast kasutust on pea nupp pisut väsima hakanud, päevas paar korda juhtub nii, et kui alla vajutan siis ei lähe käima ja peab kõvemini peale suruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav, kas on vahet kuhupoole see magnet akule panna? Sorry kui loll küsimus.

Ja üks küsimus veel mis vahet on voltide seadel ja vattide seadel. Või kumba eelistada kasutamisel?

Saan ma õieti aru, et kui muudan vatte, siis voldid ka automaatselt muutuvad, ehk siis kui vahetan neid seadeid siis on kohe näha mis vatt ja mis volt parasjagu on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

volt / takistus = amper

amper * volt = watt

 

vahe selles, et kui joonistada 2d kurv kus üheks attribuudiks v või w ja teiseks coili temperatuur siis watt teeb sirgema joone (kuigi ikkagi suht nõgus)

 

ja vahet ple kuhu magneti pistad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna hommikul tekkis Vamoga probleem. Ehk kui keerata clero lõpuni kinni siis vamo näitab Lov hoides Vamol pluss nuppu all siis takistuseks näitab 0,0 või natuke rohkem. Kui keeran clero ülespoole tagasi natuke siis mingi hetk näitab õiget oomi ja saab tõmmata. Aga sel juhul jääb Vivi Nova peale loksuma . Proovitud ka BCC cleroga sama jama. Ehk siis praegu Vamo kasutuskõlbmatu. Tellitud sa ta peleonist ja kasutust saanud umbes 1,5 nädalat.

Vamot pealt vaadates see kontakti pind paistab tasapinnas olevat ja ümber tema on kumm kontaktipinnast kõrgemal. Ei oska öelda kas see norm, pole sellele varem tähelepanu pööranud. Kui vaja võin sellest ka pilti teha. Äkki keegi oskab midagi soovitada?

Ise pakuks, et 510 keerme sees olev kontaktpind on nihkunud üles-allapoole ja-või teda ümbritsev kumm segab ja cleromaizeri kontaktpind ja Vamo kontaktpind ei saa omavahel korralikult ühendust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

katsu seda + kontakti veidike õrnalt kergitada, see selline tavaline viga...

Selge,noaga siis uritsesin seda plus poolt ja hetke toimib. Ehk siis metallist kontakt peab olema sellest ümbritsevast kummist ülevalpool. Huvitav , enne kui ma Vamo ostsin vaatasin neid ülevaateid ja sorisin foorumides,siis küll selline viga kuskil silma ei jäänud. Üks imelik kiiks on veel. Kui Vamo välja lülitada siis vahetevahel ekraan vilgub vahel mitte. Kas kellelgi on ka nii?

Ja Vamot karbist väljavõttes oli ülemine ehk siis ekraanist ülevalpool keermeosa umbes millimeeter või paar viltu, arvatavasti siis tehase poolt kehvasti kokku pandud.

Ise kasutan Panasonicu 3400 akut ja max 2 päeva peab vastu, tõmban ise 8-8,5W peal.

Ja veel ekraan on natuke vasakule nihkes, ehk siis ekraani paremat poolt vaadates on näha väikest vahet ekraani ja korpuse vahel. Muidu ise rahul, ainult selle isendi kokkupannud hiinlane on nats nahka teinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hiina värk kõik selline, ei maksa paremat loota. Kui joppab, saad hea, kui ei, saad kehvema... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ klemmi parandamisest natuke:

http://www.e-cigarette-forum.com/forum/ ... r-fix.html

edit: natuke parem õpetus: http://ukvapers.org/Thread-VAMO-9-99-or ... light=vamo

 

Tegin endal ka ära selle asja, ja nüüd ei pea enam iga kord seda "perfektset" positsiooni ostima, kus clearo ei loksu ja errorit ka ei anna.

aega võttis ca 5min ja keeruline see küll pole.

Materjal:

4mm termokahanev rüüs(oomipood)

väike tihend o-ring 2mmx1mm(mina sain järve selveri tööriistamarketist(traktorite osakond, kõige väiksem o-ring tihend mis neil on (Y) ), aga nt FEB'st peaks ka kindlasti saama).

Share this post


Link to post
Share on other sites

V1'l oli mõningaid tüüpvigu, täpselt enam ei mäletagi mis need olla võisid. Samas on üsna suur tõenäosus, et seda vana Vamo on siinkandis vähestel, asi hakkas populaarsust koguma kui enamus poodides oli juba V2 lettidele võetud. Vahet saab teha kõige lihtsamini sellega, et uuemal on nupud samasugused mettalik nagu kere, vanal on nupud üleni plastmassist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See V2 oleks vist hea teiseks pilliks endale võtta, reservi(kui E_vic peaks ära lõppema. Vüi on paremaid soovitusi.

Või on peale E-Vicu veel mõni mida saab USB-ga laadida, jube mugav tundub. Soovitage!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei ütleks, et kahe 18650'ga toimetamine tülikam oleks kui usb juhtmega mängimine. Iga paari päeva tagant vana aku välja, uus laadijast sisse ja vana laadijasse, 30s toimetamist ja valmis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei ütleks, et kahe 18650'ga toimetamine tülikam oleks kui usb juhtmega mängimine. Iga paari päeva tagant vana aku välja, uus laadijast sisse ja vana laadijasse, 30s toimetamist ja valmis.

Ok, aga kas see V2 oleks hea valik, või peaks midagi muud vaatama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas Lavatube on oluliselt kehvem kui Vamo?

Minu hinnangul küll.

1. Vamo'l on võimalus ka watti määrata. Lavatube'il ei ole.

2. Minu teada on Lavatube'il ainult Mean mode, mis pole kuigi täpne. Vamo'l saab valida kas Mean või RMS.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on lava ja ma küll ei näe eVicuga võrreldes vahet. Kasutan mõlemil volte. Vamot mul pole ja võrrelda ei saa, aga arvan, et ta umbes samasse auku on. Millegipärast on Lava kallim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on lava ja ma küll ei näe eVicuga võrreldes vahet. Kasutan mõlemil volte. Vamot mul pole ja võrrelda ei saa, aga arvan, et ta umbes samasse auku on. Millegipärast on Lava kallim...

Ma olen saanud kasutada ainult ühte Lavatube'i ja see käitus küll samamoodi nagu Vamo Mean modes (sellest palju juttu valismaa foorumites), seega võibolla minu kätte sattus siis kehva Lavatube. Aga üldiselt minu kogemus ühildub sellega mis ma välismaa foorumitest lugenud olen.

Lavatube hulgihind on küll odavam kui Vamo V2 hulgihind...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

lavasi on mitu erinevat, v1 v2 ja v4 on kõik eri tootjate poolt ja erinevad pillid. v1 on arvatavasti see mida näppisid, see suht ebatäpne ja ilma wattita. v2 on minu meelest parim lava, piisavalt täpne aga watti ikka ei saa. v4 on ka suht täpne ja wattid on ka olemas aga elektrooniliselt nõrk. Kõik lavad jäävad vamole alla elektroonilise võimekuse poolest, esteetika jms üle võite ise otsustada. Kui kunagi plaanis mõni rebuildable soetada siis see 15w mida vamo ka reaalselt pakub kulub marjaks ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...