Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
eclipse

Autohoidik

Recommended Posts

Kuna mõned päevad mööduvad ainult autoroolis, siis võiks olla kuskil vendi ava või muu ääre taha lükatav hoidik, kust oleks mugav võtta ja tagasi panna. Kahjuks hetkel ühtegi normaalset kohta pole, kus saaks välja kukkumata hoida. Keegi äkki leiab midagi mõnest veebikaubamajast? Evicu jaoks siis mõtlen. Väiksematele olen juba nii mõndagi leidnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See esimene variant on ka täitsa ise tehtav, kas siis plastikust või metallist. Plastikust oleks parem vist, plast ei kraabi korpust ega ei kuluta nii lihtsalt. Tükk plastikut, kuumaföön ja natuke viilimist, puurimist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mina hoian käigukangi juures olevas topsihoidjas.

natsa lai on aga hea lihtne tagasi panna.

enam-vähem samas mõõdus hoidikusse peaks ju panekut sihtima :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahva! Mul tuli idee teha ümar mis väliselt diameetrilt ideaalselt topsihoidjasse sobib. (esiga)

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mondeol toetan lihtsalt topsihoidjasse(kaks tk kõrvuti ja saab kenasti pikali panna) - ainus mure on see, et väga kõvasti pidurdades leiab jalgade juurest oma modi...

Peugeotil (406 coupe) on tuhatoosi servades täpselt paraja suurusega koht kuhu vamo püsti panna :) - ainus mure on see, et olen harjunud seal telefoni hoidma :)

audil(90) olen pannud käigukangi ette panipaika kenasti.

jne...

st: iga autoga mis ma sõitnud olen pole kohaga muret olnud siiamaani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul endal selline asi olemas ja sinna hea asju sisse torgata, kinnitub soojenduse võre külge

 

Posted Image

(Y)(Y) pehme ja ei kolise 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...