Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Paldiskis pole mingit poodi kust varustust osta? Sai täna korraks laevaga siia tuldud, õhtul minema. Nii palju aega pole, et päälinnas ära jõuaks käia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaja ruttu GoClever tahvlile adapterit või vähemalt seda otsa mis tahvli külge läheb. Lapselaps sai hakkama ja nüüd vanaisa peab korda tegema, sest 'ta ju oskab'...

Jootsin juhtmed küll vanale külge tagasi ja testriga kontrollides asi ok, aga tundub, et tahvli küljes ei anna kontakti.

Selline adapter käib:

Input : 100-240v ac 50/60Hz

Output: DC 5V - 2.0A

http://www.ebay.co.uk/itm/5V-2A-Mains-AC-DC-Adaptor-Charger-GoClever-R76-2-7-Android-Tablet-PC-/140962941174

Posted Image

Posted Image

Ebayst saaks euroka ka, aga vajaks ruttu. Laps ei suuda oodata 2 nädalat, hungri birdsid tahavad mängimist... :D

Kust eestis neid leida võiks normaalse hinnaga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

just universaal laadia küige targem osta, ise ostsin just läpakale mingi paarnädalat tagasi, kallis on kurinaht aga mis teha, 40 euri ringis maksavad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miskit on juhtunud olen ennegi seganud 36mg ja 0mg ja saab 18mg ja nüd viimane kord jäi miski solk ja kirjeldamatu maitse tõmmates solk, kas keegi veel on seda avastanud e-vapouri kutilt sain need vedelikud.... Viskasin 20 10ml pudelit minema

 

-- 08 Sept 2013 09:56 --

 

Ostsin 2 36mg ja 0mg ja 36 mg pudelitel polnud seda selkat v kile punn v nii (N) Smoker24 seal on alati tipp topp olnud a mina seda asja nii ei jäta :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

keegi saab äkki postitada iTaste VTR vs evic või svd (kõrvuti, suuruse mõttes) ?

 

tyr, ma käin facebookis harva, aga innokin on selle väga vallutanud :lol:

 

-- 18 Sept 2013 19:58 --

 

Posted Image

 

VTR Jungle Camo Kit

 

 

kui suur?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas see rikub palju akut, kui ma esmasel kasutusel ilma täis laadimata seda mod-is kasutan? Et siis kinnisest pakist pooltühi aku otse kasutusse.

 

via Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvan, et akul on sellest suht savi. Lihtsalt ära akut "väga punasesse" auruta vaid pane aegsasti laadima - liigtühjenemine rikub liitiumaku tervist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas see rikub palju akut, kui ma esmasel kasutusel ilma täis laadimata seda mod-is kasutan? Et siis kinnisest pakist pooltühi aku otse kasutusse.

 

via Tapatalk 2

Miks kohe nii pessimistlikult, et "pooltühi"?

Pooltäis ikka! Tasuta Hiina elekter pealegi.

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas see rikub palju akut, kui ma esmasel kasutusel ilma täis laadimata seda mod-is kasutan? Et siis kinnisest pakist pooltühi aku otse kasutusse.

 

via Tapatalk 2

Miks kohe nii pessimistlikult, et "pooltühi"?

Pooltäis ikka! Tasuta Hiina elekter pealegi.

;)

:-D Õige suhtumine

 

via Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiire küsimus tekkis, kust saaks ruttu, näiteks eestist, 18500 IMR akusi osta? Mäletan, et keegi kusagil oli neid lausa ostnud ja ei saanud ise kasutada, aga kes..ei tea. Oleksin nõus vahetama kasvõi 18650 vastu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masmre, kas mulle tundub õigesti, et Sa oled jõudnud sellisesse staadiumisse, kus sooviks modi võimalikult väikseks saada( ise olen küll selle peale mõelnud) ja kui tõesti, siis oleksin täitsa huvitatud infost mis Sa oled neti avarustest välja kaevanud ( võibolla isegi eraldi teema). (Y);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui võtta 18500 aku ja tavaline 18650 korpus meh modil, siis mahub kick sisse. 18650 akuga ei mahu. Sellepärast tahangi seda 18500 akut.

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ise mõtlesin isegi, et mingi teleskoop modi mis kannataks 18350-t ja siis sinna vahele kick panna, saaks veel lühema vast. Ega ma tegelikult polegi kursis kui suur see 18500 on võrreldes 18350-ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D , võiks öelda, et ülimalt lihtne :D:D:D(Y)

 

-- 01 Okt 2013, 00:02 --

 

Kui kick otsa arvestada(18mm), siis 18350-sega läheks aku jaoks ruumi vaja 530mm, see juba oleks tore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsimus tekkis, kust kohast saaks uue põhja vedru modile, miski sellise nagu vamol korgi sees on?

Posted Image

Kõige toredam oleks eestist osta, aga hiina sobib ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis mõõdus see vedru olema peaks?

 

Meil on paar taskulampi, mis on olnud testimiseks/lõhkumiseks... Vedrud on sees veel terved :D Kui heasti läheb, leiab ehk ka kvaliteetlambi kuldkattega pinnaga vedru :idea:

 

Parimat,

Lauri

Taskulambid.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...