Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

VAMO

Recommended Posts

Mind natuke häirib see, et 510 keermega clearode/kartotankide ja aku vahele millimeeter tühjust ja loksumist jääb. Mõtlen sellist asja proovida, et sahtlis vedeleval keermekaitsel

http://www.fastvape.eu/keerme-kaitse-dctvivi-nova-p-24.html

natuke kaeluse juurest kumerust sügavamaks viilida, et see vamo pähe piisavalt sügavale istuks ja tank kontakti saavutaks. Nii võiks tanki/clearo ilusasti mitteloksutatavalt kinni saada. Võib-olla tuleb kaitsel õhukanaleid juurde/sügavamaks teha. Mis arvate, kas on mõtet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänaseks tekkinud selline mure, et see väiksem keere kuhu iClear või vivi otsa keerata on kulunud. Vint maas. Tutikas clearo veel püsib, aga nädalapärast on selgi raskusi otsas püsimisega. Mt3 istub ilusti. Kas kellelgi veel on selline mure? Mida seal ette saaks võtta? Kas on ehk mõni remondi komplekt või varuosi saadaval? Asi muidu ise jummalast töökorras, aga see pagana pronksist vindike nässus :roll: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänaseks tekkinud selline mure, et see väiksem keere kuhu iClear või vivi otsa keerata on kulunud. Vint maas. Tutikas clearo veel püsib, aga nädalapärast on selgi raskusi otsas püsimisega. Mt3 istub ilusti. Kas kellelgi veel on selline mure? Mida seal ette saaks võtta? Kas on ehk mõni remondi komplekt või varuosi saadaval? Asi muidu ise jummalast töökorras, aga see pagana pronksist vindike nässus :roll: .

Mul eVicuga sama jama. Tundub just Kanger Pro Tankiga(nii 1 kui 2), peab ettevaatlikult otsa keerama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei suuda ka muud põhjust näha kui see et clearosid keeratakse liiga kõvasti kinni sinna otsa. Või siis kantakse taskus ja see ühendus saab väänata.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lisaks on tähtis ka pidev puhastamine, sest läbi jooksnud vedelik kuivab keerme vahel päris kõvaks ning siis hakkab aja jooksul vale keeret tekitama ehk õige keere maha kuluma. Kuivanud vedelik on ka põhjus miks Evicu krae võib nii kinni jääda, et lausa tangidega vaja keerata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keerme peale veidike White Grease nimelist määret ja keere püsib pikema aja (Y)

ja lurichi jõuga ei tohi väänata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui keere on päris tuksis või kohe minemas, siis võib kasutada adapterit ja selle siis keerme liimiga sisse kinni keerata igaveseks. Väljanägemine läheb tuksi, aga asi toimib edasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leidsin ka pulki vamole (Y)http://www.stealthvape.co.uk/electronic ... mo-top-cap . Ei tea kas on väga keeruline külge aretada? Otsa olen clearo ikka mõistusepiirides keeranud, aga jah eks ta töö juures vähe kannatada on saanud. Seega suht koduseks või siis mitte ekstreemseteks oludeks mõeldud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu kogemuse põhjal on Vamo üks tugevamaid ja vastupidavamaid mod'e.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Ja SVD on nõrgem? Really?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keeretest... ei oska öelda, tean, et enamus vahetab pidevalt mod'i otsas clearosid, et saaks erinevaid vedelikke tossata... ma aga olen mugav inimene, iga maitse jaoks ise clearo ja ise mod. Mul on 2 Vamo V2, 2 VH Teslat, 2 Innokin iTaste SVD-d, milline isu peale tuleb, vastavalt haaran selle mod'i... nad kõik on head, raske on üht mod'i teisele eelistada, küpsetavad kõik korralikult ja töötavad laitmatult... tõsi, minimaalsed erinevused on, täie fiilingu saamiseks võimaldab Vamo veidi lühemaid mahve kui teised eelpoolnimetatud - võimalik muidugi ka, et põhjus seisneb lihtsalt selles, et Vamos saab kasutada 3400 mAh Panasonicu akusid, teistes ei saa, ei tea...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu kogemuse põhjal on Vamo üks tugevamaid ja vastupidavamaid mod'e.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Ja SVD on nõrgem? Really?
No kui ma aus olen, siis jah, SVD'dega on rohkem probleeme olnud kui Vamo'dega. Küll peab ütlema et praeguseks on vist Innokin need nõrgemad kohad ümber teinud ja edaspidi ehk on SVD kõige vastupidavam mod.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netis tuhlates jäi vähemalt silma see, et Vamoga on rohkem probleeme. SVD kohta nii palju ei leia. Küll murdub pronkskeere ära, küll vajub keskkontakti alt kummitihend välja, küll sureb kõige tähtsam nupp ära...

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :

Minu kogemuse põhjal on Vamo üks tugevamaid ja vastupidavamaid mod'e.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Ja SVD on nõrgem? Really?
Kui keegi ütleks näiteks, et Ahti Mänd on üks tugevamaid ja vastupidavamaid mehi, siis mina küll tunneks siirast rõõmu teise väljateenitud tunnustuse pärast ega laseks egol kortsu tõmbuda. Meenutuseks: küpsetab see džigitt oma neljas aikleris ja muudes pottides loendamatu hulga mod'ide peal (mida ta muuseas igal võimalusel ja mittevõimalusel uhkusevärinal ise ära nimetama tõttab) 15-vatisel võimsusel 36-milligrammist putukatõrjevahendit, mis teda isegi köhima ei aja. Ja selle üle peame meie igal Issanda päeval rõõmu tundema, sest kui korra köhataks, oleks selle laksu kõrval Süüria sündmused nagu puuks tuulisel jalgpalliväljakul ning Obama peaks oma kongressi lähipäevil tõenäoliselt hoopis ühe teise riigi osas veenma. Peale keemiaohu varitseb meid ka ma ei tea mitu Hiroshimat, kui kõik need akud peaks... no ühesõnaga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netis tuhlates jäi vähemalt silma see, et Vamoga on rohkem probleeme. SVD kohta nii palju ei leia. Küll murdub pronkskeere ära, küll vajub keskkontakti alt kummitihend välja, küll sureb kõige tähtsam nupp ära...

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Siililegi selge ju - mida rohkem müüdud, seda rohkem kirjutatakse. Vamo juba vana tegija :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

xiios,

mis sul viga on?

Siin foorumis tekkis väike vaidlus, kumb parem on, Vamo või SVD. Kuna kasutan neid kahte pidevalt, tõin oma kogemusest vaid tolle minimaalse erinevuse välja.

Eks ma edaspidi olen vait ja oma kogemusi teistega ei jaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aga tegelikult oli xiios-e tekst ju suht ladus ja vaimukas vahelduseks. Ahti ära sellepärast veel pead norgu lase ja end tuppa lukusta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänaseks tekkinud selline mure, et see väiksem keere kuhu iClear või vivi otsa keerata on kulunud. Vint maas. Tutikas clearo veel püsib, aga nädalapärast on selgi raskusi otsas püsimisega. Mt3 istub ilusti. Kas kellelgi veel on selline mure? Mida seal ette saaks võtta? Kas on ehk mõni remondi komplekt või varuosi saadaval? Asi muidu ise jummalast töökorras, aga see pagana pronksist vindike nässus :roll: .

Tekkis sama jama kuskil peale neljandat kasutus kuud. Muidugi mul on veel V1 vamo, ehk see oligi selline õnnetu. Mingi hetk sai võetud 10 boge kartot, millest vist ainult 2 oli võimalik vamo otsakinni keerata. Hetkel läbi mingi häda olen saanud ühe iclear30 paagi sinna kinni saanud ja see veel püsib. Tänus sellele sai VAMOst sisuliselt loobutud (raske ja tülikas oli taskus kaasas ka kanda muidugi :P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...