Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Pean nõustuma, see muu saast teeb hinna kalliks ja suht mõttetu. Kel tõesti rohkem vaja võib lisaks paremat tavaari sahtlist otsida ja taskulampide poole pöörduda (esiga)

Ainult body (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, koomikud seal hiinas. alibaba.com lehel on fob price 10-30$. Küsides 10 tk on hind 46$ ja täpsustades selgub, et saab ka ainult body aga hind on 40,6$ ja transa eest tuleb eraldi maksta (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, koomikud seal hiinas. alibaba.com lehel on fob price 10-30$. Küsides 10 tk on hind 46$ ja täpsustades selgub, et saab ka ainult body aga hind on 40,6$ ja transa eest tuleb eraldi maksta (N)

(N) röövlid.

Lase skysmoke logo peale teha siis inimestel kohe parem tunne:D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, koomikud seal hiinas. alibaba.com lehel on fob price 10-30$. Küsides 10 tk on hind 46$ ja täpsustades selgub, et saab ka ainult body aga hind on 40,6$ ja transa eest tuleb eraldi maksta

Saada neile link reklaamiseadusest mis kohustab neid müüma sellise hinnaga millega reklaamivad ja ära unusta mainimast, et muidu saavad suure trahvi tarbija eksitamise pärast (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, koomikud seal hiinas. alibaba.com lehel on fob price 10-30$. Küsides 10 tk on hind 46$ ja täpsustades selgub, et saab ka ainult body aga hind on 40,6$ ja transa eest tuleb eraldi maksta

Saada neile link reklaamiseadusest mis kohustab neid müüma sellise hinnaga millega reklaamivad ja ära unusta mainimast, et muidu saavad suure trahvi tarbija eksitamise pärast (psühho)
:lol:(Y)

 

Aga tegelikult ei pea sama hinnaga myyma :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav, millal see õige aeg on peale release, kui saadavus tekib, kuu?

Sest nagu ma mainisin, leidsin vaid yhe koha kust saab yhe kaupa.

See alibaba on suht imelik leht, endal kogemused puuduvad kahjuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See alibaba on suht imelik leht, endal kogemused puuduvad kahjuks.

See on ettevõtetele mõeldud leht (muidugi enamusel on seal savi kellele nad müüvad). See et seal hinnad ja tehnilised andmed valed on, on täiesti tavaline. Pole mina veel näinud et seal keegi tasuta transporti pakuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole mõtet tõmmelda jah, äkki on veel pask ka...Ootame Busardo ära.

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evicule ikka ei sobi Aspier BDS ja Vision stv oli vist need musta värvi aurustid, pluss klemmidega on igavene krdi jama kõnni ork taskus ja sikuta väljapoole

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evicule ikka ei sobi Aspier BDS ja Vision stv oli vist need musta värvi aurustid, pluss klemmidega on igavene krdi jama kõnni ork taskus ja sikuta väljapoole

kysimuseks on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aspire BDC clearodel on pluss ots lühem kui teistel clearodel mida mina kasutanud olen. Kui Sa oled kasutanud mõnda pika pluss klemmiga clearot ja selle jõuga aku otsa keeranud, siis oled Sa lihtsalt oma aku pluss klemmi sisse surunud ja teised lühema pluss klemmiga clearod ei toimi enam.

Minul toimivad Aspire clearod ilma probleemideta, aga ma pole kunagi ühtegi clearot ka jõuga oma aku otsa keeranud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi ongi ma pole jõuga keeranud sisse algul juba kunagi oli probleem stv ga samasugune

 

-- 29 Nov 2013 11:02 --

 

Tõmman relakaga alt äärt õhemaks aurustil ainuke lahendus vist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas siis nii kergelt vajub klemm alla, et kogu aeg peab tõstma seda?

Teoreetiliselt kaela lyhemaks tegemine peaks aitama kyll. Soovitaks alustuseks viiliga, rellakaga võid liiga hoogu sattuda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...